extraloob demiş ki:
Salı günü açılıyor.

katılımcı listesi yapalım, herkes bu listeyi alsın kendisini eklesin mesajında öyle öyle uzasın bakalım.

1.) 1000 Silk extraloob
2-) 2000 Silk 4 Char Partili Kasılarak Devam Ayhn ^^ :starving:

1.) 1000 Silk extraloob
2-) 2000 Silk 4 Char Partili Kasılarak Devam Ayhn
3-) 1000 silk Semih8145 old nick=Swatch okan abi benim Swatch adlı nickimi açabilirmisin sınırsız yasaklandınız dior :)

bilgisayarımı dinlendirmeye başlıyım çünkü salı gününden sonra kapanmayacak bidaha nice 8/8 partylere ^^

darkblade demiş ki:
bilgisayarımı dinlendirmeye başlıyım çünkü salı gününden sonra kapanmayacak bidaha nice 8/8 partylere ^^
inş 1 hafta daha dinlendirmek zorunda kalmassin salı günü % 100 gelmeyebilir :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE YENi SERVER GELİYOR ADI PETRA

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

SILKROAD ONLINE YENi SERVER GELİYOR ADI PETRA

M.Ö. 400 ile M.S. 106 yılları arasında Nebatiler'e başkentlik yapmıştır. Roma İmparatorluğu tarafından işgal edilene kadar başkent olarak varlığını sürdürmüştür. M.S. 400 yıllarından sonra deprem ve ekonomik sıkıntılardan dolayı kent gözden düşmüş ve zaman içinde unutulmuştur. Petra'nın ilk yapın amacı tarihçiler tarafından bulunamamıştı. Ancak yapılan son araştırmalarda Petra'nın altında gizli gömülü bir bölüm olduğu ve bu bölümün kral mezarları olduğu araştırmalar sonucunda kesinleşmiştir.

7 Temmuz 2007 tarihinde, Dünyanın Yeni Yedi Harikası'ndan biri olarak seçilmiştir.

- Resim Silinmiş.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Güncel

Son düzenleme:
taner2009 demiş ki:
Okan bosuna guild kurmak ile ugraşma her serwerda oldugu gibi nwo'u ezerler terketmek zorunda kalırsınız serwerı her zamanki gibi

NWO çoğu severde adını duyurmayı başardı . Son derece gereksiz bi yorum. Yada

Kıskanan, Çekemeyen Gençlik (Anten takın :P )

Canova

ya ben sro yu açınca nedenserver seçerken ilk sayfadaki gibi "Petra Check "yazmıyor :mrgreen: bendemi böyle yoksa herkestemi anlamış değilim :P eğer herkeste benim gibiyse ilk sayfadaki nasıl çekildi? :P

Canova demiş ki:
ya ben sro yu açınca nedenserver seçerken ilk sayfadaki gibi "Petra Check "yazmıyor :mrgreen: bendemi böyle yoksa herkestemi anlamış değilim :P eğer herkeste benim gibiyse ilk sayfadaki nasıl çekildi? :P
Salı günü için deneme olarak koyuldu, yaklaşık birkaç saatlik. Sonra kaldırıldı, salı günü açılacak. nese:

Yukarı Alt