Saolasın extraloob , arkadasima soyluyorum hemen eger uyelik icin baskasine basvurmadiysa bu uyelikden sana Pm atar.

kuzucuk demiş ki:
Extraloob 2-3 güne parayı çıkarabilirsem bizimkilerden, kesin alıyorum zam falan yapma aman :D
Extra yapmaz sen merak etme. İndirime gidildiği için bende sevindim müşteriler adına. Umarım işinizi kolaylaştırmakta bi nebze faydamız olur. Hepinize keyifli oyunlar :muck:

Alın alın 35 ytl oldu.Ne alırsan 35 ytl ucuzluk pazarı kapış kapış gidio :twisted: Beyler su an fiyat acaip ucuz bunada pahalı derseniz artık

yaa bişey sorcam şimdi bankaya gidip sadece 35 ytl mi wriyoruszz yoksa
transfer ücretide alıyolar mı bizden

KingOfHere demiş ki:
adam 50 den 35e indirmiş hala çok dionuz bedavamı vercek :x :x
sana bişeymi dedik :? her lafa atlamamayı ögreniceksin ilk önce ben sordum 18 dolar degilmiydi diye eger öyleyse pahalı

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Colin demiş ki:
KingOfHere demiş ki:
adam 50 den 35e indirmiş hala çok dionuz bedavamı vercek :x :x
sana bişeymi dedik :? her lafa atlamamayı ögreniceksin ilk önce ben sordum 18 dolar degilmiydi diye eger öyleyse pahalı
Buraya topic yazmak demek herkese kendi düşünceni aktarmak demek. Orada SURGEON'un global topici var okusan onu diyorum.
Konuşma üslubunu da düzeltmen gerek. Burada biz bir aileyiz. Bunu unutma :wink1:

adam mecbur tutmuyor sizi fiyat üzerinde tartışmanın ne manası var alan alır fiyat belirlemek ona kalmış hayırlı satışlar dilemek kalır bize :)

Yukarı Alt