thechild demiş ki:
Botu açıyorum, loaderle oyuna giriyorum sonra "clientless" i açıyorum botta, orda "Use Clientless" e basmam gerektiği yazıyo;basıyorum gönderme hatası veriyor

ne yapmalıyım
Bota loaderla girdikten sonra yeni İbot aç.Yenisiyle clientless kullan

aynı bottan iki tane char açamazsın.

Mesela 50 tane charı bota bırakıcan 50 kere ibot u açman lazım :nod:

Dediğini yaptım, clientless'i açınca hata vermiyor ama şimdide "request user information" da kalıyor

not: önce clientlessin altına adımı şifremi yazıyorum sonra deniyorum

ribot.exe'ye basıyorum.Bir yer çıkıyor evet hayır iptal olan.Evet veya hayır'a basınca bu çıkıyor.İptal'e basınca direk çıkıyor.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ImmorTaLGoD demiş ki:
ribot.exe'ye basıyorum.Bir yer çıkıyor evet hayır iptal olan.Evet veya hayır'a basınca bu çıkıyor.İptal'e basınca direk çıkıyor.
- Resim Silinmiş.
Yok mu daha önce bu sorunla karşılaşan?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar ibotu indirdim sorunsuz şekilde çalıştırıyorum bütün ayarları yapıyorum scripti hazırlıyorum seçiyorum ancak şehirde alışveriş yaptıktan sonra bu koordinatta takılıyor-10659 : 2607 constantinde takılyıor acaba ne yapmam lazım illaki açıp kedim hareket ettirmem gerekiyor :S

bu bot script yapmadan calismiyomu yani ben cara hp mp fln alip kasma yerine gitsem start bot desem calisir mi ?
bende calismiyoda start bot a bastimda oyle duruyo

ne garip bot yahu chine bufflarını bastırdığım zaman direk dc oluyor tekrar giriyor buff basarken yine dc oluyor tekrar giriyor, koşma hariç diğer tüm buff ları silince dc olmuyor :think:

Luffy demiş ki:
bittersweet demiş ki:
script'in hatalıdır :wink1:
bu siteden hazır indirdim o scriptler sorunlumu?
en güzeli kendi hazırladıklarındır :wink1:

Ps: sana tavsiye script yapmaya başlarken ilk tıkladığın yer öyle bi yer olsun ki atcı'dan da, doğduğu yerdende takılmadan gidebilsin. ondan sonra kasma yerine doğru yol al. Çünkü bot bazen atcıdan bazende doğduğu yere gelip kasma alanına gidiyor. o orta noktayı yakalamassanız takılıyor. şahsen bende böle :think:

MaRJiNaL demiş ki:
Luffy demiş ki:
bittersweet demiş ki:
script'in hatalıdır :wink1:
bu siteden hazır indirdim o scriptler sorunlumu?
en güzeli kendi hazırladıklarındır :wink1:

Ps: sana tavsiye script yapmaya başlarken ilk tıkladığın yer öyle bi yer olsun ki atcı'dan da, doğduğu yerdende takılmadan gidebilsin. ondan sonra kasma yerine doğru yol al. Çünkü bot bazen atcıdan bazende doğduğu yere gelip kasma alanına gidiyor. o orta noktayı yakalamassanız takılıyor. şahsen bende böle :think:

Tamam Teşekkürler :)

Kasarken çanta dolduğunda doğal olarak yeni bi item düştüğünde alamıyo ama itemi alamayıncada kasmayı durduruyo çözümü nedir bunun ??

İbot açmak için simgeye basıyorum evet/hayır seceneği çıkıyor evet/hayır dıyorum tık yok acaba ısrobot acık bu yuzden mı?

Halletım fakat ibotu açtım loaderle gırdım oyuna fakat bot calısmıyor 2 clıent acık dıyemı acaba?Biri srobot ile acılmıs

Yukarı Alt