Ps3 4.82 Süper Slim ve Diğerlerine Oyun Yükleme [Resimli Anlatım]

1. Reklam

1. r1

1. pala1907

pala1907 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    literal
    olmadı kardeşim güncellemeyi geç diyemiyorum. güncelleme içinde psyi güncellemek lazım networka giriş yapamıyorum güncellemeden. güncelledim 4.84. anlattığın işlemlerin aynısını 4.84 için yaptım o siteden. 4.84 içinde han gelmiş. şu an bitti oyun yüklüyorum. inşallah açılcak. bide pcde riff dosyası oluşmuyor çoğu zaman resign all bat ile. cant open file diyor. bi önerin var mı bunun için

2. Burak0404

Burak0404 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kardeşim senin yaşadığın sorunun aynısını ben yaşıyorum , 4,81 de güncelleme istedi olmadı 4,82 kurdum yine aynı güncellemeyi istiyor ve 4,84 kurmamı istiyor. 4,84 e güncellemellemekten çekiniyorum , sen yaptığın gelişmeler için yazar mısın başarılı olursan Bizde deneyelim

3. Burak0404

Burak0404 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

MERHABALAR tekrardan işlemleri yaptım 3 adet oyun kurdum oyunlar açılmadan ps story yönlendiriyor ve ardından tekrar açmak istediğimde hata kodu veriyor, Ne yaptıysam olmuyor. Ripxxxxxx.pkg dosyasını da yüklüyorum oyun kurulumundan sonra ama sonuç aynı lütfen çözüm öneriniz var mı?

4. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    1.172
    Ödül Puanları:
    123

Büyük ihtimal rif dosyasında ki işlemleri yanlış yapmışssındır yada yüklenen rif dosyası sahtedir.

5. Burak0404

Burak0404 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Nasıl olduysa çalışmayan oyunlar bir anda çalıştı. Anlamadım. Sadece 3 oyun içerisinden 1 tanesi Need for speed vardı bu kez o hata vermiyor ama açılıyor gibi siyah ekran geliyor takılı kalıyor hareket yok