Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Cevap için teşekkür ederim, hangisini önerirsiniz ? En son 2007 de oynamıştım da güncel bilgilerden baya uzağım :D
Rica ederim, ne demek :) Daha önce aynı soruyu cevaplamıştım o yüzden alıntılıyorum.

phBot kendi sitesi üzerinden (phBot | Silkroad Online Bot) haftalık 1$ (aylık 4$) olarak satılır.
Sbot kendi sitesi üzerinden (SBot - The ultimate bot for Silkroad Online©) aylık 5€ olarak satılır.

Bu botları yıllardır ben dahil binlerce kişi kullanıyor ve ben şahsen daha önce bot kullandığı için (Orijinal phBot ve orijinal Sbot) karakteri çalınan vs. bir kişiye rastlamadım.

Her iki botta da bir bot hesabını aynı anda 3 bilgisayar kullanabilir.

Botları kendi internet siteleri üzerinden kredi kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz. (Bazı Türk siteler komisyon alarak da satış yapıyor, size kalmış).

Gamegami botun yasak olduğunu söylemedi fakat bot kullananların başına bottan dolayı bir problem gelirse ilgilenmeyeceklerini belirttiler ve goldbot şeklinde çok sayıda karakteri para kazanmak için vs. bota salanların karakterlerini banlayacaklarını belirttiler.
Silkroad Online (iSro, TRSRO) şu anda botsuz oynanabilecek bir oyun değil, tüm oyun yapısı bot üzerine kurulu bu yüzden oyun içerisinde Makro Bot adı verilen bir bot bile mevcut. (Bunu kullanabilmeniz için Silver VIP ve üzeri olmanız gerekiyor. Bu bot sadece başlattığınız alanda kasar, potu bitip silahı kırıldığında vs. şehre döner ve orada kalır. Tekrar kasma alanına gitmez, bu yüzden oynayacaksanız kesinlikle bir phBot veya Sbot sahibi olmalısınız.)

Silkroad Online orijinal sürümlerinde kullanabileceğiniz herhangi bir ücretsiz bot bulunmuyor. Ücretsiz botlar private serverlar içindir, isteseniz de orijinal sürümde kullanamazsınız. phBot ve Sbot tek seçenekler.

Hangi botu seçmen konusunda emin değilsen;
phBot daha ucuz, güncel kur oranlarının da her geçen gün yükseldiğini düşünürsek...
phBot clientless özellikleri daha gelişmiş, client kapalı olduğunda bile pek çok şeyi bot üzerinden yapabiliyorsunuz.
phBot kullanması biraz daha zor.

Sbot daha pahalı.
Duyduğuma göre oto görev özelliği daha gelişmiş.
Kullanımı daha basit.

Yıllarca Sbot kullandım, phBot kullanmadım.
Aslında bu mesajı yazdıktan sonra 2 haftalık phBot aldım ve iki botu da deneyimlemiş oldum. Bana göre Sbot daha kolay, yıllarca kullandığım için olabilir.
Phbot'un clientless ayarları çok gelişmiş, client kapalı olsa bile her şeyi yapabiliyorsunuz bot üzerinden.
Phbot bazen takılıyor, sbot'un kasılma yerine gitme, görevleri teslim etme ayarları vs. daha hızlı ve sorunsuz.

Rica ederim, ne demek :) Daha önce aynı soruyu cevaplamıştım o yüzden alıntılıyorum.

Aslında bu mesajı yazdıktan sonra 2 haftalık phBot aldım ve iki botu da deneyimlemiş oldum. Bana göre Sbot daha kolay, yıllarca kullandığım için olabilir.
Phbot'un clientless ayarları çok gelişmiş, client kapalı olsa bile her şeyi yapabiliyorsunuz bot üzerinden.
Phbot bazen takılıyor, sbot'un kasılma yerine gitme, görevleri teslim etme ayarları vs. daha hızlı ve sorunsuz.
Tavsiyelerine uyup SBOT aldım. Bende hep sbot kullanıyordum fakat baya körelmişim :) neden her 5dk da bir kapanıyor oyun onu çözemedim

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Böyle yap ayarları, dc yedikten sonra hemen geri girip kasmaya başlıyor çar

Eki Görüntüle 45157
İyi niyetin için teşekkürler fakat yanlış bilgi veriyorsunuz.

