invaders

Bilgiliyim
Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Bu mesaj invaders rumuzlu uyeden alinti yapildi
invaders demiş ki:
oyunu indirdim yükledim ama oyun açılmıyor bir hatada vermiyor öyle boş boş bekliyorum
steam kurdun mu ?
updateleri yaptın mı ?
steam kurduktan sonra oyunu steam a ekleyip update2'nin içindeki crack'i yaptın mı ?
hepsini yaptım ama oyun hala açılmıyor
update 3 ile de denedim

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Videoyu izledim de, olaylar çok yavaş gelişiyor gibi. :roll:
Banada öyle geldi ama birlikte oynayınca her türlü zevkli olur gibi geliyor bu tarz oyunlar :)

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
ya bişey sorucam simdi ben bu oyunu indirdim ondan sonra launcher tarzı bisey gelmedi ya :/
payday2_win32 diye bisey geldi sanırım o olmalı onu steama ekledim oyna diyorum fakat oyun acılmıyor burda olup yardımcı olabilecek varmı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Toxic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Toxic demiş ki:
ya bişey sorucam simdi ben bu oyunu indirdim ondan sonra launcher tarzı bisey gelmedi ya :/
payday2_win32 diye bisey geldi sanırım o olmalı onu steama ekledim oyna diyorum fakat oyun acılmıyor burda olup yardımcı olabilecek varmı
Hacım oyunu steam'e eklemedim ben , direk exe'ye basıp açtım steam altta çalışıyordu.Bu yeterli oldu.Steam oyunu team fortress 2 olarak gördüğü için eklemen sorun oluşturabilir diye düşünüyorum.Eğer hala açılmadıysa soruları yanıtlarsan sevinirim ;

1-) Oyun çok fazla güç isteyen bir oyun , sistemin iyi mi ?
2-) Driverların güncel mi ?
3-) Hangi linkten indirdin ?
4-) Update 3'ü yaptın mı ve Update'leri doğru yüklediğine emin misin ?

Mopneet

Oyunu daha iyi anlatan bir video linki verebilir misiniz? Yani polisler falan da olsun. ^^

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Toxic demiş ki:
Hacım oyunu steam'e eklemedim ben , direk exe'ye basıp açtım steam altta çalışıyordu.Bu yeterli oldu.Steam oyunu team fortress 2 olarak gördüğü için eklemen sorun oluşturabilir diye düşünüyorum.Eğer hala açılmadıysa soruları yanıtlarsan sevinirim ;

1-) Oyun çok fazla güç isteyen bir oyun , sistemin iyi mi ?
2-) Driverların güncel mi ?
3-) Hangi linkten indirdin ?
4-) Update 3'ü yaptın mı ve Update'leri doğru yüklediğine emin misin ?
Sistemim iyi
Driverlerim günce
Torrent ile indirdim
Uptade 3 ü sorunsuz yaptım ama sanırım uptade 2 de bir dosya bulanamadı fln diyor fakat o pencereyi kapattığımda finish dedim başarılı bi sekilde uptade yapıyor
+ exe dediğin şey payday2.win32.release olan şeymi onun haricinde birsey yok exe tarzı eekd1

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Bu updateleri nasıl yapıyoruz? Her update klasörünün içinde crack dosyaları var her update yapışımızda o klasörleri atacak mıyız?
Update'in içinde ki setup'ı açıyorsun next next yapıyorsun , sonra yüklenecek klasör yeri var bu klasörü payday 2'yi çıkarttığın yer olarak seçiyorsun gerisi next next.

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
valla exeye tıklıyorum mause imleci yükleniyor halini alıyor 1 2 sn sonra normale dönüyor oyun acılmıyor :^

Toxic demiş ki:
steamdan girmiyorum steam sadece allta açık
Steamı açıcan hacım kullanıcı adı şifreyle girecen steama. Sonra oyunu sol alttan herhalde ekleyecen steama. Ondan sonra crack yapıcan. Oyunun simgeye tıklayıp gircen

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
birbirimizi steama felan ekleyecekmiyiz yoksa oyundanmı birlkte olacagım sizinle

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Hepinizin dediklerini yaptım denedim fakat sorunum şu uptadeler - crackler başarıyla atıyorum steama oyunu ekliyorum hem steamdan hem normal exeden deniyorum fakat 2 sn acılıyor gibi oluyor ama acılmıyor.yine aynı ekran kalıyor bi işlem yok tekrar girmeye denediğimde zaten açtınız tarzı bi hata geliyor.ama açık değil :( inşallah çözeriz

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
+ şuanda steamdan açmayı denediğimde Payday2 oyunu başlatılamadı hatası var.

Yukarı Alt