Arkadaş tüm yorumları üşenmeden okudum. Tek bir sonuç çıkıyor. Fok balıkları çok yalnız.

cyclone demiş ki:
şaka maka mason oyunuymuş şuymuş buymuş beni zerre kadar alakadar etmiyor. Ben bu oyundan zevk mi alıyorum? evet. İster mason oyunu olsun ister amerika oyunu olsun ben zevk alıyorum sonuçta basar paramı silkimide alırım.

Doğru! Senin keyfine kimse karışamaz! Kimseyi karıştırtma!
Ama sadece biraz düşün. Senin zevk için para verdiğin bişey müslüman kardeşine kurşun olarak dönüyorsa bunun seni alakadar etmesi gerek(Bunu Joymax yapıyor veya yapmıyor.). Ve paranı keyif içinde olsa boş şeylere harcamak ne kadar doğru.[/quote]

hayatında hiç paranı boş bişey için harcamadınmı 8)[/quote]

Benim veya başka birinin parasını boşa harcaması onun doğru bişey olduğunu göstermez ki. Evet harcadım. Ama artık daha bilinçliyim. Haa buradan silkroadta silk alarak boşa para harcıyorsunuz demiyorum. Neyin boş olduğunu biraz düşünerek anlarsınız zaten.

apoo58 demiş ki:
Arkadaş tüm yorumları üşenmeden okudum. Tek bir sonuç çıkıyor. Fok balıkları çok yalnız.

Soru sorabilmen için öncelikle bir şeyler bilmen lazım :thumbsup:

sevgilim16 demiş ki:
Yok artk bari mısırla ilgili bilgin yoksa açmasaydn konuyu kardeşim :S O gözler ranın ve horusun gözleri dikilitaşta Mısırındır hiç bilmiyorsan açmasaydn diyorm hele o dikilitaşların üzerinde Mısır hiyografisimi ne işte sembolleri vardr :D

Sen Mısırla ilgili baya bir şeyler biliyorsun heralde rayı horusu hele o dikilitaşların yapılış amacını iyi biliyosun...
Sen hiç sordun mu kendine İpek yoluna ne zamandan beri Mısırdan geçiyor?

Csk1 demiş ki:
sevgilim16 demiş ki:
Yok artk bari mısırla ilgili bilgin yoksa açmasaydn konuyu kardeşim :S O gözler ranın ve horusun gözleri dikilitaşta Mısırındır hiç bilmiyorsan açmasaydn diyorm hele o dikilitaşların üzerinde Mısır hiyografisimi ne işte sembolleri vardr :D

Sen Mısırla ilgili baya bir şeyler biliyorsun heralde rayı horusu hele o dikilitaşların yapılış amacını iyi biliyosun...
Sen hiç sordun mu kendine İpek yoluna ne zamandan beri Mısırdan geçiyor?
konuda ilk defa adam akıllı bişilerden haberdar olan birisine rastladım. Seni tebrik ediyorum kardeşim. Adamlar Horusun gözüne dikilitaşlara damalı zemine mısır simgesi diyorlar bilip bilmeden ötüyorlar. Ulan o adamlar seninde dediğin gibi şeytana tapıyor ve sana bunu gözüne soka soka gösteriyorlar. Senin dininle alay ediyorlar eee tabi bize ne boş işler bunlar dimi :) hatta bilgisiz adminin yazdığı gibi hep amerikanın oyunu bunlar :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
len bırakın bu işleri amınım, ota b*ka mason illuminatı yahudi o kadar senedir oynuyonuz hanginiz dw deki tapınağı biliyo desem %1 bilen çıkacakki daha bunları öğrensinler onun için deymez gülüm bunlara siz oyuna bakın simgelere değil boşverin simgeleri ...

+Dejavu+

Bilgiliyim
emreasik demiş ki:
Karakoramda camii gibi yerler üzerlerinde hilallerde var ama duvarlarda hilallerin içinde yıldız yine yahudi yıldızı. bunlar özellikle yapılmış şeyler olduğu kesin
bak abicim google.com.tr 'ye giriyorsun oraya Hz.Davut ve keçiler yazıp search diyorsun arkana yaslanıp araştırıp okuyosun tabi zor gelmesse.

High_Blank demiş ki:
emreasik demiş ki:
Karakoramda camii gibi yerler üzerlerinde hilallerde var ama duvarlarda hilallerin içinde yıldız yine yahudi yıldızı. bunlar özellikle yapılmış şeyler olduğu kesin
bak abicim google.com.tr 'ye giriyorsun oraya Hz.Davut ve keçiler yazıp search diyorsun arkana yaslanıp araştırıp okuyosun tabi zor gelmesse.
Dalgacı tavırlar yapmana gerek yok google da olmasa ne olacaktı bilmiyorum. Link ver bakalım abicim. Mantıklı bir açıklaması varsa okuyalım öğrenelim. Herşeyi bilmek Allah'a mahsustur. Her yazılanda doğru değildir her yazılana da inanmamak gerekir. Link verirsen herkez okur.

