tan

rank8
hehhe Sitede ne Kadar psikopat var :D Tırsmaya Başladım Artık Kimseye Bişeyde Denilmez içimizde ne caniler var be ama yinede Güzel Konu bende Bişiler yazam :D

Boş bi Odaya Sandalyeye Baglardım ve Baya Yüksekten 10 sn bi Damlıyacak şekilde Suyu ayarlardım ve Damlalar dam Anlına Gelirdi Bi Süre Sonra Anlında Delik Açılırdı çin İşkencesi Bayılırım :)

Leo

rank8
Önce p*n*sini koparır ağzına verir sonra yumartalığını açıp içindekileri arkasından fitil gibi sokardım.Sonrafare zehri verip öldürürdüm.

Not:Kesinlikle sadist değilim ama fikrimi söyledim.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

C4HellFire_ demiş ki:
Önce p*n*sini koparır ağzına verir sonra yumartalığını açıp içindekileri arkasından fitil gibi sokardım.Sonrafare zehri verip öldürürdüm.

Not:Kesinlikle sadist değilim ama fikrimi söyledim.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne biçim insanlar var yaw :mrgreen: (yanlış anlama şaka yapıyom :D )

Eyer Elimizde Bütün Olanaklar Olcaksa Dünyanın En İyi Travestisini Yapar Bi Avuç A..za Zencinin Ortasına Bu Travesti Die Atardım :twisted:

Öldüreceğim adamın derisini yüzüp tuza bastırırdım. O halde bağırıken parmaklarını tek tek pense ile keser, ona yedirirdim. yedirtikten sonra ağzındaki tüm dişleri sökerdim. Son olarakta Ayaklarından yere bağlayıp kafasına ip geçirir, o ipide arabaya bağlayıp gaza basardım... ( Sonrası belli zaten)

BlackDevil_ demiş ki:
süper bi topic. Ben ilk tecavüz ederdim sonra kafasını gövdesinden ayırırdım
La adama bak çapkın hemen nerelere girmiş ama yok be ne öldürme şekli mi olur ya katilliğe mi başladınız

hmm bi düşünüym.. herşey mümkün değilmi.. yani şahsi binalar filan olabilir işkenceye özel yapım...

öncelikle su yok.. sadece yemek için sadece insan eti.... onun sevgilisi..karısı çocuğu vb.. sevdiği kişilere tek tek işkence yaptırtırım neşterle (derinden değil sadece derisin biraz altından) tüm sevdiklerinin vucutlarını kare kare yaptırtırım sonrda o derileri elle soydurturum.. işte yiyeceği etler bunlar.. sonra ona fisting yaparım 2elle.. cinsel organını patlatmıcak vb olmucak duruma kadar taşla ezerim sonra onu soyup -20..-30.. işte kafama göre bi soğukluktaki odaya atarım.. sonra onun fobinlerine göre.. mesela köpek.. kılıcımsı bıçağımsı birşey verip en vahşi türden köpekle pvp yaptırırım.. sonra adama zorla tüm sevdiklerinden bi parça yemeye zorlarım.. sonra adamın saçlarını yakarım.. kaşlarının derisini neşter/jilet vbyle yüzüp kirpiklerini cımbızla yolarım.. sonra adamı bir güzel haşlarım 80derece(arzu edilen derecede..)e tabi bunlardan sonra adama mola verdirtiyoruz.. ölmesin falan filan diye.. hmm buldum buldum bide doktor olsun adamı kontrol etsin.. hmm düşünüyüm sonra adamı kızgın közlerin üstünde yürütürüm.. kırık camların üstüne yatırırım her yerine iğne batırırım..(bu arada sevdikleri çürümesin diye buzlukta.. (onlar daha çok geçicek hayalimde..))bu arada nerden baksanız 3-5 gün geçmiştir hepsini üst üste yapsak adam ölür gider..ben bunu bi gönderiyim sonra editleyip eklerim..bi hata çıkmasın o kadar yazdık..

