walla eskiden çar bnmdi sw de herkes tanır ouz diyince 1e1 normal pvp de 105-108 adamlarla kapışıodum 102lv ken. de takas sırasında çarı kaptırdım şuan bende değil ama genelde şöyle özetliyim eu char örnek ; rogue/cleric bu karakter ne hikmetse yatmıor ve tam yatcağı sırada sürekli heal asılması karşı tarafı aşırı derece tahrik ediyor buna karşın ch lerin fazla yapcağı bişi yok phy def veren passivenin kuvvetlenmesi bide atckların artması lasım eu char ch char arasında tabiki az çok fark olursa bu derece olması kafaları karıştırıyor ve milleti direk eu ya yönlendiriyor :) Şuanki Çarım PyQe Bilqinize :)

BaY_SamuraY demiş ki:
walla eskiden çar bnmdi sw de herkes tanır ouz diyince 1e1 normal pvp de 105-108 adamlarla kapışıodum 102lv ken. de takas sırasında çarı kaptırdım şuan bende değil ama genelde şöyle özetliyim eu char örnek ; rogue/cleric bu karakter ne hikmetse yatmıor ve tam yatcağı sırada sürekli heal asılması karşı tarafı aşırı derece tahrik ediyor buna karşın ch lerin fazla yapcağı bişi yok phy def veren passivenin kuvvetlenmesi bide atckların artması lasım eu char ch char arasında tabiki az çok fark olursa bu derece olması kafaları karıştırıyor ve milleti direk eu ya yönlendiriyor :) Şuanki Çarım PyQe Bilqinize :)
aynen ;=) sadece castle sheld ve heuksaldaki 15 mag. defenceyi 1 dak. yapsalar bile eşitsizliği gidermek adına çok şeyler olacak...

bu arada bu sitede 250tlye satılık senn char bi bak istersen ilanı var... g.olsun... :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Legend VII geldi ama hiçbirşey gelmedi aslında gelen tek şey meslek savaşı geliştirildi bu kadar bir de 2 tane araç geliyor koçbaşı ve catapult dediğimiz kale savaşı araçları konuları var zati sitemizde geniş çaplı.

ddnet demiş ki:
BaY_SamuraY demiş ki:
okan damaqe ve defans oranlarını ayarlıcaklarmı haberin warmı o konuda bazı karakterlerde eşitsizlik war çünkü aşırı derecede hemde :)
aynen ..

int chnler çok ezik kalıyor eu str/clericlere karşı...cehnnem kadar paryy olsa crt yemeler , bless , bless olmasa hp döngüsü oda olmasa heal basma v.s...

cnde euda olan birçok avantajın karşılığı yok : nihai müdafa, bless makara: %50 atak artıran buflar v.s dahası eular hertürlü chnden hızlılar atak konusunda...

Bay_Samuray yanılmıyorsam bladesin ve alexanderdesin...ordaki pvpleri anlatsana...hiç ss varmı pvpde varsa ne kadar etkili.. summer6:

sonuçta Bay_Samuray'ın sorusunn cevabını bende merak ediyorum okan abi :wink1:
Böyle birşeyin üzerinde tekrar çalışılması tekrar ayarlama yapılmasının mümkünatı yok. Kaba taslak sistem budur. Değişiklik olmaz şu saatten sonrada olamaz. Oyunda bir denge söz konusu dikkat ediyorsanız damage i en çok EU character vuruyor ama oyunun diger meyvelerinden CHN characterler biraz daha fazla yararlanıyorlar. EU character fazla damage atıyorlar ama CHN characterlerden fazla damage yiyorlar. 15 Saniye pot basma sürelerini zaten saymıyorum bile. EU characterlerin skill çeşitliliği ve cogunun İNT agırlıklı olması CHN characterlerin ayagını kesmiş bulunuyor. Sıkıntı damage lerde degil. Ve böyle bir düzen varken bunu baştan oturup ayarlamak mümkün olmayacaktır. Belkide sizin söylediginiz gibi bir dengesizlik var diyebiliriz ki bana göre yok ama var isede bunun düzenlenmesi mümkün degildir. BU şekilde her Legend de bunu beklemek ummak zaman kaybı ve hüsrandan başka birşeyi dogurmaz. Daha gerçekçi olalım ve joymax tan daha yenilikçi ve gerçekçi şeyler isteyelim . İyi forumlar....

