Majestic demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Ben Özel okula gittigim için kitapları bize para ile satıyorlardı bende kitapları aldım parasını yatmıs gibi gösterdim ama para yatmadı ve kitaplar 76 tl hepsi 13 adetmi ne adamlara makbuzu verdim ödendi gözüküyor çok hoş zaten seneye normale geçicem karnem güzel ancak teşekkür alamama ihtimalim var fizikçi yüzünden

ps:ben tm ye geçmeyi düşünüyorum çünki benim fen dersleri baya düşüktü zor kurtardım ancak sizce ne yapmalıyım Tm mi Mf mi birde sizin yorumunuzu aliyim istiyorum ama mf yi yapamıyorum kimya falan zor geliyor Help me
En kalite alan MF'dir.Neden dersen matematiki zekan varki o bölümdesin.Zaten bu insanlar arasında değişir.Sen demek ki matematiki zekaya sahipsinki MF okuyorsun.TM'ye geçersen ulan ne kolay bölümmüş demeye başlayacaksın ama bence sonuna kadar MF git.Zor ders yoktur.Sadece çalışan öğrenci ve çalışmayan öğrenci vardır.Ayşe'nin bütün dersleri 10 neden benimkinler 5-6 diye bakacağına biraz zorla kendini sende 10 al.^^
Öyle bakmamak; lazım dengeli hocalarım olduğuna inanıyorm. Sayısal öğrencilerinin 1'leri genellikle edebiyat, tarih ve seçmeli ders olan psikolojiden :) Demek ki kolay konu yokmuş kolay soran hocalar varmış demeli bence.

Ne kadar güzel meslek varsa eşit ağırlık bölümünde; siyasal bilimler, hukuk, psikoloji gibi. Belki ortalama bir mühendis ortalama bir psiklogdan daha fazla kazanıyor olabilir ama kişiler ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirirerek iyi yerlere geldikleri takdirde daha iyi para kazanabilirler ve eğer güzelden kasıt daha iyi para kazanmaksa evet en güzel meslekler eşit ağırlıktadır.

Benim için güzel kavramı her sabah ayağımı sürterek okula gider gibi değil, mutlu ve istekle işe gitmek. Bence de en güzel meslekler eşit ağırlıkta.

Asıl konu olan karneme gelirsek sayısalcıyım seneye eşit ağırlığa geçeceğim. Tahminen üç dört tane birim var ama anlayamadığım bir şekilde ortalamam 3'ün üstünde. Önemli olan geçmekti :uyku:

Haklısın. Görüş farklılıkları tablolardaki renkler gibidir; ne kadar çok olursa tabloyu o kadar net anlatır.

AnatoliaFire demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
2 zayıf geliyordu, matematiği son yazılıda kurtardık. Geometride benim çok sevgili (!) sıra arkadaşım gambazlamasaydı kopya çekerken yakalanmazdım ve belki teşekkür alabilirim. Bakalım yarın ola hayrola. :popcorn:
Öle arkileri ne yapıyoruz bi kanç kişi toplayıp dövdürüyoruz ki akıllansın tavsiyem :twisted:

O iş halloldu çoktan. :wink1: :P :lol:
Bu arkadaşın geçen gün birini üstüne itti diye kızdığın bebe mi :mrgreen:

Okula gitmeyeli 2 ay oldu ^^ unuttum nasıl bir yer olduğunu valla xD xD evde pineklemekten de sıkıldım gayri ^^ karne almaya da gitmeyeceğim o 4 duvara , öss geçsin bakarız icabına sınav iyi geçerse giderim alırım diplomamı geçmezse dursun 1 sene daha diplomam orda ki öyle birşey olmaz inş (tam da sınırdayım şu an istediğim bölümle aldığım puan olarak )
Karneye gelince notlarımı hatırlamıyorum , başta dediğim gibi 2 aydır falan gitmiyorum ^^ yine takdir sınırında kaldık gibi zaten bu sene okul derslerini salladığımda yoktu. E okulda da yazmıyorki söyleyeyim ^^ Son söze gelince ;
Kimse karneleri fazla takmasın kötü gelen üzülmesin iyi gelen de fazla sevinmesin, kötü gelenler için herşeyin telafisi var. Lakin siz siz olun Össye lise 3.5da çalışmaya başlamayın , feci kasıyor insanı xD xD

3,88 ortalama ile doğrudan geçtim, teşekkür alacaktım lakin dil anlatımım 2 olduğundan alamadım neyse sağlık olsun. =D

Karnemi Aldım Geldim fizim yüzünden teşekkürü kaçırdım ortalamam 3.3 2 daha olsa teşekkür alıyoruz kaçırdık 0.2 ile

Yukarı Alt