Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tekrardan merhabalar, PKG Linker uygulamasında start server tuşuna bastığım an 0xc000007b hatası alıyorum. Ne denediysem oluyor yardım edermisin ?
Bu tür sorunlar uygulamalarla alakalı değil, işletim sisteminde ki DLL ve .netframework eksikleriyle alakalı. Bunları google'dan aratıp çıkan çözümleri denemen lazım yada win 10 yükleyebilirsin direk.

Kardeşim iyi bayramlar oyunu yükleme sırasında 80023324 kodlu hata alıyorum ne yapmam lazım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kardeşim iyi bayramlar oyunu yükleme sırasında 80023324 kodlu hata alıyorum ne yapmam lazım ?
İyi bayramlar.
Wifi ile bağlanma ethernet ile bağla iki cihazı da.

Psnden download edilen oyunları oynayamazsın diye biliyorum , pkg ile indirip imzalaman lazım.

Peki kardeşim satın aldığım oyunları imzalamak için bu adımları mı yapmak zorundayız yoksa başka bir yolu var mıdır

iyi akşamlar ben oyunları kuruyorum ama açamıyorum telif hakkı koruma bilgisi geçersiz yada playstation@storede lisansını yenilerseneniz bu içeriği kullanabilirsiniz uyarısı alıyorum adımları tek tek yapıyorum rif dosyası pkg ye dönmüyor o yüzden rif dosyasını kuramıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rif , pkg'ya dönüşmez.
Raptan , rife dönüşür , rifide kurabilirsin ps3'e aynı pkg gibi.

Son düzenleme:
herşeyi yaptım oyunu kurma yerinde indirme sırsaında bir hata oluştu diyor hata kodu 80710092 wifi ile yapıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
admin kablo ile bağladım gene olmadı lütfen yardım et cok emek verdim
Kablo ile bağladıktan sonra ağ ayarlarını tekrar yap ps3'ün , hala wifiden kullanıyor olabilir.

İp ayarlarıyla alakası olmaz eğer indirme işleminin ortasında hata veriyorsa.

Yukarı Alt