ya bnde silk yok prayı harcadım daha yeni full onlineyim bnde geliyimmi silksiz:(

Offf yaw şimdi bende heveslendim vallahi :cry: Ama Şimdi Charları bırakıp tekrar yeni servere başlayamam 8)

Ben ulaşıcam sana zaten =) Gelmiş geçmiş en iyi server ^^ Normal serverler 3 ayda bir gelir 10 kişi başlıyorsa bu 10 ayda geldi 35 kişi başlar talep çoktu başlıcak çok rekabet çok zevk en fazla Para bptları Preli çarlar yüzünden giremiceğine eminim :) Hele hele acadmy listesne grmek normal server de 200 mezuna kralsın brda 200 mezuna listeye anca grersn die tahmn edıyoruz Tabiki de sadce tahmn İstatiks :twisted: Bakalım Neler Bekliyor bizi Oyunda Grş açltıktan snra isimleri Reklamları yapcaz Smdıden Kapılmasın summer3: Mjksss :dance:

ßaşlıcaz diyorsunuz ama en fazla okan ve tayfası 1-2ay dayanır.Önceki serverlardada öyle diyorları ama pek bi icraat göremedim açıkcası.
ps:Helios haha makara:

Onuratik90 demiş ki:
ßaşlıcaz diyorsunuz ama en fazla okan ve tayfası 1-2ay dayanır.Önceki serverlardada öyle diyorları ama pek bi icraat göremedim açıkcası.
ps:Helios haha makara:
:think:

Artık

" YARDIMM yeni Server Ne Zaman Gelicek Birisi Yardım etsin plsssss "

böle başlıkları 2,3 ay görmeyecekmiyiz yani 8O

summer6:

yeah süper oldu eve bi geldim petra^^ boş accounta 1000 silki yükledim bile yeni sw akar^^

Yukarı Alt