Winterspring demiş ki:
İzledim , New Moon'uda sabırsızlıkla bekliyorum.Şu an gösterimde olan ''Davetsiz-Uninvite'' filmini izlemenizi tavsiye ediyorum.Anna adındaki bir kızın annesinin ölümününden sonra yaşadıklarını ve babasının annesinin eski hemşiresiyle evlenmek üzereyken onu vazgeçirme çabalarını konu alan güzel bir film.
Aynen güzel bir film.. Ama sonuyla aradaki saahnelerde uyumsuzluk sezdim ben biraz.. Yinede izlenebilir bir film.

Korkunç bir Film Serisini izlicem ^^ Eski ama güzeldi ^^ Sonrada şu Twilight ı deneyelim çok met ettiniz :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uff 1.nci bölümü izledikten sonra bu trailer'ı daha iyi anlıyorum bizim çocuk kurt oluyor saçlarıda kestirmiş vucütta yapmış uuuuu acil çıkmalı bu film yaaa muhteşem ötesi.

Bana komedi filmi önerebilecek olan var mı ? Scary Movie tarzı birşey olabilir..

Judgement demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
Judgement demiş ki:
Ayrılmadan önce izlediğimz son filmdi :cry: :cry:
Hacım buradasın ? 8O :buddha:
naparsın koçum bu site bırakılmıyor gerçekten ya :D
şu stressten kurtuluyum bi başlıyım üniversiteye sonra tamamiyle burda olucağım bırakılmıyor bir türlü bu site
Aynen bro. Özledim seni bee. :muck: :curtain: :kalp: :santa:

Liu

rank8
OneEyedJack demiş ki:
OneEyedJack demiş ki:
Judgement demiş ki:
Ayrılmadan önce izlediğimz son filmdi :cry: :cry:
Hacım buradasın ? 8O :buddha:
naparsın koçum bu site bırakılmıyor gerçekten ya :D
şu stressten kurtuluyum bi başlıyım üniversiteye sonra tamamiyle burda olucağım bırakılmıyor bir türlü bu site
Aynen bro. Özledim seni bee. :muck: :curtain: :kalp: :santa:
merak seneye sizin oralardayım :D

extraloob demiş ki:
extraloob demiş ki:
Her Hafta 1 Film İzle Kampanyası

Gördüğünüz gibi müthiş filmler çıkıyor ve bunları az da olsa izlemek gerek diye düşünüyorum bu bağlamda hepimizi gaza getirmek için her hafta bir film izle kampanyasını başlatıyorum ve bu gece ilk olarak ben başlıyorum ardımdan gelecekleri merakla takip edeceğim ve bu topicte ki akışa göre her hafta izleyeceğim filmi seçeceğim.

Bu gece izleyeceğim film ; Twilight ~ Alacakaranlık 8)

Saygılarımızla,

8.3 / 10

muhteşem bir filmdi resmen kanımı dondurdu basit bir film gibi gözüksede muazzam olaylar cereyan ediyordu en güzeli ise bizlere vermek istediği hissi tüm damarlarınızda fazlasıyla hissediyordunuz tüylerim diken diken oldu, bu tarz ve böylesine kaliteli filmler az gelir kaçırılmaması gereken bir baş yapıttır benim için varsa bu lezzette bildiğiniz filmler lütfen topic altında belirtiniz.

seri 3 filimden ibaret kasım gibi 2.nci film geliyor heyecanla bekliyorum tadı damağımda kaldı.
filmden etkilendiysen kitabını oku derim olaylar daha iyi anlatılıyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TrowZeeN demiş ki:
az önce milyoneri izledim nasıl ağladım anlatamam :cry:

tam bizde o filmi seçtik iyimi izlemek için hintli fakiri hiç sevmem ama 4 ödül almış gelde izleme :D

Yukarı Alt