Ben ilk başta sorun yaşıyorum.pk2 editorden gateport u seçecem ama pk2editorun tıklancak yeri yok kapalı yani dosya sececem secemiyorum.

ilk olarak file sonra open a tiklayin , ve media.pk2 dosyasini sro klasorunden secin, ondan sonra single file importa tiklayarak , resimde gosterildigi gibi , ayni isimlerle teker teker ekleyin.

Espio demiş ki:
@Farkli servera girme hatasi alanlar
media patch i dikkatlice tekrar yapin , bende ayni srunu yasadim media patch i tekrar yaptigimda duzelmisti.

@Mino
harika anlatim olmus bro :buddha:

teşekkurler sevgili kardeşim söylediğin gibi patch i yeniden yapınca düzeldi water a bağlanıyo artık :buddha:

bişeyi anlamadım adam server tek atıyo bu nasıl oluyo ? :S ben 2 -3 saat bekliyom giremiyom

beyler ben tam denerken oyuna giricem bazen dc yerine atıyo direk hata da vermiyo direk atıyo denerken

YA OFFF OYUNA GİRDİM BU SEFERDE OYUNDAN ATTI GENE HATA MATA VERMEDEN ATTI NE BİCİM İŞ BU YA OFFFFFF

Onitsuka demiş ki:
beyler ben tam denerken oyuna giricem bazen dc yerine atıyo direk hata da vermiyo direk atıyo denerken
Aynı sorunu yaşıyorum bir türlü çözüm bulamadım media pk2'yi patchledikten sonra yapıyor botsuz ve patch'siz loaderle girince vermiyor hatayı :roll:

Bir sorun var ben hep ZSZC new yazana giriyorum IP numarasını değiştirince bile ona giriyor neden acaba

siz diğer loaderden bahsediynuz heralde.bendekinde launch felan yok nese bi onla deneyem.

boolartxe demiş ki:
Kwanza demiş ki:
boolartxe demiş ki:
siz diğer loaderden bahsediynuz heralde.bendekinde launch felan yok nese bi onla deneyem.
No dc sormuşsun diğerinde no-dc yok çünkü
Hem botla giricem hemde no dc si olacak.olmuyomu öyle
Tamam işte sen dediğimi anlamadın
p_server_loader aç no-dc seçili olsun botun crackini aç, önce loader'den launch de sonra da bottan start game loader kaybolup client açılır zaten girdikten sonrada bottan ayarlarını yaparsın charı görmezse return çek görür.

Yukarı Alt