edit:gene öldürmücek dozajlarda elektrik veriyoruz..tüm kıllarını ağzının gidebileceği yerleri dişiyle gidemiyecek yerleriyse cımbızla yoldurtururm.. onun uyuyduğu yer buz olsun.. ama buzun üstünde bi çarsaf var kaymasın diye..(e o kadar acımasız değilim artık bari uyuyabilsin)aa bu arada unuttum su içmicek dedimya tek içeceği kan.. köpeğin.. sevdiklerinin ve kendisinin.. e tabi kendi seçimi artık ama öncelikli olarak köpeğin kafasını kesip köpeğin kanını bitirmesi gerekli kendisinin yada sevdiklerininkini içmesi için..

şimdi diyorsunuz bu o cesetler nasıl bozulmadı çürümedi 1 hafta yaptın olayı.. e bu hayal değilmi herşey sonsuz.. bi makine var 3 snde herşeyi buza gömüyor.. hiç bozdurtmuyor..((sanki böyle bir makine amerikada vardı böyle birşeyler duymuştum))konu öldürtmek bu işkence yapıyor.. diyorsunuzdur.. az kaldı öldürtecem..

şimdi düşündümde.. adamın nasılsa 2 gözü var tek gözlede yaşıyabilir :D bi düzenek olsun saat başı adamın sağ gözüne bir damla asit döksün.. ama aşırı güçlü bi asit olmasın 10-15 saatte yoketsin gözü.. (maksat adam acı çeksin..))

bunlar benim nefret ettiğim birine sırasıyla yapmak istediklerimdi eskiden.. tam şimdi aklıma gelmiyor..

nerden baksan 1 hafta olmuştur artık.. bi tatil vereyima adama bi koltuk içi buz üstünde her yerinde cam parçaları var güzelce oturtuyorum onu oraya bi güzelde bağlıyorum karşısına korku filmleri gösteren +70 ekran plazma.. oda karanlık adamın etrafında yerde.. masada.. şamdanda.. artık o anki isteğime göre mumlar..bu benim doktor ileri zekalı bayaca.. adamı hiç birşekilde öldürecek kadar ileri götürtmüyor beni.. daha yapıcak şeylerim olduğundan..

e bu adam kaç gün oldu banyo yapmıyor.. kedi.. bayaca bi kedi 20-30-40.. ve satırımsı baltamsı birşey.. kedilerin kafasını kesip kanlarını kafasından aşağı boşaktırıyorum furkanda saç kıl vb kalmadığı için kan direk aşağı gidiyor.. ama altında kova var..kovada birikiyor onlar.. adamın temizlenmesi için içine kolonya döküyüm dicem... sanırsam hcl(en güçlü asitti o) biraz hcl boşaltıyorum güzelce bi karıştırıp onuda kafasından aşağı boşaltıyorum..

az kaldı işkenceleri güçlendirip furkanı öldürecem..

edit: nasılsa dişsiz.. tek kollu tek gözlü tek böbrekli ve c.organsız yaşıyabilir.. hemde bi kendinin tadına bakmış olur..

dişlerini kelpetenle sökerek.. neşterle bağlı öldüğü diş etlerini keserek.. vurarak zorla ona eliyle söktürterek çıkartıyorum..nasıl olsa furkan el işaretleriylede derdini anlatabilir..

bi makine var .. sağ kolunu oranın içine sokturtuyorum o makine el-drsek kısmını 720derece güzelcene bi döndürüyor omuzunuda tersten çevirip güzelcene bi kırıyor kolunu eziyor.... adama daha fazla acı çekmemesi.. kolunu kesip kurtulması için keskin olmuyan bi bıçak veriyorum.. inleğe inleğe böğüre böğüre titreye titreye ağlaya ağlaya dişsiz ağzıyla salakça derdini anlatmaya çalışarak zavallı bi durumda kolunu bir an önce kesmeye çalışıyor.. kesiyor benim süper zeka doktor kanamayı durduruyorum adamı tamir ediyor.. bi diğerine dayanabilecek duruma gelene kadar dinleniyor.. gerçi insan eti.. kanıyla ne kadr hızlı kıvama gelir bilmiyorum :roll:
--- --- --- ---
zaman geliyor ve o gün şimdiye kadar hiç tatmadığı şeyleri tadıcak.. i.z.doktor furkanın corganını kesiyor derisini soyup pişiriyor.. böbreğinide çıkarıyor.. onu çiğ yesede olur.. malum diğeri kas sinir..

