Ben virüslü oldugunu senden duyuyorum,virüs totaldede bişi yoktu.Neyse program burda kötü birşey yapacağını düşünenler inidrmez.Ama illa kilitleyelim diyorsanız kilitleriz.

Yeni sistemde bu pro. yu kullanmanızı tavsiye etmem.
Çünkü yeni sistemle oyuna girme hızınız'ı GM takip edebiliyor.
Bir dahaki salı'da charınızı oynamak istiyorsanız kullanmayın derim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lanetlichocuq demiş ki:
basbaya Goz göre göre dolandiricilik BU ! TROJANI GOZ GORE GORE MILLETIN PC SINE SOKUYORSUN !
Ne alakası var arkadaşım ? Bu programın kaynak kodları bile web sitesinde yazılı inanmıyorsna gider web sitesinden bakıpta indirirsin. Programın antivirüs programlarında virüs göstermesi gayet normal sonuçta çalışan bir şeye müdahale için kullanıyorsun . Bunu yapan bir programıda bırakta antivirüsler virüs olarak göstersin.

Virüslü demeye devam eden olursa dolaşmaya çıkacak.

Ben Kullanmanızı Önermem Zaten Silkroad Hızlı Denenmemesi İçin Bi Önlem Aldı Ve Kaç Kere Denediğimizide Tespit Ediyor Zaten Çok Zor Bişey Değil Tespit Edilmemiz :coffee:

Kemalist demiş ki:
Lanetlichocuq demiş ki:
basbaya Goz göre göre dolandiricilik BU ! TROJANI GOZ GORE GORE MILLETIN PC SINE SOKUYORSUN !
Ne alakası var arkadaşım ? Bu programın kaynak kodları bile web sitesinde yazılı inanmıyorsna gider web sitesinden bakıpta indirirsin. Programın antivirüs programlarında virüs göstermesi gayet normal sonuçta çalışan bir şeye müdahale için kullanıyorsun . Bunu yapan bir programıda bırakta antivirüsler virüs olarak göstersin.

Virüslü demeye devam eden olursa dolaşmaya çıkacak.
:muck:

indirmenin son anında truva atı buluyor sitede virüz var yoksa bende isterdim şiu saniyenin inmesini lanet oyuna 5saat 25 dakkadır girmior dahada girceği yok

Süper Olmuşda bi sorum olucak hızlı deniyor ama bende sol altta connect yazısı hic gelmiyor bu normalmi?? yoksa botla denedigim icinmi boledir ???

ben bu programi Yaklaşik 1 Senedir kulaniyorum Birşey olmuyor :D Warrock da Para Yapiyordum bu programla eskiden ama adamlar çakdi artik yapilmiyor :D Yinede bazi Yavaşlatilmasi ve Hızlandırılması Veya bir sayinin değişmesi gerekdiğinde bu programi kulaniyorum :D

Sehnsucht demiş ki:
Virüs programın ile taratabilirsin ben kullanıyorum ve hiçbişi olmadı
bunun içinde ne kdr virüs var farkındamısın sen? :D ama bizim burda 1 internet çalışanı programcıydı galiba içindeki virüsleri temizleyip tum oynadıgı oyunlarda hile yapmıstı hileyi 1 calıstırdı traviana benziyen 1 oyunda paralar tık tık tık tık artıyordu :D

Yukarı Alt