fatih özelden sorunca pek ilgilenmiyorsun buradan sorayım bari =)
1. si ben media pk yı patch lerken PK editorü açıyorum ama open dediğimde Media.PK2 secilmiyor.''Out of Memory'' diye bir hata veriyor bunun sebebi ne olablir bi yardm edeblirmisiniz ?

usta clienti gösterince no dc olmuyo loaderdan girincede bi süre sonra denerken atıyor napmalıyım ?

invaders

Bilgiliyim
her seyi gösterdigin gibi yapiyorum oyuna girince charin ismi lvl i fln hic bir şey gorunmuyor botta

bırader bot kullanmayı vs herseyı bılıyorum fakat pk2edıtorden media.pk2 secınce edıtor donuyor hala beklıyorum. gateport u vs yapma yerlerı karanlık gosterıyo medıapk2 secemedıgımden dolayı bı el atarsan sevınırım

OUT OF MEMORY dıyor bekledıgımın sonucunda.

eray2219 demiş ki:
bırader bot kullanmayı vs herseyı bılıyorum fakat pk2edıtorden media.pk2 secınce edıtor donuyor hala beklıyorum. gateport u vs yapma yerlerı karanlık gosterıyo medıapk2 secemedıgımden dolayı bı el atarsan sevınırım

+++++++++++++++++++++++++++++ aynı hata bendede var bi yardım lütfen

eray2219 demiş ki:

off bendede var ya aynı hata pk2 editleyemedim.
Botta baglanıyorum ama fire serverına baglanıyo water'a baglanamadım birtürlü.Yapan arkadaşlar bi bilgilendirsin bizi.

Yukarı Alt