Merhabalar,

450 adet sbot stoğunu satışa çıkartıyorum. Hesabın tanesi 25 liradır. Hesabı aldığınızda tamamen sizin olur, Aktiflik gibi bir sorunu yoktur. Direk satın alır, 30 gün ekler, kullanmaya başlarsınız. 2 veya daha fazla toptan alımlarda fiyat 20 liradır.

Satın almak için ;

3447 / 0841351 Cihan AĞAGİŞİ / Türkiye İŞ Bankası

Hesabına ücreti yatırıp, bana pm atmanız yeterli.

Teşekkürler.​

A

Anonymous

Guest
Leetnock demiş ki:

Merhabalar,

450 adet sbot stoğunu satışa çıkartıyorum. Hesabın tanesi 25 liradır. Hesabı aldığınızda tamamen sizin olur, Aktiflik gibi bir sorunu yoktur. Direk satın alır, 30 gün ekler, kullanmaya başlarsınız. 2 veya daha fazla toptan alımlarda fiyat 20 liradır.

Satın almak için ;

3447 / 0841351 Cihan AĞAGİŞİ / Türkiye İŞ Bankası

Hesabına ücreti yatırıp, bana pm atmanız yeterli.

Teşekkürler.​
hayırlı olsun bro güzel fiyat

Evet new customerlar, ancak yüklemeleri açık şu an, direk 30 gün yükletebilirsiniz.

Leetnock demiş ki:
Evet new customerlar, ancak yüklemeleri açık şu an, direk 30 gün yükletebilirsiniz.
Sbot'tan fazla anlamıyorum ama bu new customer ben 1 ay yükledim diyelim. Sonra tekrar yükleyebiliyorum dimi 1ay.

bymad07 demiş ki:
New customer olan bir üyeliğe nasıl aktive edilmeden süre eklenebilir ki ?
aktive etmek diye birşey yok aslında süre yüklenince aktive edilmiş oluyor.

ertertan demiş ki:
sa 2 car tek pcde acabılıyormuyum kardes ole oluyosa yarın alıcam
evt açılır

ikbodrum1 demiş ki:
HALA ELİNDE ACC VARMI IYI CALISMALAR KOLAY GELSIN
daha konuyu bugün açmış :mrgreen:

Şu aktiflik dolandırıcılığını hala çözemedim sbot üyelikleri aktivasyonu gibi bir şey yok üyeliği açtınız diyelim normal yükleme yaparsınız olay bu sözüm aktivasyon için ayrı uzatma için ayrı para alan fırsatçılara

Satış yeni başladı zaten, ki devam ediyor, dediğim gibi aktivasyon gibi bir problem yok direk 30 gün yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
yüklemede sorun yaşamazsınız diyorsunuz fakat size ait olan gambayi sitesi new customerler için 30 tl yükleme ücreti alıyor onuda belirtirseniz daha iyi olur!!!

Yukarı Alt