Server
Flora
Takımı
Galatasaray
skill ekranından bir ss atarsan hemen ona da yardımcı oluruz karışmaz asla.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Karaktere Gerek Yok Sbottan At Yeter, Ayrıca mac ayarlarını yapmışsındır umarım ..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni versiyon sbotta mac değişikliğine gerek yok sro içerisine sbot 1 diye klasor yapın rardan çıkartıp kurun sonra sbot 2 diye klasor yapın rardan yeniden açıp çıkartın ve kurun hepsi bu ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silkroadonline.net sayfası aç ardından sbotu açıp çalıştır.

Ben açarken sro_client çalışmayı durdurdu diye hata alıyorum programı kapatmak zorunda kalıyorum bir çar oyunda ikincisini sokmaya çalışırken bu hatayı alıyorum

windows vista kullanıyorum

yardım lütfen

KozmonoT demiş ki:
Ben açarken sro_client çalışmayı durdurdu diye hata alıyorum programı kapatmak zorunda kalıyorum bir çar oyunda ikincisini sokmaya çalışırken bu hatayı alıyorum

yardım lütfen
Login sayfasının altında Multiclient şıkkını işaretler iseniz sorununuz çözülecektir.

fener1907 demiş ki:
KozmonoT demiş ki:

yardım lütfen
Login sayfasının altında Multiclient şıkkını işaretler iseniz sorununuz çözülecektir.
Fenerli kardeşim dediğini yaptım bu seferde - Resim Silinmiş. bu hatayı alıyorum tam başlayacak oluyor bu hata geliyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
KozmonoT demiş ki:
fener1907 demiş ki:
KozmonoT demiş ki:

yardım lütfen
Fenerli kardeşim dediğini yaptım bu seferde - Resim Silinmiş. bu hatayı alıyorum tam başlayacak oluyor bu hata geliyor
Bu hata hakkında bir bilgim yok :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
2 tane sbot açamıorum

ben mac1 mac2 yi 0 yaptım hatta botcfg yi bile sildim ne söylendiyse yaptım ama error alıorum acayip değişik yazıların bulundugu kçük bi pencerede.

yardımcı olursanız sevinirim

(bu arada bilgisyara format atıp botu tekrardan yüklersem acc um tehlikeye girer mi?)

kralshark demiş ki:
2 tane sbot açamıorum

ben mac1 mac2 yi 0 yaptım hatta botcfg yi bile sildim ne söylendiyse yaptım ama error alıorum acayip değişik yazıların bulundugu kçük bi pencerede.

yardımcı olursanız sevinirim

(bu arada bilgisyara format atıp botu tekrardan yüklersem acc um tehlikeye girer mi?)
mac1 ayarlarıyla oynamak yerine charlar için ayrı ayrı klasör oluşturmak daha mantıklı olacaktır.
Yani ilk çarın adı 1 ikinci çarının adı 2 olsun. İkisi için klasör aç. sonrada Botun exe sini onların içine kopyala. Sonrada bilgilerini tekrar girip çarlarını rahat rahat kasabilirsin... :muck:

Ac1/4o1/2Ç/EĞ(9)

yazan bir error penceresi açılıo.
dediklerinizin hepsini harfiyen yaptım.
bu hatayla ilgili bilgisi olan var mı?
2 çar hala açamıorum

Yukarı Alt