Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lankers demiş ki:
çok geç kalındı konu açılma noktasında salı günü geldi perşenbe günü konu açıldı.

eee ne olmuş yani sorun mu teşkil ediyor bu sizin için :twisted: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lankers demiş ki:
extraloob demiş ki:
Lankers demiş ki:
çok geç kalındı konu açılma noktasında salı günü geldi perşenbe günü konu açıldı.

eee ne olmuş yani sorun mu teşkil ediyor bu sizin için :twisted: :mrgreen:
hayır herzaman anlık olmanızla övünürdünüzya anlamanız maksatlı söledim.

oolur ilginize teşekkür ederiz anladık :wink1:

Bu gelmeseydi sbotun süresi dolunca mbot deniyecektim auto quest için.Ama tam zamanında geldi demekki nasılsa hazır müşterimiz var yeni bişeyler yapmasakta olur demiyolar üretiyolar bu da güzel bişey.Gelen diğer özellikler de güzel bunlar bi 6 7 ay götürür :D

Server
Troya
Takımı
Galatasaray
Sbot tam zamanında yetişdi simdi 105Lw caveye gitcez sp kasmaya uppiiii Farm bitcek hehehe

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot mbotu bir süre destekledi önünü açtı kardeş botlar zati ardından kendisi ekledi sbot zati tam gelişmiş bir bottur 8)

S.a arkdaşlar herşeyi yaptım ama bot görev bitince gitmiyor return cekiyor yardımcı olabilirmisiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gitmiyor diyorsun return çekiyor diyorsun koşarak mı gitmesini istiyorsun makara:

istanbul0034 demiş ki:
S.a arkdaşlar herşeyi yaptım ama bot görev bitince gitmiyor return cekiyor yardımcı olabilirmisiniz.
Paşam eğer 105 cavede görev yapıyorsan görev teslim kısmında (Deliver Option) "Deliver directly w/o scrolling" seçeneğini seçmen gerekmektedir.

Wax Whine demiş ki:
Görevi bot kendisi alıyor değil mi :P
Evet Görev listesinden eklediğin görevlerin bitince teslim ediyor ve yenisini alıyor...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
akreps demiş ki:
istanbul0034 demiş ki:
Paşam eğer 105 cavede görev yapıyorsan görev teslim kısmında (Deliver Option) "Deliver directly w/o scrolling" seçeneğini seçmen gerekmektedir.

Wax Whine demiş ki:
Görevi bot kendisi alıyor değil mi :P
Evet Görev listesinden eklediğin görevlerin bitince teslim ediyor ve yenisini alıyor...

bu kadar mı keyf alınır bir Game Masters yorumunu okurken bayılıyorum bilgilerinize helal olsun kuzum :muck:

extraloob demiş ki:
bu kadar mı keyf alınır bir Game Masters yorumunu okurken bayılıyorum bilgilerinize helal olsun kuzum :muck:
o senini güzelliğin :nod:
gönül isterki grafik yoğunluklu konular veya cevaplar verelim ama iş yerindeyim bu nedenle biraz kısıtlı oluyor... 8)

hacı bunda damı script yapıyoruz ?? quest script ?? mbotda autowalk bile yok ya ondan sordum :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deus demiş ki:
hacı bunda damı script yapıyoruz ?? quest script ?? mbotda autowalk bile yok ya ondan sordum :)

hayır göreve göre kendisi otomatik koordinat atıyor ve bir kere daha tıklarsanız bölgeyi değiştiriyor beğenmediniz gene tıklayın gene değiştiriyor.

peki mesela 109 lvl moblarda pt yapıyoruz ordaki imi versek 109 görevi alıp verebiliyomu yoksa illaki onun istediği imdemi pt yapmamız gerekiyor. Bu arada süper paylaşım ellerinize sağlık :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ALBAY981 demiş ki:
peki mesela 109 lvl moblarda pt yapıyoruz ordaki imi versek 109 görevi alıp verebiliyomu yoksa illaki onun istediği imdemi pt yapmamız gerekiyor. Bu arada süper paylaşım ellerinize sağlık :D

" get current coords " tıklarsan o takıldığın bölgeyi seçersin ve görevi orada yapar 8)

Yukarı Alt