bence fiyatta Okan abi sonuna kadar özgür serbest piyasa ekonomisi diye bişi var alan alır almayan almaz ama tabi Okan abi duyarlı çıktı bol hayırlı satışlar^^

@Spiral
2 Haftadır inspectiona Girmemiş Olabilr Ama Ondan Önce Defalarca Kez Kapanıp Kapanıp Açıldı..Ayrıca ECSRO Dan Önce Açtıkları MHTC Serverınıda Kapattılar..Şahsen Bnm Onlara Hiç Bi Güvenim Kalmadı .. O Yüzdende Oyunu Bıraktım..Yani İnsanların Kafasında Artık ''Ya Bigün V.I.P Serverıda Kapatırlarsa Yİne Paralar Boşa Gidicek'' Diye Düşünce Var O Yüzden Alıcı Çıkmıyor Sanırım ^^

@nuisance
Vıp Server Adı Altında Şuanki ECSRO Dan Farklı Bir Server Açtılar..Bu Servera Sadece Para Verip Acc. Alanlar Girebiliyor ve Oyuna Başlarken Her Charda Tavşan+Premium+10M Gold Bulunuyor..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ptt gibi devlet sektörleri ile çalışmıyoruz özel sektörü tercih ediyoruz, garanti bankası hesabıma veya paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

tan

rank8
Wax Whine demiş ki:
WampiRez demiş ki:
Extra konuya fiyat hakkında yorum yapın dedi heralde x// önüne gelen fiyat hakkında yorum yapıyor.. istemiyorsanız almazsınız olur biter :wink1:
Evet Ocean 19$ diyor. Zaten herkesi de bir Ocean lafı tutmuş gidiyor... İyi ki bir GM adını öğrendiniz. Neyse konudan sapmlayalım.

hmzsnmz demiş ki:
Xlazine demiş ki:
bana kalırsa cok fazla kdv koyuyorsun üstüne bu fiyatlarla kimsenin alacağını zannetmiyorum 25 milyon nerede 50 milyon nerede:)
O kadar laf edildi , daha fiyatı tartışıyorsunuz... Alacak olan yatırır parasını VIP olur , almayacak olan uğramaz topice olur biter...
Ne? 25 YTL mi? Sen uçtun mu bilader? Çok şey gördüm ama bunu görmedim. 25 YTL. Hiç güleceğim yoktu :!:

19$ sadece üyelik parası. Sonra bunun PTT'den alınan havale parası var. Ne kadar? 23 YTL 8O Bu ne demek :?: Hesaplayalım hemen.
Bu gün 1 Dolar 1,2220 Yeni Türk Lirasına eşit. Yani 19 Dolar 23.218 Yeni Türk Lirasına eşit oluyor. Yani 23 Lira 22 Kuruş. Buna bir de 23 YTL havale parasını ekleyin.
23
23.22
+____
46.22

İzin verin de yani geriye kalan 3 Lire 78 Kuruş da siteharcansın veya site sahiplerine gitsin :!:
23 ytl ye Havale ücreti Olarak 23 ytl Ekliyenide ilk Senden Duydum Vallah :=) inş hacım Satarsın Bu Siteninde bi Kazançı Olması Lazım Arkadaşlar nede Olsa Herşeyi bi Tıkla Buluyoruz 2 Senedir bu Sitedeyim ve Haylada memnunum Olmayada Devam Ederim Mükemmel Devam Ediyonuz K.Gelsin :thumbsup:

tan

rank8
Wax Whine demiş ki:
Ben konuyu kaçırdım galiba ama buradaki bir eşşek arkadaş kaçırmamış ve bana küfürler yağdırmış. Ben de biraz anlamaya başladım sanırım.
Ben burada daha deminki postumda hesaplama yaptım ve bu hesap da doğru. Çünkü teyzem PTT'de çalışıyor ve ona sordum. Buna düzgün cevap veremeyip de küfreden köpek. Sen ne hata gördün de küfüre başvurdun, hata varsa uyarı butonu var. Oda olmadı ÖM var. Ama tabi işin ucunda ban da olsa, yasal işlem de olsa, rezil olmak da olsa burada kendini ispatlamış sandı. Ama tam tersine bir şeyi ispatladı. Rezil oldu. Bir daha sitede kendini ispatlayamayacak; çünkü banlandı. Şimdi burada rezil olmak isteyen varsa, "banlansam bile hiç olmazsa haklı olarak, kendimi ispatlayarak banlandım" diye kendini kandırarak banlanıp gitmek isteyen varsa, hiç çekinmeden çıksın ve istediğini söylesin. Çünkü ben aldırmıyorum. Zaten böyle ÖMler alıyorum. İstediğiniz kadar hakaret içeren ÖM yollayın. Okunmadan silinecektir. Sakın karşılık beklemeyin!!!
Ben 1 senedir PTT den Havale Yapıyorum ve Bildigim tek şey şu 80Ytl de Yatırdım Havale ücreti Olarakta 1 ytl Aldılar 100 YTL ye kadarda 1 YTL alıyolar 23YTL Havale ücreti Olarak 22 Ytl Alınıyosa Kimse PTT yi Kullanmaz Düşünemiyorum adam 5 Milyon Yollasa 5 Milyon Havaleye Vericek :)() unutmadan sana PTT deki Tabloyuda Çekicem burda Rsmini Yolliyacam sana Fiyatlara Bakarsın :=)

Garanti Bankası Hesabına Gönderdim.

Banka Havalesi
Banka: Garanti Bankası
Şube Adı: Esentepe
Şube No: 347
Alıcı: Okan Çelebi
Hesap No: 6689146

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xMTx demiş ki: