10 TL satan var artk 25 TL 3 tane verir adam hemde en güvenilir sitelerden biri reklam olmasın diye site ismi vermiyorum.

Merhaba, oncelikle neden fiyati bu kadar ve surekli devam ediyor dimi bu sbot yani her ay yeniliyorsun ve old ile new arasindaki fark ne ? Sistemde sorun olldugundan beri oynamiyordum.

Merhaba, oncelikle neden fiyati bu kadar ve surekli devam ediyor dimi bu sbot yani her ay yeniliyorsun ve old ile new arasindaki fark ne ? Sistemde sorun olldugundan beri oynamiyordum.

"Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda yaşanan bir kargaşadan bahsedeyim. Sbot eskiden sadece eski kullanıcılara sbot veriyordu, uzatma işlemi yapıyordu, yeni üyeler bir işlem yapamıyorlardı. Ancak bazı şirketler aktivasyon bugu ile ücret karşılığı uzatma yapabiliyorlardı.

Bu sistem artık sona ermiştir. Yeni üyeliklerde direk sbotlarını uzatabilirler.

Yeni ve ya eski üyelikleriniz için direk sbot üyelikleriniz uzatılacak, başka bir para talep edilmeyecektir. Aktivasyon ücreti adı altında para istemlerine karşı uzak durun."

Bir Siteden Alıntıdır....Benden alıyorlardı ve aldılarda.. Sonradan karşı gelince ikinci aya ozattılar aktivasyon parası diye verdiğim parayı... DİKKAT EDİN....

_Kriptex_

Tanınıyorum
RedSoldiers demiş ki:
old new diye birşey yok begenmeyen fiyatı çok goren baska yerden alır bireysel satıcılar var 10 liraya 3 sbot diyor aktive edilmemiş sbot account birde aktive parası alınıyor ve 10 lira gibi ufak ucretlerde bile dolandırıcılık yapılabiliyor kaldı ki extraloob.com guvenceniz var içiniz rahat olur bir kere.

Kriptex35 demiş ki:
RedSoldiers demiş ki:
old new diye birşey yok begenmeyen fiyatı çok goren baska yerden alır bireysel satıcılar var 10 liraya 3 sbot diyor aktive edilmemiş sbot account birde aktive parası alınıyor ve 10 lira gibi ufak ucretlerde bile dolandırıcılık yapılabiliyor kaldı ki extraloob.com guvenceniz var içiniz rahat olur bir kere.
teşekkür ederim bilgilendirmen için o zaman alıcam bende yeniden başlıyayım artık :)

bu sbot hesabı demi yani bunu alınca s bota üye olmuş oluyoruz direk dowland yapıp botu kura biliyoruz ?

25 Tl verdiğimiz zaman 30 gün yüklü oluyormu ? yoksa ekstra para ilemi yükseltiliyor ?

Leetnock demiş ki:

Merhabalar,

450 adet sbot stoğunu satışa çıkartıyorum. Hesabın tanesi 25 liradır. Hesabı aldığınızda tamamen sizin olur, Aktiflik gibi bir sorunu yoktur. Direk satın alır, 30 gün ekler, kullanmaya başlarsınız. 2 veya daha fazla toptan alımlarda fiyat 20 liradır.

Satın almak için ;

3447 / 0841351 Cihan AĞAGİŞİ / Türkiye İŞ Bankası

Hesabına ücreti yatırıp, bana pm atmanız yeterli.

Teşekkürler.​

25 Tl verdiğimiz zaman 30 gün yüklü oluyormu ? yoksa ekstra para ilemi yükseltiliyor ?

ya ben size pm atamıyorum en az 20 mesaj almış olmanız gerek diyo bi msn werirseniz sevinirm sbot alacağım

Yukarı Alt