Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ss koyarsın he zuahaha tum sslerı aldım merak etme sen bende koyarım pmden ben konsuutm onunla sen degıl onun ssı nerden bulcan nese!! sakaymıs ........... dıe guıld ıcı konusuolar ne guzel ya rahatsız oldugumu dıle getırdım!! yakın gordum o yuzden ıbo dedım yakın gormesem zaten sızın ıcın bu servera baslamazdım!! burdanda banlanmaymıs!! bunla mı tehdıt edıceksın benı!! elınde koz varken rahatca konusmak kolaydır tabı!! nese gun gelır bırılerıde sana kullanır!! benım hayvansın lafıma guıldden atıldım oda guzel nese bı cacık olmaz zaten o guıldden sen ve onun gıbı 2 menfaatcı adamla yazık ordakılerede

pfffffff

Aileden
burası site yöneticisi biziz,orası oyun admin benim,isteyen kalır istemeyen yol alır .
küfüre karşısın sözde ama bana küfür etmeyi biliyorsun

ElazigLee demiş ki:
burası site yöneticisi biziz,orası oyun admin benim,isteyen kalır istemeyen yol alır .
küfüre karşısın sözde ama bana küfür etmeyi biliyorsun
ederım tabı kafana gore sacma sapan ıs yaparsan benı ortada bırakırsan yanımda olsan daha beter olurdun Evil or Very Mad baska sozum yok yeter sacmalıklarla ugrasamıcam karsıma cıkmayın ama o serverda!!!

boş bi konudan olay büyüdü ama ne diim haklı olan yol alır buda sslerle ispatlanır sawaşdaydım takip edemedim guild yazışmalarını ss leri alsak ii olur bence..

pfffffff

Aileden
ben kimsenin tarafını tutmadımki sana bişey diyen oldumu?
sakın sanma guildden ben atmadım seni,ama o oyunu benden iyi oynarsan kastığım bütün charlar kadar char kasacam sana silk alacam ok?sen yeterki karşıma çık madem bu kadar kararlısın 20 günde 54 oldum ben koçum daha 30 lvl ya varsınız ya yoksunuz...
seni ortada koymadım adam olsaydın sana bişey olmazdı.

PS:extraloobun dediği gibi oyun ile siteyi birbirine karıştırmayacağız.

ssler gelıo sız ıstedınz walla!!! 20 gunde 54 aman cok atlamıssın ya ben herculeste blader charla 12 gunde 52 oldum allaım ya kı ılkgun kasamamıstım nesem

pfffffff

Aileden
ElazigLee demiş ki:
sakın sanma guildden ben atmadım seni,ama o oyunu benden iyi oynarsan kastığım bütün charlar kadar char kasacam sana silk alacam ok?sen yeterki karşıma çık madem bu kadar kararlısın 20 günde 54 oldum ben koçum daha 30 lvl ya varsınız ya yoksunuz...

yani ss felan koymadım sende koymayacaksın.

ElazigLee demiş ki:
ElazigLee demiş ki:

yani ss felan koymadım sende koymayacaksın.
kendın dedın ss koydurma dıe meraklısı degılım ss koymanın nese ben kapadım konuyu lafta....sslere baktıkca guluorm sadece yapılan muamele cok alakasız yanı nese herkese koaly gele

pfffffff

Aileden
halen afra tafra içinde lamer insanların verdiği tepkiyi vererek konuşuyorsun benle!!!
sen diyorsunki orda adama hayvan dedimde bilmem ne ,işin gücün karalamakmıydı?Ronin o benim ona diyecek bişeyim yok uyardım geç oldu sadece.

ElazigLee demiş ki:
halen afra tafra içinde lamer insanların verdiği tepkiyi vererek konuşuyorsun benle!!!
sen diyorsunki orda adama hayvan dedimde bilmem ne ,işin gücün karalamakmıydı?Ronin o benim ona diyecek bişeyim yok uyardım geç oldu sadece.
o sahsıyet bana alırım ayagımın altına dedı sıfatsız dedı kımsın lan sen dedı ne ayaksın sen dedı bı kac sey daha dedı ben ınsan ol hayvan dedım banlandım baska bısey demıorm

pfffffff

Aileden
ben banlamadım diyorum bak banlasam söylerim,ama bana haksız yere küfür edebilecek birisi oldugunu bilsem hiç almazdım guilde
adamın yaşı senden büyükse saygı duyucaksın ,ne derse desin ben efendiliğimi bozmadığım sürece bana kimse bişi demez.

ElazigLee demiş ki:
ben banlamadım diyorum bak banlasam söylerim,ama bana haksız yere küfür edebilecek birisi oldugunu bilsem hiç almazdım guilde
adamın yaşı senden büyükse saygı duyucaksın ,ne derse desin ben efendiliğimi bozmadığım sürece bana kimse bişi demez.
sen banlamadıysan özür dilerm...

benim bildiğim ban yetkisi 4kişide var

biri ElazigLee
biri Ronin
biri Ben
dördüncüsü kimdeydi :mrgreen: Neutral Question

bu durumda seni bu 4kişiden biri banlamış olabilir ki olay vaktinde oyunda yoktum Neutral

geriye 3kişi kalıyor şimdi Sahin abi ben atmadım diyorsa Atmamıştır ona bu konuda güveniyorum...

geriye iki kişi kalıyor ve bu durumda senin burada elaziglee ile tartısman gereksiz oluyor...

zaten oyun ayrı forum ayrı Exclamation Wink

pfffffff

Aileden
Aikonoro attı tartıştılar iki taraftada suç var ama abartıldı olay

alın morwena geri döndü atılmadı çıkmadı

haybeden yani
:|

guildimiz tam gaz ilerlemekte çok az bi zaman sonra 4lvl oluyoruz bunu bizimle paylaşmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz

kendimi listeden siliyorum okullar acılınca SRO yu bırakıyorum cünkü Crying or Very sad

sizin guildinize gelmek isterdim ancak guildimde çok mutluyum şahin abiyide oyunda biliyorum sizin guildinizle union olursak bir nevi yol arkadası oluruz extraokk

pfffffff

Aileden
büyük ihtimalle Alisin sen :)

biz güçlü guild olacağız küçük oynamam ben oasisten bilmen gerekliydi bunu Aliiiiiiiiii :)

süpernova guildi union almıyormus baksen :) ben onların master larına bi fırca atayım da uniona girelim :)

DnA

rank8
valla unıon harbi kurmuyoruz sadece 32*16 resim için bi guıldı aldık unıona ama ben bı konuşurum kankamla adam gıbı oyununu oynayan botlardan zarar gelmez asla Razz:P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt