• 1998'de Çinli bilgisayar mühendisi Wei Dai
  • Kurlar her zaman hükümetler tarafından kontrol edilmektedir
  • Tarihsel an, kullanıcı "laszlo", bunun için 41 dolarlık bir değere sahip olan 10 000 bitcoins ödeyen iki pizza sipariş etmesi (200 8 )
  • Bitcoin piyasaya çıktığında değeri 0,003 dolardı.
  • 2011'de ilk araba ( otomobilmiş @Collapse ) , 3.000 BTC'ye eşit olarak, bitcoin insanları için satıldı. İki yıl sonra Kıbrıs'taki bir üniversite öğrenim ücreti ödemeye başladı
  • Bitcoin transferi ücretlerinde gönderilen miktarın önemi yoktur. 10 milyon TL değerindeki Bitcoin de 5 TL değerindeki Bitcoin de aynı komisyonla gönderilir bu Madenci ücreti
anonim bir ödeme sistemi mükemmel bir çözüm

Son düzenleme:
biz bunun cevabını 15 temmuzda verdik
  • Bakara Suresi, 275. ayet: Faiz (riba) yiyenler, ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi, çarpılmış olmaktan başka (bir tarzda) kalkmazlar. Bu, onların: "Alım-satım da ancak faiz gibidir" demelerinden dolayıdır. Oysa Allah, alış-verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de (faize) bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim (faize) geri dönerse, artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır.

Allah sizlerin ne olursa olursun yardımcınız olsun. Umreye gittikten sonra eli ayağı çektim faiz işinden artık helal yollardan para kazanan birisi oldum. Sizlerede tavsiye ediyorum eli ayağı çekin bu faiz işlerinden tövbe edip kabeye gidin ve ticaretinize bakın rıskın 10da 10u ticarettedir.

• Bakara Suresi, 275. ayet: Faiz (riba) yiyenler, ancak şeytan çarpmış olanın kalkışı gibi, çarpılmış olmaktan başka (bir tarzda) kalkmazlar. Bu, onların: "Alım-satım da ancak faiz gibidir" demelerinden dolayıdır. Oysa Allah, alış-verişi helal, faizi haram kılmıştır. Kime Rabbinden bir öğüt gelir de (faize) bir son verirse, artık geçmişi kendisine, işi de Allah'a aittir. Kim (faize) geri dönerse, artık onlar ateşin halkıdır, orada sürekli kalacaklardır.
Allah sizlerin ne olursa olursun yardımcınız olsun. Umreye gittikten sonra eli ayağı çektim faiz işinden artık helal yollardan para kazanan birisi oldum. Sizlerede tavsiye ediyorum eli ayağı çekin bu faiz işlerinden tövbe edip kabeye gidin ve ticaretinize bakın rıskın 10da 10u ticarettedir.
köpek bok yemekten vazgeçer mi?...

Şimdi ben parayı bitcoine yatırsam. Zarar edince sevap kazanmış oluyor muyum hacı abi ? @Ufck
Günahın x2 Katına çıkıyor, Çünkü başkası senin paranla kar ediyor haram para yemiş oluyor. Bug oluşabiliyor bu durumlarda ama harama teşvik olduğu için işin ucu b*klu yani.

köpek bok yemekten vazgeçer mi?...
Kabe yollarından sonra sexten bile uzak durursun ah bir görebilsen o toprakları. Ağlarsın ve 5 vakit namaz kılarsın.

Takımı
Seçiniz...
Olum şu işe dini katmayın, ayet yazıpta dalga geçer gibi yorumlar atmayın. 2 postta makara yaptık bitti. Uzatmayın. olmadi:

Bırakın coini moini, dünya liderimizin yakın zamanda attığı ve atacağı disslerle dolar 5e çıkacak bence :)

Tamam faiz diyorsunda bugün birine 10 TL verip 10Liralık makarna almaktan vaz geç. 1 yıl sonra 10 Tl aldığında o makarna yine 10 TL ise haklısın

Son düzenleme:
Tamam faiz diyorsunda bug0n birine 10 TL verip 10Liralık makarna almaktan vaz geç. 1yıl sonra 10 Tl aldığında o makarna yine 10 TL ise.
:arrow:
Cevap bulamadım hocam haklısın. Foruma renk katıyorsun resmen.
Yöneticimiz @Chorus teşekkür ederim böyle değerli üyelerle bizi bu forumda buluşturduğu için.

Takımı
Galatasaray
Steam Bitcoin ödeme yöntemini kaldırmış.
Bitcoin değerindeki dalgalanma güvenilirliğini azalttığı ve Bitcoin tarafından müşteriye tahsil edilen işlem ücretleri 0.20 dolardan 20 dolara yakın bir ücrete çıktığı sebebiyle.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Steam Bitcoin ödeme yöntemini kaldırmış.
Bitcoin değerindeki dalgalanma güvenilirliğini azalttığı ve Bitcoin tarafından müşteriye tahsil edilen işlem ücretleri 0.20 dolardan 20 dolara yakın bir ücrete çıktığı sebebiyle.
Bitcoin de komisyonun anasini aglatmis. 20 dolar nedir ? Iota oper bitcoini 1 yila.

Yukarı Alt