evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi silkroad a ilk başlaığınızda oyunda neler yaptınız ilk önce ben söyliyeyim ilk çarımı glavie olarak açmıştım arkadaşların tavsiyesiyle bi arkadaşım bana demişti ki birden fazla skill açma diğerlerinin gücünü azaltır ben de sadece bir skill açmıştım mobları onlarla kesiyordum pot basmayı bilmiyordum hp ve mp azalınca oturup duruyordum elime bir keresinde jangan ın karşı kıyısına gidip gelmiştim 1k param gitti diye çok üzülmüştüm sonradan açtığım wizard çarımda da sadece fire bolt skilini açmıştım onla kasmaya çalışıyodum ve yan build diye birşey bilmiyordum :mrgreen:

Bana ilk silkroad ı arkadaşım yüklemişti arkadaşım 39 lv nukerdi o zamanlarda oyun max lv 40 lv idi ilk arkadaşım bana 13 lv blade char vermişti ama daha oyunda nasıl yürüceğimi bile bilmiyordum 13 lv d e manyanglarda kasmıştım 1 saat sonra bunu okuldaki arkadaşlarıma anlatmıştım ve gülmekten yerlere yatmışlardı ^^ :mrgreen: :mrgreen: :P

ilk charım matrix_murat tı.

bunu her türlü statlara karıştırarak verdim, char hem

bicheon hem pacheon hem heuksaldı

ve light cold force fire açıktı :D

iLk başladığımda at a nasıl binceğimi öğrenmeye çalışmıştım lvl gerekmis :D

2007 yılıydı sanırım. full str bow fire/light charım vardı. seti armor yapmıştım :P 1 haftada lvl 16'ya anca gelebilmiştim. zevkliydi ama :lol:

ben 1 ayda anca 20 lvl olmuştum millete hava atıyodum 20 lvl oldum 1 ayda diye adamlar 1 ayda mı diyolardı benle dalga geçiyolardı o zamanlar 25 lvl bile benim için erişilmez güzellikteydi:D ama ezikken elle kasmanın zevki bi başkaydı

Expectance demiş ki:
Bana ilk silkroad ı arkadaşım yüklemişti arkadaşım 39 lv nukerdi o zamanlarda oyun max lv 40 lv idi ilk arkadaşım bana 13 lv blade char vermişti ama daha oyunda nasıl yürüceğimi bile bilmiyordum 13 lv d e manyanglarda kasmıştım 1 saat sonra bunu okuldaki arkadaşlarıma anlatmıştım ve gülmekten yerlere yatmışlardı ^^ :mrgreen: :mrgreen: :P
? :think: :think:

DoomsDay demiş ki:
Expectance demiş ki:
? :think: :think:
bnde orda takıldım :think:

ilk çarım cleric'ti.arkadaşım bana yazı yazıyodu ben nasıl cvp yazıcağımı bilmiyodum :) sonra kasmaya gidiyodum çar çabuk yatıyo die kızıp oyunu bırakıyodum arkadaş gene beni teselli ediyodu :D :P

oyuna başladığımda itemi yere atınca bir daha geri alınmıyordu banada 8 lv sos spear çıkmıştı bir çocuğa onu satmaya çalışıyordum çocukta bana demişti ki yere atta sos olup olmadığını göreyim demişti bende yere attım sonra hemen geri aldım o almasın diye sonra sosu aldığımda artık sos yoktu

benim ilk online oyun denemem silkroaddı serveralrı bilmiodum bi babelde char açıodum snra boş die başka servera giriyordum aha char kaybolmuş diodum :D bi tanedaha açıodum :D

:D ben de bi çarla bütün serverlarda oynayabiliyoruz sanıyodum bi de item düşmüştü bi arkadaşa aha renkli kutucuk düştü dedim :D çocuk dedi al onu al senin için çok iyi şans bu o lvlde dedi 5 lvldim mangyanglarda kasmaya çalışıodum daha :D çanta doluydu alamadım itemi tam bi eşyayı attım yere baktım başkası atmış yere

Yukarı Alt