sonunda oyunun asıl amacıyla ilgilenmeye başladılar.ancak bunun tutması için iyi kazanç getirmesi gerek.yoksa pvp yapmaktan pek bi farkı olmaz.

BaY_SamuraY demiş ki:
Sarp sıkıo gene inanmayın :D sarp ne zaman bişi dese tersi çıkar genelde :) Adam Negatif Eleman gibi :D Dual Weapon Diosunda Be adamım Dual Weapon CHAR BAK ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM [DUAL WEAPON CH CHAR EZİKTİR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] Dual Weapon Çarı 1vs1 De Bi Wizard Bile Çok Kolay Alır..örnek snn ezik class ı bahsedim sarp :D glavie/blade bu class hep eziktir :D phy defans yönünden baya düşüktür. Yani Yediği Damaqeleri 3x Yer :D :D bni sw de bilen bilir SamuraY da oynarken çok kesdim böyle dual weapon olsun hybird olsun vs vs :D dual weapon ezik çardır burdan kral çar die tanıtmanın alemi yok :D
tamam sen haklısın ve ben sıkıyorum tamam mı? Hadi iyi forumlar sana.Gelince görücez sıkma canını.Arkadaşın yazdıklarının ss'sini editleyim eklerim.

Az İntiba Plez Bu Arada Sarp Senin CollaTeraL i Samarda Yerden Yere Çarpıolar :D :D Haberin oLa axaxaxa :) gelceksen gene alex e bklerim :) AnatoliaBoy bildiğin gibi pm atta kasim seni peh :)))

BaY_SamuraY demiş ki:
Az İntiba Plez Bu Arada Sarp Senin CollaTeraL i Samarda Yerden Yere Çarpıolar :D :D Haberin oLa axaxaxa :) gelceksen gene alex e bklerim :) AnatoliaBoy bildiğin gibi pm atta kasim seni peh :)))
Yeğenlere verdim charı :P tamam pm atarım kasarsın artık kasabilirsen tabi :coffee:

NiNCaSu demiş ki:
BaY_SamuraY demiş ki:
Yeğenlere verdim charı :P tamam pm atarım kasarsın artık kasabilirsen tabi :coffee:
la wallahi alem adamsın axaxa o çarı alcaksan geri al :D ne zmn görsem samarda yerden yere vuruolar dual weapon dan onu glavie/cold/fire çevir tavsiyem.sağlam olursa öyle olur pm at sn bana ben kasarım ahaha axaxa ben kendime şuan bi glavie kasıorum örnek :D glavie/cold/fire yeni system :D :D pehhhh :PP

BaY_SamuraY demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
BaY_SamuraY demiş ki:
la wallahi alem adamsın axaxa o çarı alcaksan geri al :D ne zmn görsem samarda yerden yere vuruolar dual weapon dan onu glavie/cold/fire çevir tavsiyem.sağlam olursa öyle olur pm at sn bana ben kasarım ahaha axaxa ben kendime şuan bi glavie kasıorum örnek :D glavie/cold/fire yeni system :D :D pehhhh :PP
Adı üstünde oyun :thumbsup: Vursunlar yerden yere King zamanları biliyorsundur.O charın sanırım.Çocuklar oynasın bana zararı yok. :coffee:

Axaxaxa çakal ya bende artık damaqe show yapıcam eu karakterlere alışamıyorum fakat warrior/warlock bnm styleımdır :D sn çarı al genede bakarsın ben satın alırım axaxaxaxaxa :beer:
:detective:

Yukarı Alt