Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
5 Ağustos 3160 dolar
8 Ağustos 3600 dolar
25 Kasım 8575 dolar. İnsan hayret ediyor :think:

1000 tl gibi bir miktarı ethereuma yatırıp o parayı 2 sene falan unutmayı düşünüyorum. Sizce bunun geri dönüşü olur mu ?
Veya bitcoine yatırmak daha mı mantıklı olur ?

Merak ettiğim bu para birimlerinin değeri neye göre artıyor ?

Ayrıca bana önerebileceğiniz bir site var mı ? Türk sitelerine gelebilecek herhangi bir yasak ve yaptırımdan sonra sıkıntı yaşamamak için yatırmak istemiyorum.

1000 tl gibi bir miktarı ethereuma yatırıp o parayı 2 sene falan unutmayı düşünüyorum. Sizce bunun geri dönüşü olur mu ?

Ayrıca bana önerebileceğiniz bir site var mı ? Türk sitelerine gelebilecek herhangi bir yasak ve yaptırımdan sonra sıkıntı yaşamamak için yatırmak istemiyorum.
bu sorularının hepsi bir oturuşta cevap verilebilecek konular değil
Alp IŞIK
bu kanal yardımcı olacaktır

AN itibariyle Bitcoin
$11.034

Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Uzun zamanda ne olacağını kimse kestiremez. Şimdi bakıldığında bitcoin 100 bin dolar olacakmış gibi duruyor ama önüne bir engel çıkar olamaz , 100 dolara geri döner. Market cap'i yüksek olan alt coinlerden birisinde yapılan dolandırıcılık bile bitcoini vurabilir , bu ihtimal Tether coini için konuşuluyor mesela bu aralar.

Haliyle şuna yatırım yapın kesin artacak diye hiç kimse bir şey söyleyemez.

Ben eth ve btc'yi cex.io dan aldım , yatırırken sorunsuzdu çekerken biraz uğraştırdılar kartınız bozuk vs diyerek. Garanti kartıma çekemedim (bozuk dediler) ama enpara'ya sorunsuz çekebildim.

Teşekkür ederim cevaplar için. Bilmiyorum fakat parayı yok bankaya yok bireysel emekliliğe yatırmaktansa burada değerlendirmek mantıklı gibi geliyor kripto paraların gittikçe değerleneceğini düşünüyorum.

Takımı
Seçiniz...
Şöyle sağlam, sorunsuz bir site varsa bende maaşımdan bişeyler arttırıp yatırmak istiyorum cidden yoksa bu iş böyle asgari ücret ile gitmeyecek.
Ne güzel bi araca binebiliyoruz, nede güzel bi gün geçirebiliyoruz varsa yoksa sigara alıyoruz başkada bişey yok.
Güzel bi site ile çalışan ve sorun yaşamayan varmı? Önerebileceğiniz bir site.

Edit: Ether 400 dolarlardayken bence gömülmemiz lazım, btc'de bi aralar buralardaydı :D

Son düzenleme:
Şöyle sağlam, sorunsuz bir site varsa bende maaşımdan bişeyler arttırıp yatırmak istiyorum cidden yoksa bu iş böyle asgari ücret ile gitmeyecek.
Ne güzel bi araca binebiliyoruz, nede güzel bi gün geçirebiliyoruz varsa yoksa sigara alıyoruz başkada bişey yok.
Güzel bi site ile çalışan ve sorun yaşamayan varmı? Önerebileceğiniz bir site.

Edit: Ether 400 dolarlardayken bence gömülmemiz lazım, btc'de bi aralar buralardaydı :D
BTC için Paribu kullanıyorum bi yanlışlarını görmedim.

Yukarı Alt