Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silkroad Online Türkiye oyun sunucuları 6 Kasım’da açılıyor!

basin-bulteni2-min.png

Dünyanın en çok oynanan MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Rol Yapma Oyunu) oyunları arasında yer almakta olan Silkroad Online oyununun resmi Türkiye sunucuları 6 Kasım Cuma günü açılıyor.

İsminden de anlaşılacağı üzere ipek yolunun efsanelerle dolu tarihinden esinlenilerek hazırlanan oyun ile ipek yolundaki ticaret ve savaşlar aynı hikayede işlenecek.

Yıllardır Türk oyuncular tarafından oldukça sevilen ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Silkroad Online, Joymax Co Ltd ile Türk oyun ve bilişim firması GameGami Bilişim A.Ş. arasında yapılan sözleşme ile 6 Kasım Cuma günü Saat 20:00 itibari ile Türkiye’de açılıyor.

basin-bulteni3-min.png

Türk oyunculara özel olarak sadece Türkçe dil desteği ile gelecek olan oyun büyük bir ilgi ile beklenmekte. Silkroad Online oyun severleri tarafından büyük sevinç ve heyecanla beklenen oyun açılışı 6 Kasım’da gerçekleştirilecek ve binlerce oyuncunun oyun serüveni başlayacak.

Türk oyun ve bilişim firması GameGami yıllardır oyun sektöründe bir çok başarılı projelere imza attı. Oyuncular tarafından oldukça sevilen onlarca oyun yapımına imza atan GameGami, bu tecrübesini Silkroad Online ile Türk oyuncularına aktaracak.

Tamamen oyuncuların istekleri ve önerileri doğrultusunda hazırlanan oyun yapısı ile ipek yolunun efsanevi hikayesi Türk oyunculara özgü olarak oyunda işlenecek. Dikkat çekici bir katılım oranı ile kapalı ve açık betası tamamlanan oyun sosyal medyada oldukça dikkat çekerken, ciddi bir katılım oranı ile oyuncuların beğenisini kazandı.

basin-bulteni4-min.png

Üstelik “Türkiye’ye Hoş Geldin Silkroad Online” etkinliği ile oyunun açılmasını takip eden ilk 3 gün oyundan daha fazla deneyim puanı kazanmanızı sağlayacak bir etkinlik sizleri bekliyor olacak.

Sizde bu serüven dolu macerada yer almak istiyorsanız oyunu hemen indirebilir, ücretsiz şekilde 6 Kasım Cuma gününden itibaren keyifle oynayabilirsiniz.

basin-bulteni5-min.png

Ücretsiz kayıt olup, indirmek için; tr.joymax.com

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Biraz uzak kaldim son gelismelere kac x di rateler?
-Karakterin seviye yükseltmesi için gerekli olan deneyim puanı (Sonraki seviye için istenilen exp miktarı) %30 oranında düşürülerek iyileştirmeye gidildi.
-Guild seviye yükseltimi için gerekli olan GP puanı %50 oranında azaltıldı.
-Yaratıklardan düşen eşyalarda yaşanan bazı problemler düzeltildi.
-Yaratıklardan elixir düşme oranında yaşanan hata düzeltildi.
-Sonsuzluk Savaşı’ndan elde edilen Arena Coin’ler karakterler arasında paylaşıma kapatıldı.
-Eşya mağazasında satılan “Sealed Magic Rune” ve “Sealed Reinforcement” eşyaları karakterler arasında paylaşıma kapatıldı.
Bazı yazım hataları düzeltildi.
-Bayrağı Ele Geçir (Capture The Flag) etkinliğinde yaşanan bazı hatalar düzeltildi.
-“Türkiye’ye Hoş geldin Silkroad Online” etkinliği aktif edildi.

Oyun açılışı ile birlikte “Türkiye’ye Hoş Geldin Silkroad Online” etkinliği sunucularımızda aktif edilmiştir. Bu etkinlik kapsamında oyunun açılışını takip eden ilk üç gün boyunca Saat 22:00 ve 00:00 Saatleri arasında iki katı fazla deneyim puanı kazanımı aktif edilmiştir.

Delidoktor

CalypsOo
Eski tat yeni sistem mantığını anlatabilir misiniz bana, biraz tartışalım.
Kendilerinin de bahsettiği gibi joymax bazı taleplere olumlu cevap vermemiş ve ana kalıba joymax karar vermiş oluyor. Uzun uzun anlatmak isterim fakat türkiye lisansını alan firmaya tiyo vermek istemiyorum çok zor bir pozisyondalar performans ve alacakları kararları izlemek istiyorum.

Takımı
Besiktas
Fırtına Öncesi sessizlik :D

selamlar. hangi botu kullanacaksınız? fiyatları nasıl? güvenilir mi? kaç kişi aynı botu kullanabilir? nerelerden satın alınabilir? gamegami bota izin veriyor mu? ücretsiz botlar güvenilir mi? halihazırda ücretsiz bot var mı? şu bot meselesine açıklık getirecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
selamlar. hangi botu kullanacaksınız? fiyatları nasıl? güvenilir mi? kaç kişi aynı botu kullanabilir? nerelerden satın alınabilir? gamegami bota izin veriyor mu? ücretsiz botlar güvenilir mi? halihazırda ücretsiz bot var mı? şu bot meselesine açıklık getirecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.
Selamlar, tüm sorularına elimden geldiğince cevap vereyim.

phBot kendi sitesi üzerinden (phBot | Silkroad Online Bot) haftalık 1$ (aylık 4$) olarak satılır.
Sbot kendi sitesi üzerinden (SBot - The ultimate bot for Silkroad Online©) aylık 5€ olarak satılır.

