bişey dıyın . sizden mesaj mı beklıyım napm ? siz bu kişi hakkında suc duyurusunda bulundunuzmu ?

batuhan_3X demiş ki:
bişey dıyın . sizden mesaj mı beklıyım napm ? siz bu kişi hakkında suc duyurusunda bulundunuzmu ?
Şahsım adına ben bulundum.Bir sonuç çıkmadı demek ki.Bilişim suçlara ben gerekli bildirimi yaptım.

Bu olayla pek alakası olmayan bir olaya şahit olduk. Mahkeme msn konuşmalarını delil olarak saymıyormuş üzeriden değişiklik yapılabildiği için.

bana attığı mesajlar duruyor hala exl dan :D bakın kopyala yapıştır yapıyorum.
1-mailto:[email protected] ekle görüşelim.

2-
istersen hemen kur msn den konuşalım yada istersen tel numarası vereyim ara ordan konuşalım.

3-şuan itibariyle 1 adet üyelik kaldı.
Senin yaş kaç bilmiyorum ama diğer arkadaşlar çocuktu. Yapı kredi bankasından bana kartsız işlem olarak yolladılar parayı. Sonrada telefondan arayarak işi halletdik. ama istersen mail olarakta atabilirim bilgileri yada burdan mesaj olarak atabilirim.

Eğer alıcıysan kalan üyelik budur

üyelik dolu gördüğün gibi.

Alma durumun söz konusuysa ben sana hesap bilgilerini ve telefon numaramı buraya yazarım. Nasıl yollayacağınıda anlatırım tabi. herhangi bir telden çağrı atarsın dönerim. Yada yatırınca burdan mesaj atarsın kontrol ederim hallederiz.

adım murat bu arada.

4-iş bankasında hesabım yok malesef. Yapı kredi bankası bulman gerek.
Eğer almak istiyorsan şuan sana banka bilgilerini ve nasıl yatıracağını vede telefon numaramı yazayım.

geliyorrrr...........

5- durum nedir sizden gelicek cevaba göre satışı kapatıcam

6-malesef sadece yapı kredi atm sinden yollayabilirsin.

Bir yapı kredi bankası atm sinden. Hesaba para yatırma diceksiniz.
Hesap numarası ile para yatırma diceksiniz.
Sizden tc kimlik numarası isticek( 18 yaşını doldurmuş herhangi birinin tc kimlik numarasını yazarsan sıkıntı olmaz)
Hesap numarasını giriceksin.
Hesap sahibi adını sorucak onaylıcaksın. Sonrada parayı sağ bölmeden koyup işlemi tamamlıcaksın.

Hesap bilgileri;
Yapı kredi bankası
Hesap sahibi : Murat Can Şentürk
Hesap no: 86421070
IBAN: TR87 0006 7010 0000 0086 4210 70

Telefon numaram 0537 448 20 20

hayırlı olsun.

7-ilk kez satmıyorum tabi :) sonuncusunu işte sen alıyorsun.
Malesef 18 yaşını doldurmuş bir tc kimlik numarası olması lazım. Anne yada babanın yada abinin tc kimlik numarasını not alır onu yazarsan sıkıntı çıkmaz.

ve devamı da var. Senin ben murat......

adamın teline 7 24 cagrı atın paso rahatsız edin sonra nasıl yola gelicek görün.Banka hesabı olduguna göre isminden ev telefonunuda bulun paso cagrı atın.

Hayta35 demiş ki:
azrails demiş ki:
msn konuşması war parayı yapı kredıden yatırdım
tmm msn konuşmalarını ve dekontu buraya koy üstümüze düşen vazifeyi yapalım direk :thumbsup:
makara: makara: napıcan exta üyeliğini banlamakdan başka cicioe2 ? suc duyurusunda mı buluncan cicioe2 ? avukat mı tutucan cicioe2 ? yaw böle boş boş konusmayın lütfen summer2:

suç duyurusunda bulunucak belki nden boş boş konuşuyomuş ki sen boş boş konuştun !
kesin sen raffineri sindin o hesap ban yiyince geç yeni hesap aç !!!!!

Yukarı Alt