Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
tan demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Ben konuyu kaçırdım galiba ama buradaki bir eşşek arkadaş kaçırmamış ve bana küfürler yağdırmış. Ben de biraz anlamaya başladım sanırım.
Ben burada daha deminki postumda hesaplama yaptım ve bu hesap da doğru. Çünkü teyzem PTT'de çalışıyor ve ona sordum. Buna düzgün cevap veremeyip de küfreden köpek. Sen ne hata gördün de küfüre başvurdun, hata varsa uyarı butonu var. Oda olmadı ÖM var. Ama tabi işin ucunda ban da olsa, yasal işlem de olsa, rezil olmak da olsa burada kendini ispatlamış sandı. Ama tam tersine bir şeyi ispatladı. Rezil oldu. Bir daha sitede kendini ispatlayamayacak; çünkü banlandı. Şimdi burada rezil olmak isteyen varsa, "banlansam bile hiç olmazsa haklı olarak, kendimi ispatlayarak banlandım" diye kendini kandırarak banlanıp gitmek isteyen varsa, hiç çekinmeden çıksın ve istediğini söylesin. Çünkü ben aldırmıyorum. Zaten böyle ÖMler alıyorum. İstediğiniz kadar hakaret içeren ÖM yollayın. Okunmadan silinecektir. Sakın karşılık beklemeyin!!!
Ben 1 senedir PTT den Havale Yapıyorum ve Bildigim tek şey şu 80Ytl de Yatırdım Havale ücreti Olarakta 1 ytl Aldılar 100 YTL ye kadarda 1 YTL alıyolar 23YTL Havale ücreti Olarak 22 Ytl Alınıyosa Kimse PTT yi Kullanmaz Düşünemiyorum adam 5 Milyon Yollasa 5 Milyon Havaleye Vericek :)() unutmadan sana PTT deki Tabloyuda Çekicem burda Rsmini Yolliyacam sana Fiyatlara Bakarsın :=)
Ya ne diye çaktırıyorsunuz ki :D

Pztesı hesaba para yatırıcam bende para yatırmadan onceden ındırmem gereken bısey warmı yada yapmam gereken bısey yardımcı olurmusunuz

söylemek ayıp da 35 ytl çoq pahalı bi başka forum 30 ytl ye veriyo bakın :D
-

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@xMTx,

evet ilk satışımızı gerçekleştirdik kendisine çok teşekkür ediyoruz :beer: :thumbsup: :muck:

extraloob demiş ki:
@xMTx,

evet ilk satışımızı gerçekleştirdik kendisine çok teşekkür ediyoruz :beer: :thumbsup: :muck:
Okan Abi Sana Çok Teşekkürler. Çok Güvenilir Birisin Herşeyde Senden Alıcam Bundan Sonra Arkadaşlar Hiç Şüphesiz Güvenebilirsiniz.

Tabi GM'ler Account'u Açsa O Da Çok Güzel Olucak Neyse Bakalım Bekliyoruz :) . Ecsro Vip Kral'ı ve Unique Kral'ı Kim Olucak Görüceksiniz . extraloob Farkıyla Tabi Ki . :wink1:

yah ben ödedim ama 5 Saatdir Ö.M Atiyorum Cevap Yazmiyo ???????????????????????????????????????????

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne kadar acele ediyorsunuz yahu tamamdır senin içinde aldım hayırlı uğurlu olsun güzelim.

Yukarı Alt