arkadaslar oyuna giremiyom ribotla :( c(9) hatasi var ve bazende hic girmiyor normal denerken giriyo ama botla girmiyo deli olcam yardim :(:(:(

mehmet50 demiş ki:
arkadaslar oyuna giremiyom ribotla :( c(9) hatasi var ve bazende hic girmiyor normal denerken giriyo ama botla girmiyo deli olcam yardim :(:(:(
aynı hatayı bende alıyorum :roll: :roll: :think:

mehmet50 demiş ki:
Port u düzgün yazdığına eminmisin.Ribot u açtıktan sonra orda yazan portu loader a yazıcaksın yoksa hata verir.

Flush Royale demiş ki:
- Resim Silinmiş.
sorunun cozumunu bilen varsa yazsın,memnun olurum
1-)net framework 3.5 kurulu olmalı(kesinlikle)
2-)vcredist (c++) x86 kurulu olmalı(kesinlikle)
Bu dosyalar varmı acaba? büyük olasılık bunlar olmadığı için verir hatayı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
aga o sorunu hallettimde simdi sıradakı sorun oyuna girdigimde carin ismini gormuyo diger pc de bu pc dede towna isinlandiginda dowhnaga oyundan atiyo clientless oluyo

Emre67380 demiş ki:
mehmet50 demiş ki:
Port u düzgün yazdığına eminmisin.Ribot u açtıktan sonra orda yazan portu loader a yazıcaksın yoksa hata verir.

Flush Royale demiş ki:
- Resim Silinmiş.
sorunun cozumunu bilen varsa yazsın,memnun olurum
1-)net framework 3.5 kurulu olmalı(kesinlikle)
2-)vcredist (c++) x86 kurulu olmalı(kesinlikle)
Bu dosyalar varmı acaba? büyük olasılık bunlar olmadığı için verir hatayı.
o programlar yuklu zaten 1 levelden beri ibot kullanıyorum.Sorun sadece kastıgım charda yan chara girince bu hatayı vermiyor

mehmet50 demiş ki:
aga o sorunu hallettimde simdi sıradakı sorun oyuna girdigimde carin ismini gormuyo diger pc de bu pc dede towna isinlandiginda dowhnaga oyundan atiyo clientless oluyo
aynı sorun bendede vardi ibottaki bütün dosyaları silkroad dizinine yapıştır birde böyle .ocx , .dll gibi dosyalar var onlarıda kopyala silkroad dizinine

diğer soruna yapacak bişey yok bilgisayarın kasıldığı için clientless 'a dönüyor. :thumbsup:

bittersweet demiş ki:
mehmet50 demiş ki:
aynı sorun bendede vardi ibottaki bütün dosyaları silkroad dizinine yapıştır birde böyle .ocx , .dll gibi dosyalar var onlarıda kopyala silkroad dizinine

diğer soruna yapacak bişey yok bilgisayarın kasıldığı için clientless 'a dönüyor. :thumbsup:
:thumbsup: dw gidince hata veriyorsa mapı değiştirmeyi dene bakalım yine hata verecekmi.

o programlar yuklu zaten 1 levelden beri ibot kullanıyorum.Sorun sadece kastıgım charda yan chara girince bu hatayı vermiyor
Botu sil tekrar yüklemeyi deneyin ayarlarda hata yapmış olabilirsiniz...

clientless moddayken yada normal moddayken 2. silahtan buff basma olayını nasıl yapıyoruz baktımda varsa görmedim mesela harpı alıp noise basıcak kasmaya devam edicek

clientless le normal arasında fark yokki :) ayarları yaptıktan sonra direk clientles yapabilirsin.Ama ribot ta clientless de sorun var ne yazıkki xD

- Resim Silinmiş.

yeni versiyonu indirdim fakat hala kullanamadım çözümü bilen varmı

evet bendede öyle oldu.
- Resim Silinmiş.
Silkroad'ı silip yeniden kursam olur gibi geliyor, ama bilemedim. :think:

Bot yeni çıktığı için sorun vardır belki.Bekleyelim biraz...

Edit : Büyük olasılık Loader den dolayı yeni loader olmadan ribot çalışmaz :thumbsup:

Yukarı Alt