Walla Şöyle Diyim Sana Ch lerin Passivesi Düzenlenmesi Lasım Acil Yoksa Oyunun Boqu Çıkmış Vaziyette İyice Çıkıcak Warrior'ların Öyle damage vurması biras güldürücü:D hani şöyle izah edim çakma srolar olurya damage ayarı yapamazlar her check fixleyip dururlar ama bahsettim(sahte sro) yani bu international yani orjinal silkraoad bunda bu gibi hataların olması bazı oyun yapılandırmasını yapan arkadaşların sorumsuz davrandından öne geliyor.Örnek Bow diyolar :) bow char şuan piyasada bi hiç :D defans ı ne dioruz ittirme diolar [ittirme???] herhangi bi defansı olmayan chardan medet bekleyemzsin tabikide ama tabi şöylede bi yön varki bu ittirme bazen insanın canını sıkabiliyor yani (Skill Reduce Delay Time ı Bazı Yönleri Baz Alarak Ayarlamaları Lasım...).

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o işin max ayarı olduğu için çünki bundan sonra gelecek Legend ile lvl 120 gelecek nasıl ki 12 dg elixirler yeni elixir'ler eklendiğinde geldi bunlar da öyle paket halinde geliyor.

mavii demiş ki:
Farkımız bu kardeşim çekemeyen digiturk taksın şimdi ne alaka diyceksiniz içimden geldi :DDD
chnese charları toptan kaldırsınlarrrrrrrrrrrr makara:

ya eu ile chnese aynı hızda olsa yeter...birde cneseler olarak buf istiyoruz... pray: bizede verin nihai müdafayı..bizede verin bir cleric buildi...

-her int charında açabileceği..- summer3:

qUatRoom_ demiş ki:
ddnet demiş ki:
BaY_SamuraY demiş ki:
okan damaqe ve defans oranlarını ayarlıcaklarmı haberin warmı o konuda bazı karakterlerde eşitsizlik war çünkü aşırı derecede hemde :)
aynen ..

int chnler çok ezik kalıyor eu str/clericlere karşı...cehnnem kadar paryy olsa crt yemeler , bless , bless olmasa hp döngüsü oda olmasa heal basma v.s...

cnde euda olan birçok avantajın karşılığı yok : nihai müdafa, bless makara: %50 atak artıran buflar v.s dahası eular hertürlü chnden hızlılar atak konusunda...

Bay_Samuray yanılmıyorsam bladesin ve alexanderdesin...ordaki pvpleri anlatsana...hiç ss varmı pvpde varsa ne kadar etkili.. summer6:

Oyunda bir denge söz konusu dikkat ediyorsanız damage i en çok EU character vuruyor ama oyunun diger meyvelerinden CHN characterler biraz daha fazla yararlanıyorlar. EU character fazla damage atıyorlar ama CHN characterlerden fazla damage yiyorlar. 15 Saniye pot basma sürelerini zaten saymıyorum bile. EU characterlerin skill çeşitliliği ve cogunun İNT agırlıklı olması CHN characterlerin ayagını kesmiş bulunuyor. Sıkıntı damage lerde degil.....
ben damagede demedim ki.. :D

eu char fazla yiyor ama cne vuramıyor ki euya, hızlı eu cnheseden her türlü...
pot basma bahane değil koskoca cleric buildi var her türlü eu açabiliyor ama int chnlerin force açma gibi bi şansı yok...
kendi ağzınla diyorsun eu da skil çeşitliliği var diye...chne bunun yarısı lazım makara:

extraloob demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
extraloob demiş ki:
aklıma takılan şu oldu oyunda sanki otomatik olarak şehirden şehire giden kervanlar olacak ve biz istersek thief olup bunlara saldıracağız ve bir başkası da bırak saldırma diyip hunter olacak ve engelleyecek böyle birşey anladım ama tam emin değilim.

otomatik şehirden şehire giden kervancılar olursa varya oyun muhteşem olur zati bir çıkıyoruz kimse kervan çekmiyor 1 saat gez toz bulamıyoruz boş dönüyoruz böyle muhteşem olur.
Olay şu 7 kişilik bir party kuruyoruz.Npcye gidiyoruz.Bir adet scroll alıyoruz.Buda partynize npc trader veriyor.Party master'ı nereye giderse oda oraya gidiyor.Yani sonuç olarak party8 member'a fullanemiş oluyor.Trade öldüğü zaman asıl işin zor kısmı burası :mrgreen: trade başa dönüyor.Ama kaldırma scrollarıda var.3 taneyle sınırlıymış.3 defa kervan yatarsa en başa dönüyoruz.Ksro oynuyan arkadaşımla msn'den konuştum.Dilini çevirebildiğim kadar çevirdim.Ne kadar gerçek bilmiyorum.
İyi forumlar! :coffee:

ohanness benzer şeyi tahmin etmiştik harika olacak bu yaaa çok makaraya benziyor makara:
Sırf bunları yaşamak için oyuna geri dönmeyi düşünüyorum :muck:

hala milletin ilgisini 120 lvl gelicek mi kısmı çekiyor. yahu bu oyunun temeli ticaret adı üstünde ipek yolu. biraz mesleklere yönelin.

qUatRoom_ demiş ki:
ddnet demiş ki:
BaY_SamuraY demiş ki:
aynen ..