+Dejavu+

Bilgiliyim
emreasik demiş ki:
High_Blank demiş ki:
emreasik demiş ki:
Dalgacı tavırlar yapmana gerek yok google da olmasa ne olacaktı bilmiyorum. Link ver bakalım abicim. Mantıklı bir açıklaması varsa okuyalım öğrenelim. Herşeyi bilmek Allah'a mahsustur. Her yazılanda doğru değildir her yazılana da inanmamak gerekir. Link verirsen herkez okur.
nüfus cüzdanına inanma o zaman summer6: siz yazın google'a ben niye uğraşayım öğreneceksiniz diye ister öğren ister öğrenme bana değil sana negatif yararı olur summer1:

BlackMamba24 demiş ki:
herşeye illuminati falan değil arkadaşlar , damalı zemin, dikili taş, horusun gözü, siyon yıldızı, Allahınızı severseniz akıl var mantık var bu simgelerin hepsi güzel görüntü olsun diye tesadüfenmi koyuldu ? aynı anda ?
ağlasam duyar mısın?

BlackMamba24 demiş ki:
herşeye illuminati falan değil arkadaşlar , damalı zemin, dikili taş, horusun gözü, siyon yıldızı, Allahınızı severseniz akıl var mantık var bu simgelerin hepsi güzel görüntü olsun diye tesadüfenmi koyuldu ? aynı anda ?
ağlasam duyar mısın?

High_Blank demiş ki:
nüfus cüzdanına inanma o zaman summer6: siz yazın google'a ben niye uğraşayım öğreneceksiniz diye ister öğren ister öğrenme bana değil sana negatif yararı olur summer1:
Sen benim yazdığımdan ne anladın bilmiyorumda sıcak başına geçti herhalde bide yaşında önemli tabi yazdıklarının benim yadığımla hiç alakası yok gaz mı içtin ne yaptın bişey söylüyorsan ne olduğunuda kanıtınıda koyucan konunun hz.davut ve keçilerle alakası ne bilmiyorumda google a yazınca fıkradan başka bişey çıkmıyor + nufus cuzdanına inanmamayla ne alakası var. Ben yazayımda gerisi beni bağlamaz diyorsun :byes: bu nasıl zihniyet? sana daha bişey yazmıyorum daral: daral:

- Resim Silinmiş.

dinimizle dalga geçmek budamı tesadüf ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zorlamı oynatıyorlar kardeşim size bu oyunu?Yok illiminatimş yok dinle dalga geçmekmiş bilmem neymiş oynama arkadaşım.Burada ortalığı velveleye vermendeki amaç ne?Acun ılıcalı bi gömlek giyer illimiati olur,arkadaşlar herkes istediğini yapmakta özgürdür madem yahudi oyunu diyorsanız yapmanız gereken işlem oyunu silin oynamayın.Binlerce böyle göz işareti olan simge gösterebilirim oyunda ben memnunum kardeşim yo kyahudiymiş yok illimunatimiş banane ben kendi oynadığım oyundan aldığım zevke bakarım.

Ben her gün, her yerde gözler görsem yine de o adamlara uymuş olmam. Oraya buraya koyabilirler istediklerini. İki göz var oyunda diye gidip adamlara hizmet edecek halim yok.
Her şeye illuminati demek moda oldu. Biliyorum, aksiyon arıyorsunuz ama gidin ciddi aksiyonlar yapın. Uğraşmayın böyle ufak tefek şeylerle.

ColdHeart

Tanınıyorum
Polgaraya katılıyorum boş işler bunlar oyununuza bakın heryer simge olsa banane sanki ister yahudi ister hristiyan oyunu olsun öyle olsa ne olcak sanki :)

Bu oyunun altında illuminatinin yattıgına inanmıyorum..
Öyle olsa taptıkları tanrıları oyunculara öldürtmezler.. Mesela güneş tanrısı horus.( Herşeyi gören ünlü illuminati nin gözü burdan geliyor)

Bu illimunatemidir her ne b*ktur. İnanan veya durmadan bu konu üzerinde yoğunlaşan arkadaşların Müslümanlığından şüphe ederim. Allah akıl fikir versin ...

Kardeş kendinde demişin orda, hepsi Mısır ile ilgili yerlerde var bu grafikler,tarihteki Mısır ile ilgili olan herşeyde bu göz vardır zaten,illuminatinin doğuşu mısırda başladı zaten.Adamlarda bunu oyuna işlemiş gerçekçi ve güzel olsun diye sen oyunda her şeye illuminati diyorsun.Takma kafana yok öyle birşey oyununa bak sen.

Takımı
Besiktas
Bırakn bu işleri hayatınıza bakın ardınızdan gelecek nesil için planlar yapın. Hangi göz kimi görüyosa görsün kime bakıyosa baksın. Aslanın kanadı varsa napalım. Ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyarı terk edeceksin. Oynama oynatma Hatta böyle bişe yapabilrisen oyun felan sende madem müslüman birisin koy islam din ibarelerini yapıştır sağa sola duvarlara tavana arapça yazılar.

Fırt işler bunlar

Yukarı Alt