Bu botları yıllardır ben dahil binlerce kişi kullanıyor ve ben şahsen daha önce bot kullandığı için (Orijinal phBot ve orijinal Sbot) karakteri çalınan vs. bir kişiye rastlamadım.

Her iki botta da bir bot hesabını aynı anda 3 bilgisayar kullanabilir.

Botları kendi internet siteleri üzerinden kredi kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz. (Bazı Türk siteler komisyon alarak da satış yapıyor, size kalmış).

Gamegami botun yasak olduğunu söylemedi fakat bot kullananların başına bottan dolayı bir problem gelirse ilgilenmeyeceklerini belirttiler ve goldbot şeklinde çok sayıda karakteri para kazanmak için vs. bota salanların karakterlerini banlayacaklarını belirttiler.
Silkroad Online (iSro, TRSRO) şu anda botsuz oynanabilecek bir oyun değil, tüm oyun yapısı bot üzerine kurulu bu yüzden oyun içerisinde Makro Bot adı verilen bir bot bile mevcut. (Bunu kullanabilmeniz için Silver VIP ve üzeri olmanız gerekiyor. Bu bot sadece başlattığınız alanda kasar, potu bitip silahı kırıldığında vs. şehre döner ve orada kalır. Tekrar kasma alanına gitmez, bu yüzden oynayacaksanız kesinlikle bir phBot veya Sbot sahibi olmalısınız.)

Silkroad Online orijinal sürümlerinde kullanabileceğiniz herhangi bir ücretsiz bot bulunmuyor. Ücretsiz botlar private serverlar içindir, isteseniz de orijinal sürümde kullanamazsınız. phBot ve Sbot tek seçenekler.

Hangi botu seçmen konusunda emin değilsen;
phBot daha ucuz, güncel kur oranlarının da her geçen gün yükseldiğini düşünürsek...
phBot clientless özellikleri daha gelişmiş, client kapalı olduğunda bile pek çok şeyi bot üzerinden yapabiliyorsunuz.
phBot kullanması biraz daha zor.

Sbot daha pahalı.
Duyduğuma göre oto görev özelliği daha gelişmiş.
Kullanımı daha basit.

Yıllarca Sbot kullandım, phBot kullanmadım.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray

phBot kendi sitesi üzerinden (phBot | Silkroad Online Bot) haftalık 1$ (aylık 4$) olarak satılır.
Sbot kendi sitesi üzerinden (SBot - The ultimate bot for Silkroad Online©) aylık 5€ olarak satılır.

Bu botları yıllardır ben dahil binlerce kişi kullanıyor ve ben şahsen daha önce bot kullandığı için (Orijinal phBot ve orijinal Sbot) karakteri çalınan vs. bir kişiye rastlamadım.

Botları kendi internet siteleri üzerinden kredi kartınızı kullanarak satın alabilirsiniz. (Bazı Türk siteler komisyon alarak da satış yapıyor, size kalmış).

Gamegami botun yasak olduğunu söylemedi fakat bot kullananların başına bottan dolayı bir problem gelirse ilgilenmeyeceklerini belirttiler ve goldbot şeklinde çok sayıda karakteri para kazanmak için vs. bota salanların karakterlerini banlayacaklarını belirttiler.
Silkroad Online (iSro, TRSRO) şu anda botsuz oynanabilecek bir oyun değil, tüm oyun yapısı bot üzerine kurulu bu yüzden oyun içerisinde Makro Bot adı verilen bir bot bile mevcut. (Bunu kullanabilmeniz için Silver VIP ve üzeri olmanız gerekiyor. Bu bot sadece başlattığınız alanda kasar, potu bitip silahı kırıldığında vs. şehre döner ve orada kalır. Tekrar kasma alanına gitmez, bu yüzden oynayacaksanız kesinlikle bir phBot veya Sbot sahibi olmalısınız.)

Silkroad Online orijinal sürümlerinde kullanabileceğiniz herhangi bir ücretsiz bot bulunmuyor. Ücretsiz botlar private serverlar içindir, isteseniz de orijinal sürümde kullanamazsınız. phBot ve Sbot tek seçenekler.

phBot daha ucuz, güncel kur oranlarının da her geçen gün yükseldiğini düşünürsek...
phBot clientless özellikleri daha gelişmiş, client kapalı olduğunda bile pek çok şeyi bot üzerinden yapabiliyorsunuz.

Sbot daha pahalı.
Kullanımı daha basit.

Katılıyorum ve SBOT diyorum :) Bende yarın yeni üyelik alacağım

Sbot daha pahalı.
Kullanımı daha basit.

çok teşekkür ederim bu uzun ve özenli açıklama için.

m17

rank8
Server
Assos
Konu ile alakasız olabilir ama tr serverinde başlayacağım sbot ortak arıyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Merhabalar. Eskisi gibi olur mu bilinmez, bizim zamanımızdakiler artık işinde gücünde sorumlulukları var. Ama exl grubundan başlayanlar muhakkak olacaktır.
Oyunda görüşmek üzere :)

Yukarı Alt