gözler morarmış çokmuş.. her yerindeki kemikleri sayılıyor.. perişan.. acınası zavallı bi halde artık.. ben öldürmessem kendisi ölcek açlıktan

ama ölmeden önce daha önce yapmadığı şeyleri yapsın garibim.. içinde kalmasın.. b*k.. benzin..pastel boya..kömür..cam..deve dikeni.. bunları bi yesin..

g*tü daralmıştır heralde 2 hafta oldu sayılır.. gene bi fisting seansı..

neyse sıkıldım yazmaktan burdan sonuna geçiyim.. belki devam ettiririm talep olursa :P

kalın bi oklavayla tüm kemiklerini kırıcam her yerine asit döküp derisini soymuş olcam..

büyük bi yer olcak büyük bi ateş yakcam ortaya nerden baksan ateş 5m olcak bide bi uzun tahta var nerden baksan 10-15m onu en üstüne bağlıayacam yavaş yavaş ateşe yaklaştırıcam..(şu değidiğim yer oldun I o l I o ateş l adam en ucunda adam var tahta sabit furkan var en ucunda oda ipe bağlı ) ipi salıyorum bu şekilde oda ateşe yaklaşıyor 5-8m kala durdurtuyorum o ısınıyor.. bağırıyor böğürüyor inliyor kurtarın beni acı nolur diyor ama malum dizşiz.. hafiften eriyor(ki dersii olsaydı gerçektende erirdi) sonra alev alıyor ve.. sadece tahta kalıyor..

---HAPPY END---

bende öldürmezdim işim olmaz öyle şeylerle ıyh one len öyle ama fikrimi söyliyeyim adamı duvara çiviler ok atardım :D

Kod:
[color=#40FF00]ben olsam oldureceğim kişinin saçlarını kazardım sonra domuz derisi gibi kalın bir deri bulup kafasına yapıştırırdım o saçlar büyümüye baslayınca derıden dısarı cıkamıcak bu sefer beyıne doğru ıllerlemeye baslıcak sonrası allah kerim  :starving: [/color]

Ben bütün gün 9 gaplı el yakmasız chinesse charı kastırırdım en iğrenç ölüm bu olsa gerek

RollsRoyce demiş ki:
ilk önce soyardım cıplak atardım buzhaneye belli aralıklarla sıcak su dökerdim ondan sonra 5 tane fareyı ustunde tencereyle kapatır üstten sıcaklık verirdim fareler kemirirken kaldırırdım tencereyi kıyma makinesine ayak ve ellerini kıyma yapar jiletle suratına faça atar pombalıyla kafaya ölmeden bir el sıkar param parca olurdu 8)
abi ne yaptın öyle korktum yaww :D

valla şunlarıda düşünmek lazım mesela işkenceninde bir sınırı var belli bi süre sonra kurbanın bilince kapanır ve yaptıgınız işkencelerin bi anlamı kalmaz..

onun için ben kurbanı kaçamıcak şekilde etkisiz hale getirip 3 aç domuzla aynı yere kapatırdım kapattıgım alandanda onu izlerim ..

Dip not : domuzlar kemik dahi tüm organ vs leri yiye bliyo

Önce aşağı mahallaelerde bi kulübeye götürürüm ellerini kollarını felan demire bağlarım, üstüne full pamuktan elbise ve kafasına da naylon torba geçiririm yakarım, bütün herşey üstüne yapışır, sonra full tuz ruhunu kovayla baştan aşşa bi de ekmek bıçağı ardından şu şarkıyı dinletirdim... '' PARAMPARÇAAAAaııııAAA paramparçaaaa!!'' :D

Yukarı Alt