Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar Ben Bişey Duydum Bu Goldları Bi proglarm Sayesinde Hack yapıp satılarmış :? Acep Dogrumu Hani Misal Gold satan siteler gibi :? Acep Dogrumu Hatta Ben bi Video Bulmuştum Video da adam proglamdan bişiler yapıyo sona İşte bi kaç şey daha yapıyo oyunda bi anda parası 300 m mi ne oluyo :? Video Linkini Koydum İzleyin
Reklam gibin Olmasın :thumbsup:
http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/474650a920c35f96c7be82b91e72001034f198ec735f2a4967fc79706d40b521fd32520ae53e7ac616695

Not:Link Açılmıyor İse http://www.vtunnel.com a Girin Ordan Arama Yerine http://www.youtube.com yazın Sonra Begin Browsing Butonuna Basın Youtubeye giriceksiniz You Tubedede Video Arama Yerine Silkroad Gold Hack Yazın Search Deyin Açılan Sayfada (Sro Gold hack) Adlı Video'ya Girin !!

Evet aslında gold hack var, adamlar sırf serverler dolsun diye onbinlerce goldbot char açıp oyuna sokup kasıyor,bizde böylece hiçbirşey çakmıyoruz.

Yoq Beyler ben öyle duydum we Bu gold Satan sitelrin bazıları yapıyomuş bunu !! goldu alıyomuşsun sona gold yoq oluyomuş checkten sona :S ben öle duydum ama bilmem sizede linki werim kısa zmn içinde

aziz871 demiş ki:
Yoq Beyler ben öyle duydum we Bu gold Satan sitelrin bazıları yapıyomuş bunu !! goldu alıyomuşsun sona gold yoq oluyomuş checkten sona :S ben öle duydum ama bilmem sizede linki werim kısa zmn içinde
Her check arasına sun'da kopyalasınlar? :curtain:

Bir Program Varr Aslında Ama O Program Ram Daki Offset Kodlarını Kurcalayarak Yapılan Bir Özellik YAni Ne Satılır Ne Alınır Sadece Sende Gözükür Ve Programı Kapattıgın Anda Paralar Yok Olur Yada Bir Şey Almaya kalktıgında Paralar Gider. Yani Bi İşe Yaramaz Kısacası Hiç Ugrasma

Ben Öle Bişi War Demedim !! Öle DuyDum Dedim We Bi Linkte Gördüm !! Adam Bi programda Bişiler Yapıyo Sona Npclerde Bişiler Yapıyo Sona Bi anda Para 100m üzeri oluyo Ne kadar Oldugunu Görmedim ama Paranın Basamak Sayısı Artıyo We mor Yazıyla Yazıyo !! Yani Anlıycagınız 100m Üzeri Oluor !

Şu Anda Linki Arıyorum Ama işte Bulamdım Hala Bulsam Koyucam BUraya!!

bunu bende duydum
hemde gold satan bi sitenin admininden :D
goldları dupe yaparak çoğaltıyolarmış yabancı adamlar
(satılık bütün goldlar değil tabiki)
o yüzden bazı sitelerde ucuzmuş
bu goldlardan alıyormuş millet
sonra checkten sonra bi bakıyolarmış gold yok, gold zaten yoksa itemlerde gitmiş ama başka hiçbirşeye dokunulmamış
son zamanlarda herkez bilir insanların nasıl soyulduğunu:
"goldumu itemimi almışlar, diğerlerini bırakmışlar,gdf yi bile bırakmışlar"
bazı kafasında eksik olanlar "zamanları olmadığı için almamışlardır" diyolar
ama nedeni buymuş

konu sro ise gerisi teferruattır. herşey olabilir arkadasımızın söylediği o kadarda saçma bişe değil ama genede inanmak istemediğim için inanmıyorum böyle birşey olduğuna

We Tabi Böyle Bi program Olabilir Diyelim Bunu Herkez Bilmezki Bi kere Yeyınlamazlar Hiç Bir Yerde !! Kendi Çıkarları için Benim Duyduguma Göre Bu Programlar Bazı Gold Satıcılarında Warmış !! Tabi Kimde Olup olmadıgını Bilmiyorum...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt