Sa. şimdi indirmeye başladım verdiğiniz link yuklendikten sonra mp oynamak için başka hiçbirşeye gerek yok değil mi yanlış anlamadım ?

Hocam oyunu kurdum Steam must be play this game hatası alıyorum steam i de yukledim sonradan ne yapmam lazım acil yardım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crack var icinde , benim oynadigim zamanda steam gerekliydi simdi ne durumda bilmiyorum

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Ya Crime.net yazısına tıklıyorum sonra açılıyo yer seçiyorum accept e tıklıyorum Failed to create game gibi bir hata veriyo yanlış yazmış olabilirim bana bi yardım edin admin allah rızası için...

Dostum yükledim oyuna girdim crime.net e girdim yani multiye tamam herşey açtı orayı ama görevlere(Contract yazıyodu galiba görev dediğim onlar) tıklıyorum ne kadar kazanıcağımızı payıma düşenleri pelan gösterdiği eklran geliyo accept diyom error diyo? Oyunun kendisinde diyo error diye? "failed a create game" yazıyo?? acil yardım edermisiniz lütfenn???

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj _ResPecT_ rumuzlu uyeden alinti yapildi
_ResPecT_ demiş ki:
Dostum yükledim oyuna girdim crime.net e girdim yani multiye tamam herşey açtı orayı ama görevlere(Contract yazıyodu galiba görev dediğim onlar) tıklıyorum ne kadar kazanıcağımızı payıma düşenleri pelan gösterdiği eklran geliyo accept diyom error diyo? Oyunun kendisinde diyo error diye? "failed a create game" yazıyo?? acil yardım edermisiniz lütfenn???
Bugün yeni sürüm çıkmış. Konuyu güncelledim , yalnız test edilmedi yeni sürüm...

Crime.net den giriyorum ama başkalarını goremiyorum oda kuruncada sadece tek başıma girebiliyorum kimse gelmiyor yada gözükmüyor çözümü nedir ?

VatanSRO

VatanSRO Server Sahibi
Takımı
Besiktas
Paydayı 1 gün full oynadım ama 1 görev bitiremedim. Halada anlamam nasıl bir oyundur.

Yukarı Alt