Server
Flora
Takımı
Galatasaray
peki windows güvenlik duvarı ile alaksı olabilirmi kapalı benim
Bu hata indirme sırasında mı oluyor yoksa indirmeye çalışırken mı oluyor ?
Yani atıyorum %50'deyken mi oluyor yoksa bastığın gibi bu hata mı çıkıyor?

Eğer %50 gibiyse sorun wifi bağlantısından kaynaklı eğer bastığın gibi bir hata çıkıyorsa başka bir şey var.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bastıgım gibi hatayı alıyorum
O zaman büyük ihtimal pkg linker ipsinde hata vardır. Pcye bağlanamıyordur.
Bilgisayarının ip'sini konsoldan , konsol'un ip'sini bilgisayardan kontrol et. Bak bakalım ip'ler doğru mu ?
Bilgisayarında skype veya farklı bir konuşma programı vs varsa kapat.

Son düzenleme:
ok yaptım ip ler de doru setings kısmında ps3 ip var ps3 ten baktım ps3 ün ip ine doru orda ping ps3 buyonu var succes diyor yani ps3 ip doru bilgisiyarın ip sine baktım cmd ipconfig den ipv4 gecisinde yazıyor oda doru acaba port da sorun alobilirmi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ok yaptım ip ler de doru setings kısmında ps3 ip var ps3 ten baktım ps3 ün ip ine doru orda ping ps3 buyonu var succes diyor yani ps3 ip doru bilgisiyarın ip sine baktım cmd ipconfig den ipv4 gecisinde yazıyor oda doru acaba port da sorun alobilirmi
Pkg linker programından ve ps3 pkg linker ile yükleme sayfasından(ip gözüken) bir resim atar mısın ?

admin seni yordum ama bn cok urastım ve olmayınca biraz sinirlendim ve dosyaları usb deki dağil sildim tekrar geri getirebilirmiyiz

büyük iğtimal benim windows güvenlik duvarı sorunlu neden dersen windows güvenlik duvarı acılmıyor başlatılamadı diyor bi sorun var

admin
bu linkteki adam ne anlatmak istiyor yorumlarda herkes işe yarıyor diyor bn anlamadım bana bi acarmısın konuyu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Teamviewer yükle özelden ver firewall ayarlarına bakayım

Hocam adamsın sayende hallettim fakat tek bir şey kaldı o da laptop'u PS3'e bağlamak. İp ve DNS ayarlarını nasıl yapacağım söyler misin?

Hocam oyun indi, sonradan yüklenen güncellemeymiş galiba. Benim oyunum Ps3xploit neden güncelleme yapıyor? PSN giriş yapmamıştım bi de ondan olabilir mi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hocam oyun indi, sonradan yüklenen güncellemeymiş galiba. Benim oyunum Ps3xploit neden güncelleme yapıyor? PSN giriş yapmamıştım bi de ondan olabilir mi?
Güncelleme yapmana gerek yok ama yapabilirsin de orjinal oyundan farksız.

Ama senin dediğin güncelleme değil yüklemedir.
İlk önce oyunu indirir sonrasında da kurar.
Hatanın nerede olduğunu bilmiyorum , hata kodunu internetten aratabilirsin ve küçük boyutlu oyunlar var 100 mb falan onlarla deneyebilirsin yüklemeyi hatayı daha kolay bulursun.

Onlarla denedim işe yaradı fakat 2. kez GTA 5'i indirmeyi denedim ve hata veriyor.. Bu OFW sisteme 10 tane oyunu kaça yüklettiririm Ankara'da bi bilgin var mı ya.

ya lütfen yardım edin start server diyince spaces are not allowed please correct and run the application again hata alıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne yapmam gerekir ps3 han la kırdım ne eksik anlamadım
I have this route C:\PS3 Tools\PACKAGES
I have to change it to C:\PS3Tools\PACKAGES

Diyor ki eğer pkglinkera giden yolda boşluk varsa onları sil.

Üstte mesela adam ps3 boşluk tools diye açmış klasörü olmamış sonra arada ki boşluğu silmiş olmuş.

Yukarı Alt