Yav işinize bakın illimunati falan boş iş bunlar eger böyle bişey olsa ( gercegınden bahsedıyorum ) bu kadar gızlı olsa niye dedikoduları yayılmaya basladı.. dedikodu degıl bu tum herseylerini soyluyorlar.. kaos ortamından baska bısey degıl

bu videoyu yapan arkadaş RA nın gözü diye birşey duymamış heralde mısırlıların tanrısı kimdi tabiki RA biraz sende araştırma yap anlarsın ozaman heryerde neden göz var.

silkroad ne one bea japon bunlar çinli adamlar hepimizden fedakar
alakası yok ama amerika japonya savaşında uçaktaki pilotlar kendilerini bile bile geminin içine atıyormuş o ölüyo ama bütün gemiyi patlatıyor bunlar gerçekler

Kemalist demiş ki:
Hep amerikanın oyunu bunlar :)
israilinde parmağı var :mrgreen:

şaka maka mason oyunuymuş şuymuş buymuş beni zerre kadar alakadar etmiyor. Ben bu oyundan zevk mi alıyorum? evet. İster mason oyunu olsun ister amerika oyunu olsun ben zevk alıyorum sonuçta basar paramı silkimide alırım.

Yok artk bari mısırla ilgili bilgin yoksa açmasaydn konuyu kardeşim :S O gözler ranın ve horusun gözleri dikilitaşta Mısırındır hiç bilmiyorsan açmasaydn diyorm hele o dikilitaşların üzerinde Mısır hiyografisimi ne işte sembolleri vardr :D

ulan gerçek sro videosunuda izledik adamlar gidiyor araştırıyor öle yaptırıyorlar demekki orda öle var mason ne o ne kardeşim :S

Warden_

Öğretiyorum
xwdesigned demiş ki:
Alexandria=İskenderiye Mısır değil.
cicioe2 tabi canım iskenderiyede mısırdan ayrı tek başına bi ülke :PP daral: daral:

Büyücek daha abisi :D

Ps:Bırakın abi bu işleri :) boş işler bunlar :)

Karakoramda camii gibi yerler üzerlerinde hilallerde var ama duvarlarda hilallerin içinde yıldız yine yahudi yıldızı. bunlar özellikle yapılmış şeyler olduğu kesin

cyclone demiş ki:
emreasik demiş ki:
Karakoramda camii gibi yerler üzerlerinde hilallerde var ama duvarlarda hilallerin içinde yıldız yine yahudi yıldızı. bunlar özellikle yapılmış şeyler olduğu kesin
takıntılıyız.org makara:
takıntı değil gördüğümü yazdım ilk gördüğümden beri dikkatimi çekti de. benim için np isteyen istediğini yapsın heryer yahudi yıldızı diye yahudi olacak halimiz yok :lol:

altanyunus demiş ki:
bu videoyu yapan arkadaş RA nın gözü diye birşey duymamış heralde mısırlıların tanrısı kimdi tabiki RA biraz sende araştırma yap anlarsın ozaman heryerde neden göz var.
Ranın neyi temsil ettiğini bilmiyorsun galiba.. Şimdi şeytana tapanlar zamanında Ra ya tapıyorlardı. Adam sana bastıra bastıra tanrısını gösteriyor. Sen hala araştırma yap diyosun. Gelenler belgeselini izle daha iyi anlarsın.

akherons demiş ki:
Kemalist demiş ki:

şaka maka mason oyunuymuş şuymuş buymuş beni zerre kadar alakadar etmiyor. Ben bu oyundan zevk mi alıyorum? evet. İster mason oyunu olsun ister amerika oyunu olsun ben zevk alıyorum sonuçta basar paramı silkimide alırım.

Doğru! Senin keyfine kimse karışamaz! Kimseyi karıştırtma!
Ama sadece biraz düşün. Senin zevk için para verdiğin bişey müslüman kardeşine kurşun olarak dönüyorsa bunun seni alakadar etmesi gerek(Bunu Joymax yapıyor veya yapmıyor.). Ve paranı keyif içinde olsa boş şeylere harcamak ne kadar doğru.

Csk1 demiş ki:
akherons demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Doğru! Senin keyfine kimse karışamaz! Kimseyi karıştırtma!
Ama sadece biraz düşün. Senin zevk için para verdiğin bişey müslüman kardeşine kurşun olarak dönüyorsa bunun seni alakadar etmesi gerek(Bunu Joymax yapıyor veya yapmıyor.). Ve paranı keyif içinde olsa boş şeylere harcamak ne kadar doğru.
hayatında hiç paranı boş bişey için harcamadınmı 8)

Yukarı Alt