"Disconnect after x minutes in game.." seçeneği dc olduktan ne kadar sonra tekrar giriş yapmak istediğini soran bir seçenek.

Arkadaşın problemine çözüm bulunabilmesi içinde 5 dk sonra oyundan ne hatası verip attığını göstermesi gerekiyor. Diğer türlü ezberden ucu açık cevaplar verilmiş olur ve problemini çözmüş olamayız.

Hata ekranını başına geldiğinde paylaşırsan yardımcı olalım @sytgkdmr

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
İyi niyetin için teşekkürler fakat yanlış bilgi veriyorsunuz.

"Disconnect after x minutes in game.." seçeneği dc olduktan ne kadar sonra tekrar giriş yapmak istediğini soran bir seçenek.

Arkadaşın problemine çözüm bulunabilmesi içinde 5 dk sonra oyundan ne hatası verip attığını göstermesi gerekiyor. Diğer türlü ezberden ucu açık cevaplar verilmiş olur ve problemini çözmüş olamayız.

Hata ekranını başına geldiğinde paylaşırsan yardımcı olalım @sytgkdmr
Dostum yanlış biliyorsun, SBOT kullanıyor musun?

Türkçeye çevirdiğin zaman bile "Şu kadar süre sonra bağlantıyı kopar" anlamına geliyor, :)

Ekleme: Ayrıca ingilizcen var mı biliyor musun az buçuk bişey?

Aktif olarak SBOT kullanıyorum ve SBOT la ilgili destek sayfam var, herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ve dediğin gibi ezberden ucu açık cevaplar veriyorsun şuanda.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
@Toxicated

Tekrar bir ekleme yapma gereği duydum,

Üst mesajlarımda gönderdiğim görseldeki seçenekte "oyunla bağlantı koptuktan 0dk sonra tekrar oyuna gir" anlamına geliyor.

1605777768851.png

Bir soru daha soracağım, çıkamadım işin içinden :) bu bot neden bir mob u kestikten sonra başkasına koşup, daha önce kestiği mobdan düşeni almak aklına geliyor da geri dönüp sonra diğer mob a geçiyor ? istisnasız hep yapıyor. Tam başka mob a geçecek, tühh be parayı almayı unuttuk bi koşu gidip alayım geleyim de öyle keseyim seni diyor resmen :D

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bir soru daha soracağım, çıkamadım işin içinden :) bu bot neden bir mob u kestikten sonra başkasına koşup, daha önce kestiği mobdan düşeni almak aklına geliyor da geri dönüp sonra diğer mob a geçiyor ? istisnasız hep yapıyor. Tam başka mob a geçecek, tühh be parayı almayı unuttuk bi koşu gidip alayım geleyim de öyle keseyim seni diyor resmen :D
Ayaların bu şekilde mi? Bazen bende de yapıyor, botta sorun var galiba.

1605814446932.png

slmlar beni eskiden oynardım senelerdir oynamıyorum ama ben türkçe sroyu sevemedim eu car açamıyoruz orjinal sroda eski carımı kasmak istiyorum bana güzenilir sbot alabileceğim bi site önerirmisiniz

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Dostum yanlış biliyorsun, SBOT kullanıyor musun?

Türkçeye çevirdiğin zaman bile "Şu kadar süre sonra bağlantıyı kopar" anlamına geliyor, :)

Ekleme: Ayrıca ingilizcen var mı biliyor musun az buçuk bişey?

Aktif olarak SBOT kullanıyorum ve SBOT la ilgili destek sayfam var, herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ve dediğin gibi ezberden ucu açık cevaplar veriyorsun şuanda.
Şimdi ağır konuşmakta istemiyorum tabii ama atıp tutuyosun :) Senin yaşın kadar benim sbot kullanmışlığım vardır.

Disconnect after demek DC olduktan sonra anlamına gelir. kutunun içine hangi rakamı yazarsan dk olarak algılar ve o kadar süre sonra tekrar otomatik giriş yapmayı dener.

O çok bilmişliğinle sonradan ekleme yaptığın resminde tabii seçili olması lazım. O da oyunu başlatma süresi gibisnden geçiyor.

Burda yardımcı olmaya çalışıyorum diye seninle polemiğe giremeyeceğim. Tatsız cevap verdiğin için bu şekilde yazmak zorunda kaldım.

Bana da özelden destek sayfanı atarsan bir incelemek isterim. Yanlışın varsa söylerim düzeltirsin.

Yukarı Alt