eminimki modLarımız vede adminLerimiz çözeceq bu işi aminn diyoruz vede admin and modLarın eLine bakıyoruz hadi başarıLar mısıra devamm popcorn

A

Anonymous

Guest
mokoko1 demiş ki:
eminimki modLarımız vede adminLerimiz çözeceq bu işi aminn diyoruz vede admin and modLarın eLine bakıyoruz hadi başarıLar mısıra devamm popcorn
Muhha sen burayı orjinal bot yapım sitesiyle karıştırdın galiba sen sağa döncektın NET. densola dönmüşsün :mrgreen:

abi bu botlar nemzan cıkcak 1-2 blki de daha fazla oldu be abii bir an önce cıkarsalar iyi olck çünkü millet oyundan kopyaya baslıo :?!!! extraokk

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu sm yada diğer botları acil birisinin bulmaıs lasımm byler 1 aydır elle kasıom bide sp kasmak adamın içine edio :lol: arkadşımızın dedği gibi mısıra dvm popcorn :lolmuch: extrabeer

-Resim Silinmiş.

tonnny_parker demiş ki:
bu sm yada diğer botları acil birisinin bulmaıs lasımm byler 1 aydır elle kasıom bide sp kasmak adamın içine edio :lol: arkadşımızın dedği gibi mısıra dvm popcorn :lolmuch: extrabeer

-Resim Silinmiş.
botlar var kardeş sm artık paralı oldu tbot var haxcr4 le srobot kırılabiliyor biz uzun zamandır mısır yemeyi bıraktık. Cool

Ben Tbot u ayarLayamadım bi Kere Bottan bi Charım banLadın dı ondan Her Botu Kullanmıom Warım YoquM SROBOT :lolmuch: :lolmuch: extraokk extraokk extraokk

pfffffff

Aileden
arkadaşlar bu mısır sizi iyi sardı ama mısırmı yiceksiniz kasıcakmısınız
yani demek istediğim bota bırakanlar mısır yerler :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
ElazigLee demiş ki:
arkadaşlar bu mısır sizi iyi sardı ama mısırmı yiceksiniz kasıcakmısınız
yani demek istediğim bota bırakanlar mısır yerler :lolmuch:
Biz Aylar Önce Mısıra SON ! ! ! Dedik extraokk
Bota bırak cisp PARTY NERDE BEN ORDA :mrgreen:
Disko bar restoran ne varsa kafe :mrgreen: Tbot Artık sağlam gözüm arkada kalmıyor detective

A

Anonymous

Guest
Tbotttan hızlı bot gösterin bana size lvl67 çarımı vericem yeminki verırım Cool

Yukarı Alt