Böyle birşeyin üzerinde tekrar çalışılması tekrar ayarlama yapılmasının mümkünatı yok. Kaba taslak sistem budur. Değişiklik olmaz şu saatten sonrada olamaz. Oyunda bir denge söz konusu dikkat ediyorsanız damage i en çok EU character vuruyor ama oyunun diger meyvelerinden CHN characterler biraz daha fazla yararlanıyorlar. EU character fazla damage atıyorlar ama CHN characterlerden fazla damage yiyorlar. 15 Saniye pot basma sürelerini zaten saymıyorum bile. EU characterlerin skill çeşitliliği ve cogunun İNT agırlıklı olması CHN characterlerin ayagını kesmiş bulunuyor. Sıkıntı damage lerde degil. Ve böyle bir düzen varken bunu baştan oturup ayarlamak mümkün olmayacaktır. Belkide sizin söylediginiz gibi bir dengesizlik var diyebiliriz ki bana göre yok ama var isede bunun düzenlenmesi mümkün degildir. BU şekilde her Legend de bunu beklemek ummak zaman kaybı ve hüsrandan başka birşeyi dogurmaz. Daha gerçekçi olalım ve joymax tan daha yenilikçi ve gerçekçi şeyler isteyelim . İyi forumlar....
eu charla pvp yapacaksan str olacaksın.Blade her zaman tercihim olmuştur.Aslında en akıllıcası dual weapon kasmak blade knock out skilleriyle hpyi %50 bir şekilde yarılarsın glavie skilleryle gayet ölümcül vuruşlar yapabilirsin :thumbsup: Lakın blade bow derseniz onuda denedim tek özelliği combo serisi ama bladede castle shield serisi yeterince defans veriyor glavıe de storm serisi aynı şekilde lakin eu str bir charla pvp yapıyorsan warior ne seni kesebiliyor nede sen onu geri kalan tüm charları kesebilirsin tarafımdan denenmiştir .11 dg'de chine str chara giden en iyi setde pro settir.Garment full novada denedim armorda denedim en iyisi pro :beer:

ps:qUatRoom_ aynen dediğin gibi arkadaşım :thumbsup:

GNR

rank8
NiNCaSu demiş ki:
Olay şu 7 kişilik bir party kuruyoruz.Npcye gidiyoruz.Bir adet scroll alıyoruz.Buda partynize npc trader veriyor.Party master'ı nereye giderse oda oraya gidiyor.Yani sonuç olarak party8 member'a fullanemiş oluyor.Trade öldüğü zaman asıl işin zor kısmı burası :mrgreen: trade başa dönüyor.Ama kaldırma scrollarıda var.3 taneyle sınırlıymış.3 defa kervan yatarsa en başa dönüyoruz.Ksro oynuyan arkadaşımla msn'den konuştum.Dilini çevirebildiğim kadar çevirdim.Ne kadar gerçek bilmiyorum.
İyi forumlar! :coffee:
dostum ark. yazdıklarının bir ss veya kaydı varsa ö.m atabilirmisin :mrgreen:

Sarp sıkıo gene inanmayın :D sarp ne zaman bişi dese tersi çıkar genelde :) Adam Negatif Eleman gibi :D Dual Weapon Diosunda Be adamım Dual Weapon CHAR BAK ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM [DUAL WEAPON CH CHAR EZİKTİR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] Dual Weapon Çarı 1vs1 De Bi Wizard Bile Çok Kolay Alır..örnek snn ezik class ı bahsedim sarp :D glavie/blade bu class hep eziktir :D phy defans yönünden baya düşüktür. Yani Yediği Damaqeleri 3x Yer :D :D bni sw de bilen bilir SamuraY da oynarken çok kesdim böyle dual weapon olsun hybird olsun vs vs :D dual weapon ezik çardır burdan kral çar die tanıtmanın alemi yok :D

Yukarı Alt