Minotoche demiş ki:

SRO-DB BOT CRAK İLE KULLANIMI [VIDEO]

Öncelikle Media.PK2'mizi patchlemekle başlıyoruz. Bunun için bize lazım olan dosyaları indirelim;
Download
Patch Files Download
4shared Alternatif Download
Download

Pk2Editor.exe Programını Açıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Manuel Signle File Import kısmından GATEPORT.TXT Dosyasını Seçiyoruz.

- Resim Silinmiş.

Entry Name Bölümüne GATEPORT.TXT yazıyoruz ve Import'a tıklıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Aynı İşlemi bcdisioninfo.txt Dosyası içinde yapıyoruz ve bu sefer Entry Name Bölümüne bcdisioninfo.txt yazıyoruz ardından Import'a basıyoruz

Media patch'lemekle olan işimiz buraya kadardı. Sırada Oyuna Giriş Var ben bunu size Video Olarak anlattım. Umarın Yardımcı Olurum :)

Download
Bot Files Download
4shared Alternatif Download
Download

http://www.youtube.com/watch?v=W8clj4E5nNM

[facebook]cfs-ak-ash2/33330/781/1471913885356_34072.mp4[/facebook]
[HD] Kalite için Tıklayın

Kod:
ZSZC(FIRE)
72.55.143.209

ZSZC(WATER)
67.205.76.42
- Resim Silinmiş.

hepsini adım adım uyguladım çalışmıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Water serverının IP'sini yazmama rağmen Fire serverına giriyor. Çözümü nedir mino?

pk2 editorden openden mediapk i seciom anlatılan herseyi yapıom botu acıp start dediginde hata weriyor hata : Input Param Error(4) hatasını werioyr

oyunda bottayken charı kendi kendine Input Param Error(4) hatasi veriyor oyun da kapanıyor yardim!

canerayberkk demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Water serverının IP'sini yazmama rağmen Fire serverına giriyor. Çözümü nedir mino?
media pk 2 tekrar yaz yazarken kopyala yapıştır yapma elinle yaz
bende de bu oluyor kasıyordum pc res attı sonra böyle olmaya başladı herşeyi denedim yazan ama düzelmiyor yardım edermisin

Hotan Return Cektim Input Param Error(4) Hatasi verdi oyundan atti simdi ne zaman chara start wersem hotanı görüyom hareket bile edemeden Input Param Error(4) Hata verip oyundan kapanıyor botla loaderla launcher dan da denedim her türlü girmeyi tek attigim zaman bile Input Param Error(4) hatasi verip kapanıyor yardımcı olun lütfen.! EMEGE SAYGI

arkadasım oyuna giriyo botla carı giriyo skil bolumunde 234324 rakmalar yazıyo hepsi boyle ne yapabilirim?

yine aynı hata ama 1 kez geldi skilleri yaptım bu sefer pot basmıyo atack yapmıyo

Yukarı Alt