Server
Assos
Takımı
Besiktas
@Toxicated Hacım yanlışın var, bir dene istersen.
şuanda trsro'da phbot kullanıyorum, sbot kullanmıyorum da private serverlarda kullanıyodum bende hep işaretliydi dediğim ayarlarda ve hiç otomatik dc olduğunu görmedim.. Acaba resmi sro sürümlerinde sbot'ta farklı oluyor ya ondan kaynaklı mı öyle o zaman ?

Arkadaşlar burayı bot destek alanına çevirdim biliyorum :) ama bu sbot da log tarzı bir ekran yok mu ? Şuan neye saldırıyor, kaç xp geliyor, yerden ne topladı vb. bilgilerine ulaşacak bir ekranı vardı sanki diye hatırlıyorum. Sanırım ben mbot falan kullanıyordum, onun menüleri daha karışık ve daha komplike ayarları vardı. Sbot çok basit, başlat çalışsın ama detay bekleme gibi duruyor.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar burayı bot destek alanına çevirdim biliyorum :) ama bu sbot da log tarzı bir ekran yok mu ? Şuan neye saldırıyor, kaç xp geliyor, yerden ne topladı vb. bilgilerine ulaşacak bir ekranı vardı sanki diye hatırlıyorum. Sanırım ben mbot falan kullanıyordum, onun menüleri daha karışık ve daha komplike ayarları vardı. Sbot çok basit, başlat çalışsın ama detay bekleme gibi duruyor.

Screenshot_20.png

Burada gösterir aslında saniye saniye, alttaki kısım log ekranı.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Orda özet bilgi veriyor, şuan town a gitti, attan indi bindi o kadar. telefondan kontrol etmek istiyorum mesela en son hangi mob da bıraktım hatırlamıyorum. Nerde kasıyor görebilecek olduğum birşey yok
Screenshot_21.png
Screenshot_22.png

Nerede kastığını vs. detaylı görmek isterseniz phBot buna daha çok imkan tanıyor. Telefonunuzdan bağlanıp işteyken vs. çarınız clientless modunda olsa bile bot üzerinden nerede ne yapıyor görebiliyorsunuz. Bottaki haritadan karakteri yürütebiliyorsunuz. Çantanızdaki itemi istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Haritadan sağ tıklayıp koordinat alabiliyorsunuz.
Parti listesini bot üzerinden görüp partiye katılıp oraya götürüp botu başlatabilirsiniz ve clientinizin açık olmasına dahi gerek yok bunlar için.
Yani bu tarz şeyler için phBot daha fazla imkan tanıyor. Uzaktan kontrol, clientless kontrol vs.
Sbot'da bu tarz karakterin nerede olduğunu net görebileceğiniz bir harita yok.

Eki Görüntüle 45162Eki Görüntüle 45163

Nerede kastığını vs. detaylı görmek isterseniz phBot buna daha çok imkan tanıyor. Telefonunuzdan bağlanıp işteyken vs. çarınız clientless modunda olsa bile bot üzerinden nerede ne yapıyor görebiliyorsunuz. Bottaki haritadan karakteri yürütebiliyorsunuz. Çantanızdaki itemi istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Haritadan sağ tıklayıp koordinat alabiliyorsunuz.
Parti listesini bot üzerinden görüp partiye katılıp oraya götürüp botu başlatabilirsiniz ve clientinizin açık olmasına dahi gerek yok bunlar için.
Yani bu tarz şeyler için phBot daha fazla imkan tanıyor. Uzaktan kontrol, clientless kontrol vs.
Sbot'da bu tarz karakterin nerede olduğunu net görebileceğiniz bir harita yok.
O zaman ben Sbot bitince PHbot a dönüş yapayım :) teşekkür ederim

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Şimdi ağır konuşmakta istemiyorum tabii ama atıp tutuyosun :) Senin yaşın kadar benim sbot kullanmışlığım vardır.

Disconnect after demek DC olduktan sonra anlamına gelir. kutunun içine hangi rakamı yazarsan dk olarak algılar ve o kadar süre sonra tekrar otomatik giriş yapmayı dener.

O çok bilmişliğinle sonradan ekleme yaptığın resminde tabii seçili olması lazım. O da oyunu başlatma süresi gibisnden geçiyor.

Burda yardımcı olmaya çalışıyorum diye seninle polemiğe giremeyeceğim. Tatsız cevap verdiğin için bu şekilde yazmak zorunda kaldım.

Bana da özelden destek sayfanı atarsan bir incelemek isterim. Yanlışın varsa söylerim düzeltirsin.
@Toxicated aramızda @RanstaMonsta varken gelip benim burada türkçesi budur demem biraz yanlış olur, kendisi de çevirebilir bizim için :)

Neyse o zamn laptop dan da şirketin güvenlik duvarına vpn kurayım. ondan da 2 hesap açabilirim o zaman diye düşünüyorum :D

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Oyun çöktü yine.
22 Kasım: yine çöktü.

Son düzenleme:
Yukarı Alt