Takımı
Besiktas
Ben isroda bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. Herşeyi geçtim bazı itemlerin 0 golda satılması aşırı saçma para kasamıyorsun, pot alamıyorsun ve çar sürekli ölüyor. Bunun haricinde değişen build sistemini hiç bilmiyorum. Spear kasıyorum cold-light-fire aynı anda level atlıyor birde üstüne heuksal açıp devam edebiliyorum değil mi bir sıkıntı olmuyor :mrgreen:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
sbot çalışıyor mu sürekli versiyon hatası veriyor
SbotTR son sürüm: https://www.bot-cave.net/downloads/SBotTR_1.0.6.zip

Ben isroda bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. Herşeyi geçtim bazı itemlerin 0 golda satılması aşırı saçma para kasamıyorsun, pot alamıyorsun ve çar sürekli ölüyor. Bunun haricinde değişen build sistemini hiç bilmiyorum. Spear kasıyorum cold-light-fire aynı anda level atlıyor birde üstüne heuksal açıp devam edebiliyorum değil mi bir sıkıntı olmuyor :mrgreen:
Sıkıntı yok, devam. :mrgreen: Tek kötü yani Force yapmak istersen Nuker yapmak zorundasın yani Fire/Cold/Lightning/Force. Diğer türlü el yakma olmuyor :D

Nickim Rebellen, Kanada'da oldugum icin tr saatiyle gece 1 sonrasi girebiliyorum. Oyundan ekleyip burdan da pm le haber verirseniz oynayabiliriz, 8 levelim suan 8+ pls :D

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Son düzenleme:
Sbot'un yeni sürümü gelip gelmediğini nerden takip edebiliriz? bot-cave sayfasında bulamadım bir türlü

Selamlar, SBOT satın aldığımda, kaç farklı IP adresinden kullanabilirim ?

Yukarı Alt