walla benim düşüncem yavas yavas site Silkroad dan Normal bir forum sitesi olmaya baslıyor ! ... silkroad harici her şey war masallah ! Sad

Jigsaw

Aileden
Genel foruma döndüğüne katılıyorum üyelerimiz burayı SRO hakkında bilgi alıp soru sorma resim paylaşma yeri olmadığını bir aile olduğumuzu ve her şey hakkında konuşabileceğimizi idrak etti ki bu bence güzel. Hele SRO'nun da sitemizde aktif olarak hala tartışılıp konuşulması daha da güzel. Silkroad bölümlerimiz aynı tempoda devam diğer bölümler sadece daha aktif olduğundan SRO fazla göze batmıyor. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
Genel foruma döndüğüne katılıyorum üyelerimiz burayı SRO hakkında bilgi alıp soru sorma resim paylaşma yeri olmadığını bir aile olduğumuzu ve her şey hakkında konuşabileceğimizi idrak etti ki bu bence güzel. Hele SRO'nun da sitemizde aktif olarak hala tartışılıp konuşulması daha da güzel. Silkroad bölümlerimiz aynı tempoda devam diğer bölümler sadece daha aktif olduğundan SRO fazla göze batmıyor. Wink
çok tatlı bir yorum siteyi kendi ailesi gibi görüp seven kişilerin istekleri doğrultusunda bu konuma geldi çok daha iyi günlere hep beraber koşuyoruz herkesin ellerine sağlık extrabeer

bence:oyun bölümüne oyun paylasımları haberleri diye ayıralım extrabeer

bence onlıne bölümlere alt forum olarak Web bazlı oyunlar bölümü açılın

hımmm bir düşüniyim
buldum gibi şöyle bir olay olsa bir bölüm açılsa herkes kendi ilginç becerileriyle ilgili bilgiler verse kendi keşifleri özel deneyler sevdikleri olaylar falan böyle nası desem ilginç deneyler olucak zevkli eğlenceli ama işte açıklayamadım Rolling Eyes Wink
yada film le ilgiili bir bölüm açılabilir

saxfax demiş ki:
sitede hersey cok guzeL masallah tek istedigim muzik boLumunun ayrıca acıLması hmm
aaa evet ben neden bunu hiç düşünemedim müzik bölümü kesin lazım ama birde onları şarkı tarzlarına göre ayırma var ve mod seçilmesi lazım bende öyle bir olay olursa kesin adaylığımı koyarım 4Ev3R rap derim yani Wink müzik bölümü lazım

Yukarı Alt