benimde komiğime gitti ama gülmedim Wink

ayrıca en iyi bot insanın kendisidir extraokk

zuahha twıty bu adam hiç Tbot Kullanamamış Gliba Baksana Chesmod Diyor Hiç gülcegim yoktu :mrgreen: [/quote]

ayarlamak o kadar uzun ve devamlı dc oluyor kardeş tbotla uğraşılmaz tweety dediği gibi herkesin kendi fikri bence fanatikleşme sakin ol KULLANAMAMIŞ adam dediğin kişi 26 yaşında ok canım sakin biraz Exclamation

A

Anonymous

Guest
deukalion demiş ki:
zuahha twıty bu adam hiç Tbot Kullanamamış Gliba Baksana Chesmod Diyor Hiç gülcegim yoktu :mrgreen:
ayarlamak o kadar uzun ve devamlı dc oluyor kardeş tbotla uğraşılmaz tweety dediği gibi herkesin kendi fikri bence fanatikleşme sakin ol KULLANAMAMIŞ adam dediğin kişi 26 yaşında ok canım sakin biraz Exclamation[/quote]
özür hacım ama moralımı bozuon yaw ben aylardır tbot kullanıyorum ilk 2 ay süreklı dc ama şimdi 2 3 aydır rahatım 1 kere bile dc yemedım extraokk

Jigsaw

Aileden
deukalion demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
viewtopic.php?f=81&t=15906

Yakında satışa sunuyorum. Klavyeye tamamen yapıştırcam ve Silkroad klavyesi koycam adını.

bu kadar uğraşıcağına Nubot Helper yüklesen en azından malzemeden tasarruf edersin extraokk
Bu çok garanti ama hiç bitmiyecek isrobot varken. Nubot helper da yeni skiller falan var mı?

Nubot helper macro programı kardeş F3 e buff skillerini koyuyosun F4 dede atack skillerini buffların zamanlarını giriyosun atack skillerininde sayısını giriyosun start diyosun sırasıyla ve zamanla klavyeden tuşalra basıyo ayrıca moob yani yaratık seçili değilken tuşlara basmıyo extraokk

AnT_NuKeR demiş ki:
deukalion demiş ki:
zuahha twıty bu adam hiç Tbot Kullanamamış Gliba Baksana Chesmod Diyor Hiç gülcegim yoktu :mrgreen:
ayarlamak o kadar uzun ve devamlı dc oluyor kardeş tbotla uğraşılmaz tweety dediği gibi herkesin kendi fikri bence fanatikleşme sakin ol KULLANAMAMIŞ adam dediğin kişi 26 yaşında ok canım sakin biraz Exclamation
özür hacım ama moralımı bozuon yaw ben aylardır tbot kullanıyorum ilk 2 ay süreklı dc ama şimdi 2 3 aydır rahatım 1 kere bile dc yemedım extraokk [/quote]

kardeş sen rahat ol bende sizin gibi sırayla bütün botları deniyorum sen tbottan nasıl memnunsan bende haxcr4ten memnunum ok sonuçta burası forum birbirimizi ezmek değil amaç paylaşım amaç charlar bedavadan en iyi şekilde kasılsın extraokk

Jigsaw

Aileden
deukalion demiş ki:
Nubot helper macro programı kardeş F3 e buff skillerini koyuyosun F4 dede atack skillerini buffların zamanlarını giriyosun atack skillerininde sayısını giriyosun start diyosun sırasıyla ve zamanla klavyeden tuşalra basıyo ayrıca moob yani yaratık seçili değilken tuşlara basmıyo extraokk
Bunda program açmıyosun hiç kasmıyor buff olayını da yapcam monitörün önünde buffların yukarda gözüktüğü yere hareket sensörü koycam. Yaw niye üzdün beni şimdi daha önce hiç görmedim ben yaw. O kadar uğraştık. :mrgreen:

sen deavm et ama araştırma geliştirme iidir :lol: bak bi fikir daha tahtaları öle ayarlaki oto mesaj atsın 10sn de bir : :mrgreen: extraokk

Jigsaw

Aileden
deukalion demiş ki:
sen deavm et ama araştırma geliştirme iidir :lol: bak bi fikir daha tahtaları öle ayarlaki oto mesaj atsın 10sn de bir : :mrgreen: extraokk
Yuh onun için saati söküp dişli çarklarla şöyle bi televizyon kadar mekanizma hazırlamam lazım. :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
deukalion demiş ki:
AnT_NuKeR demiş ki:
deukalion demiş ki:
özür hacım ama moralımı bozuon yaw ben aylardır tbot kullanıyorum ilk 2 ay süreklı dc ama şimdi 2 3 aydır rahatım 1 kere bile dc yemedım extraokk
kardeş sen rahat ol bende sizin gibi sırayla bütün botları deniyorum sen tbottan nasıl memnunsan bende haxcr4ten memnunum ok sonuçta burası forum birbirimizi ezmek değil amaç paylaşım amaç charlar bedavadan en iyi şekilde kasılsın extraokk [/quote]

Doğrusun hacım Özürdilerım extraokk

Yukarı Alt