ya bi yardımcı olursanız sevinirim su sbotun gününü uzatacağım yardım lütfen burdan yapamazmıyım bunu

Merhabalar, sbot almak istiyorum elinizde varsa ve bu saatte yatırabiliyosam bi koşu atm'ye gidicem:) sizden cevap bekliyorum.

@Warrison;
Botun elime ulaşma güvencesi nedir? bi tarafta admin bi tarafta kullanıcı var sonuçta.. ve 1 ay kullanım yüklü diyorsun, 1 aydan sonrası?

A

Anonymous

Guest
Wayfarer demiş ki:
@Warrison;
Botun elime ulaşma güvencesi nedir? bi tarafta admin bi tarafta kullanıcı var sonuçta.. ve 1 ay kullanım yüklü diyorsun, 1 aydan sonrası?
1 aydan sonrası ister kendin uzat ister ücretini yatır gamebayi uzatsın

CappaBaron demiş ki:
Wayfarer demiş ki:
@Warrison;
1 aydan sonrası ister kendin uzat ister ücretini yatır gamebayi uzatsın
Wayfarer demiş ki:
@Warrison;

Bir ay yüklü değil hesaba... ! Yanlış bilgilendirme olmasın.. Botun hesabına 25tl para veriyorsunuz.. 15 lira ilede bir ay yükletiyorsunuz.. hazır olarak kulanılması 40 liraya mal oluyor.. ben de buradan aldım güvenebilirsiniz.. yanlız hesabınızı aktifleştirecez bi 15 tl daha verin diyenlere aldırış etmeyin yok oylee birşey.. direk 25+15 lira verip kullanıma hazır oluyor..

Yukarı Alt