İlk olarak Babel serverında 4-5 yıl önce başladı serüven. Kılıç(Blade) Kalkan şekil itibari ile daha güzel duruyordu elimden hiç eksik etmezdim, sadece arada kılıç kırmızı kırmızı göz kırptığı sırada elime geçen herşeyi kullanırdım ki bence hiç bir zararı yoktu nbobrid(ne bu ola hybrid class) bir karakter olduğu için güzel dmg(!) verirdi her eline geçirdiği silah ile.

Tiger Girl çıktı geziyor derdi oyun, ben de yüksek level acayip güçlü bir kadın sanardım TigerGirl ü, o zamanlar yüksek lvller de çok olmadığından ölme süresi 5-10 dk sürerdi, belki daha uzun.

İlk kez lvl42 bir karakter gördüğümde vay anasını demiştim, ne kadar şekil duruyor, elindeki Glavie ne güzel öyle dercesine adamı inceliyordum ki lvl100 bu adam deseler inanırdım :D

Velhasıl geçti 5 yıl Joymax iyi para kazandı. Nefret edip hala da oynuyorum işte ve hala 65+ bir karakterim olmadı orası ayrı xD

ben janganda kaybolmustum xD max lw 30 du xD xD xD 20 lw olunca kervan tasıcaktık arkilerle herşey açıktı int str veriodum xd

Advance

school12 demiş ki:
ben janganda kaybolmustum xD max lw 30 du xD xD xD 20 lw olunca kervan tasıcaktık arkilerle herşey açıktı int str veriodum xd
oyunda max LeveL 60'tan başladı :curtain:

Ben Silkroada ilk başladığımda Yıl 2005-2006'ydı bi arkadaşımla beraber başlamıştık ve son derece rahat giriyoduk :D Ve Herlevel atlayışımızda sanki 90 level olmuş gibi seviniyoduk :lol: :lol: 18Dik 19 oLduk havalara uçuyorz 20 oLmuştk hırsız olcaz diye havalara uçuyoduk Fenaydı o günler :dance: :dance:

bn ilk başladığımda vigor çıktığı zaman o çok değerli bi şey diye bankaya koyup saklamıştım :P :S yüksek level olunca öğrendim ne olduğunu -.-

ilk başladığımda 5 lv'e kadar manyang kestim 6 lvde manyangdan başka canavar olduğunu anladım :lol:
farkında değildim sos bow düşmüş 1 lw çocuğun biri geldi ooo sos çıkmış dedi bende sos ne filan daha sonra herkese hava atmaya başladım büyülü okumvar diye 250 k ya sattığımı hatırlarım :D

Yukarı Alt