yaw aramızda bunları düşünendemi var bilmek korkutuo beni psikopatlar =)

2 şekilde yapabilirim:

1- Önce adamı sıcak demir plakanın üzerine oturturum, sonra (hani camgöz gibi balıkları tutmak için kullanılan olta iğneleri kocaman olur ya) kocaman kancalar alırım, meme uclarına, damağına, bileklerine ve 2 tane de burnuna kanca geçiririm, sonra alttaki plakayı bi çekerim... ŞLAKKKKK!!! *Fışşşşş* anlayan anladı zati....

2- Silkroad online de 1 lvl bir charı yumrukla ve çıplak kasmasını söylerdim :mrgreen: (en büyük işkencelerden biri....

Kai

olduser
önce cinsel organını kesip baya bi acı çekmesini sağlardım,adam kendı ölür zaten :D

ben onun ağzına 10-15 tane tnt koyarım sonra ONA yeter sus deyene kadar sen adi domuz bi kürt sün diye bağrırım SONRA suratına işerim Sonra magnum la ayaklarına sıkarım sonra uzaklaşırım WE dalgametreye basarım !!!!!!!B00000000MMMMM!!!!!!

İlk Genital Bölgesine bir kac tane tornavida saplarım , karnına bi delik açıp ordan kanını içerim , penseyle dişlerini çekerim makasla parkmaklarını keserim , kafa tasına delik açar çamaşır suyuyla doldururum , en sonundada ızgara yapıp kedilere yedirtirim :D

ben olsam bir buzdolabının içne koyarımiçinde donsun
2-3 gün orada bekletirim tabi buzdolabıınn fişi çalışacak
adam orada et gibi donsun hahhaa:D

Psikopat biri değilim..İlla ölmesi gerekiyorsa şunu yapardım.... Kaldırımın asphalt tarafının köşesini alt ve üst çenesi arasına yerleştirir (yani ısırma gibi) Sonrada ensesine olanca gücümle sert tekmeler atardım.Ölene kadar hemde

Aman kalsın ben yaşatırım :)

Acısız bir ölüm için sadece bir M16 yeter. :D

Ayrıca SRO'da 1Lv bir charı kıyafetsiz, hiç bir stat vermeden, potsuz 90Lv'a kadar kasmasını isterdim. Botta yok. Silkte yok. En büyük işkence. 1 yıldan fzla sürer. Uyumak yok.. :mrgreen:

ilk önce o şahısı alırım soyarım 2,3 tane vururum azına ondan sonra bağlarım parmaklarını keserim sırtına faça atarım zopayla vururum kafası ezilincede beynine işerim.sonra telle boğarım(eğer yaşıyosa) üzerine benzin döker yakarım sonra MAGNUM la kafası yok olana kdr ateş ederim

1)ya erkekse o tecavüz işlemlerinden geçirecekmisiniz
2)lütfen artık'Metal Fırtına' dan alıntı yapmayın.Zaten orada modern halini vermiş.Ben onun gerçeğini kitabı okumdan önce biliyodum.
3)aslında benim en sevdiğim işkence yöntemi arapların kullandğı bir yöntem.'bal yöntemi' diyebiliriz.çok basit, adamı vücudunu balla kaplıyon.Çöle bırakıyosun(karıncalar şekeri çok sever). ne güzel hem miden bulanmıyo.Hem ölürken izlemezsin.Hem de çok temiz
Tabi bunlar gırgır.Fakat bu gibi topicler bu bölümün kapatılamsına yol açabilir

Yukarı Alt