Dediğini yaptım. mac ayarlarını da ''0'' yaptım lakin 5. charı açtığımda dc veriyor yardımcı olabilir misiniz?

oyunun teki açık diğeri ıd girme yerine kadar gelse hiç ekran gelmeden error veriyor yoksa silk yükleyip denerdim her yere baktım hiç çözüm bulamadım

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
oyunun teki açık diğeri ıd girme yerine kadar gelse hiç ekran gelmeden error veriyor yoksa silk yükleyip denerdim her yere baktım hiç çözüm bulamadım
sbot cl yüzünden o hatayı veriyor diye biliyorum birini sbot ile birini phbot ile girersen hem sro r hem isro giriyor :D

merhabalar sbot ta (022) diye bir hata alıyorum ve clienti 2.pw yi girdikten sonra kapatıyor bunu 3. chara girmeye çalışırken yapıyor silk yükleme ile alakalı diyeceğim arkadaşım böyle bir hata almadan ve silk yüklemeden 5 char ile giriyor herhangi bir çözümü bilen ve ya sebebini bilen var mı acaba

ßeyler Yardımcı olabılcek warmı Sbotta Sadece Sun İtemleri Toplatma İstiyorum Nasıl Yapabılırım

merhabalar sbot ta (022) diye bir hata alıyorum ve clienti 2.pw yi girdikten sonra kapatıyor bunu 3. chara girmeye çalışırken yapıyor silk yükleme ile alakalı diyeceğim arkadaşım böyle bir hata almadan ve silk yüklemeden 5 char ile giriyor herhangi bir çözümü bilen ve ya sebebini bilen var mı acaba
Kardes Kullandıgın Sbotun Tum Dosyalarını Kopyala Yenı Klasöre At Oyle Acarsın 2. carı

Yukarı Alt