@ironEyE
23 raporlu , 19 özürsüz devamsızlığım var rahat ol :mrgreen:

Karneme gelince;

Matematik 5
Geometri 5
Tarih 5
Coğrafya 5
Edebiyat 4 ( Sözlü notuna bağlı 5'te olabilir..)
Dil Anlatım 5
Fizik 5
Kimya 5
Bioloji 5

(Sene sonu ortalamaları bu şekilde ^^)

yok hocam hep böle olur MF nin bi cazibesi için gider herkez neden muhendıslıkler orda tıp orda :D
adam ne yapabılıyom demez bu kadar şaşalı buyuleyıcı meslekler duruken dıger bolumler biraz daha basit gelir o yaştakilere bende gercekten zorlanıyosan bunu kendıne sor gercekten çalışıptamı zorlanıyosun eger boyleyse dırek bolumunu değiştir daha yolun başındasın koca hayatın zından olmasın :D örneklerini yaşıyoruz...
tamam yapabılırsın ama kesınlıkle sevmedıgın bolume gitme cunku onu sevmedıgın bı unıversıte ve sevmedıgın bir iş takip edicek :) tabi işsizlikten iyidir ama :D iyi düşün

Majestic demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Ben Özel okula gittigim için kitapları bize para ile satıyorlardı bende kitapları aldım parasını yatmıs gibi gösterdim ama para yatmadı ve kitaplar 76 tl hepsi 13 adetmi ne adamlara makbuzu verdim ödendi gözüküyor çok hoş zaten seneye normale geçicem karnem güzel ancak teşekkür alamama ihtimalim var fizikçi yüzünden

ps:ben tm ye geçmeyi düşünüyorum çünki benim fen dersleri baya düşüktü zor kurtardım ancak sizce ne yapmalıyım Tm mi Mf mi birde sizin yorumunuzu aliyim istiyorum ama mf yi yapamıyorum kimya falan zor geliyor Help me
En kalite alan MF'dir.Neden dersen matematiki zekan varki o bölümdesin.Zaten bu insanlar arasında değişir.Sen demek ki matematiki zekaya sahipsinki MF okuyorsun.MT'ye geçersen ulan ne kolay bölümmüş demeye başlayacaksın ama bence sonuna kadar MF git.Zor ders yoktur.Sadece çalışan öğrenci ve çalışmayan öğrenci vardır.Ayşe'nin bütün dersleri 10 neden benimkinler 5-6 diye bakacağına biraz zorla kendini sende 10 al.^^
Zorlarım da MF den bıktım hocalar yok yapaman edemen dedikçe hepsini bogasım geliyor zaten Ben Kimya ve,Fizik Yüzünden Tm İstiyorum O dersleri yapamıyorum son yazılıdan zar zor 65 aldım yoksa kalıcaktım beni TM paklar ama oda gerçekten çok kolay gibi geliyor benim sözelim fenden daha iyi ama 1. dönem geçicektim gene yapamıyordum bi gaz verdiler geçmedik o zaman anladım benim Tm ci olcagımı aileden herkes MF de kal diyor ama onların sözünü dinlemek işime gelmiyor MF den bişi anlamıyorum ki ama yinede MF de kalmak hoş olmaz 2 sene var önümde Öss de bi halt yapamazsam o zaman anlıcam olayı sanırım :roll:

OsmanGelincik demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Prada demiş ki:
Karnesi komple yıldızlı pekiyi olana karde hediyesi benden sbot 8)
Ben :twisted: :twisted: :P

Yok artık :twisted: :twisted:

ps:gecen demiomuydun kalıcam diye hacı ne ara düzelttin yoksa benmi yanlıs anladım
Ohoo sen yanlış anlamışsın. Ne kalması allah aşkına :lol: hepsi 5 geliyor karneme bir tane yazılıdan 99 aldım sene boyunca oda beden, gerisi 100 :D :P :P :P :twisted:

Black Rain demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
Black Rain demiş ki:

Yok artık :twisted: :twisted:

ps:gecen demiomuydun kalıcam diye hacı ne ara düzelttin yoksa benmi yanlıs anladım
Ohoo sen yanlış anlamışsın. Ne kalması allah aşkına :lol: hepsi 5 geliyor karneme bir tane yazılıdan 99 aldım sene boyunca oda beden, gerisi 100 :D :P :P :P :twisted:
Ne diyelim hacı Kolay Darısı basıma

Black Rain demiş ki:
bakayım... Vallaha yok... :twisted: :mrgreen:

PS: Fena makara yapasım geldi kusura bakma :D :P

Ne Kusura Bakıcam bosver ya yarın babam beni kesıcek şimdiden makara yapamda yarın kafam gözüm patlakken klavyeye nasıl basıcam bilemiyorum :twisted:

büyük ihtimal teşkkür alıcam genel olarak sözlüler düşük ^^ yediremiyor yahu bu hocalar seneye sayısala geçicem bakalım napıcaz

Yukarı Alt