ask gibi güzel bir şey yok kardeşim insan aşık olduğunda kimsenin canını yakmak bile istemiyor ve gözü sevdiğinden basşkasını görmüyo ::
extraokk extraokk

ben psikopat bir adam değilim.
yaptıgım tek psikopatlık 5 yaşında karıncaları büyüteç ile yakmaktı.
veya bant ile yer yapıştırmak.

benim tarzım belli.
kurbanın kafasına susturucu ile tek bir kurşun.
bir adet magnum,bir çift eldiven,susturucu.
bunlar bana yeter.

קєรรเ๓เรt яαρ demiş ki:
Olsaydınız :mrgreen:
Ayrıca Herkez Pislik Şeyler Koyuyo Bende Koyıyım Dedim :mrgreen:
+1

ben önce öldürür sonra döverdim :mrgreen:

döverdim ağzını burnunu kırar nefesini keserdim ölmezdi korkardı korkuta korkuta ölümden döndüre döndüre kendi kanında boğulurkendee kalp krizi geçirmesini bekler çekirdek yerdim kabukları ağzına atardım :mrgreen:

Elektrik Verirdim Bazı Yerlerine :D Sonra Döverdim.Sonrada Kafasına Sıkardım

RoyalFlush

Bilgiliyim
Hızlı ve Öfkeli demiş ki:
Öldürmek istediğim kişiyi dar bi fıçıya koyup sadece kafası dışarıda kalıcak şekilde yere gömer sonra devamlı yedirir içirirdim.Sonunda kendi dışkısının içinde çürüyerek ölürdü ?!!!!!!.

Sizce çokmu sadistçe oldu :twisted:

metal fırtına :mrgreen: ama sevdim bi benzerinide ben yapardım.

ben elime bir neşter alırdım vücudunda binlerce küçük ve derin kesik atardım binlerce ama
daha sonra her dk başında 1 damla en yakıcısından asit damlatırdım o kesiklerin üstüne.

daha sonra ise arka deliğini dağlardım.sonrası malum bağırsaklar bom ?!!!!!!.....

En önce kurbanı soyarım derisinin zımparalarım
daha sonra ayak altına iyi bir jilet vururum sonra onu tuz + çamaşır suyuna (ph 9) :P
batırırdım.
Acı çekerek bayılırdı ayıltmak için cevizlerine sağlam bir tekme atardım ayılınca cevizlerini keser ağzına verirdim yaşarsa kafasına poşet geçirir boğazından çıkmıcak şekilde bağlarım ve nefes aldıkça içerideki Co 2 miktarı artar poşet ağzına girer ve bir daha nefes alamaz :D ?!!!!!!. ?!!!!!!.

Gerçekten sadist bir kişiyim :D

ben işkenceye gelemem direk kafasına sıkarım ama illede eziyetse maksat mühebbet yemiş bu koğuş dolusu insanın arasına çıplak olarak atarım

kafasını bıcakla keser hatıra diye alıp onu buzdolabına koyardım :)

Hiç bişi yapmam karın boşluğpuna vururum nefes alamaz eğilir sona ensesindeki şah damarlarına wururum ölür. :wink1: :twisted: ?!!!!!!.....

yumruklayarak oldurrdum yuzunu yumrukluya yumruklaya beynini cıkartırdım

yada ;

ellerini ve ayaklarını sırtında bilerstirir kaburgaları cıkcak sekilde sonra kaburgalarına demir sopa ile vururdum ve vucuduna derin yara izleri acardım yasarsa benzin doker yakardım ve bagırmasını izlerdim sonra filmlerde oldugu gibi demir sopayı yururken yere bırakır olay mealinden uzaklasırdım ^^

ben adamın;
yüz derisini soyardım
firitözde kızartırdım
bolca tuzlar adamın suratına geri yapıştırırdım
sonra iki elini kıyma makinesinde çekerdim
ayak altının derisinide soyardım
ondan sonra 1 kilo tuz yedirip çölün ortasına salardım
eğer hala yaşıyorsa bu adam yaşamayı hak ediyor diye özgür bırakırdım... :mrgreen: ?!!!!!!.

RollsRoyce demiş ki:
ilk önce soyardım cıplak atardım buzhaneye belli aralıklarla sıcak su dökerdim ondan sonra 5 tane fareyı ustunde tencereyle kapatır üstten sıcaklık verirdim fareler kemirirken kaldırırdım tencereyi kıyma makinesine ayak ve ellerini kıyma yapar jiletle suratına faça atar pombalıyla kafaya ölmeden bir el sıkar param parca olurdu 8)

bunu toplum içine cıkarmayın :mrgreen: :mrgreen:

ilk önce öldürcegim adamı alırım kollarını misineyle baglarım kolları kopasıya kadar misineyi cekerim derisi etinden yavas yavaş ayrılır ve kolunun baglı oldugu yerden kanlar fışkırır Yaşasın Fenalık

Yukarı Alt