Savalat getir p.....k

yada

I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?

Önce Çarmaga gere sonra Organlarını teker teker yakardım :D Sonra tek gözünü çıkartıp zeytin koyardım üstüne 2-3 tne de kene salardım :D :D iş ßiter Tecavüz Etmem ßen :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
işkence mi yapıyoruz ufak bir operasyon mu, en temizi şu bence ;

bir şırıngaya HIV virusu enjekte ederim ki rahatlıkla bulurum, ardından bu kişinin bir yerine sırtına falan hafifçe enjekte ederim buna da asla söylemem zati bana ne iğnesi yaptı bana ne olacak diye düşünürken hem kafayı yer hemde virus onu eritir 6 ayda kurtuluşuda yok nasıl olsa :D

INSENSITIVE demiş ki:
Öldürmek istediğim kişiyi dar bi fıçıya koyup sadece kafası dışarıda kalıcak şekilde yere gömer sonra devamlı yedirir içirirdim.Sonunda kendi dışkısının içinde çürüyerek ölürdü ?!!!!!!.

Sizce çokmu sadistçe oldu :twisted:
o dediğin bir kültürde işkence fıçıya değil ayrıca ağaç kavuğuna koyuyorlar :thumbsup:

Kurbanın ilk önce ayak parmaklarının Tırnaklarını tek tek kerpetenle çekerdim SonRa Press makinesinde el parmaklarını Son seviyede presslerdim parmaklarını sade deri tutdar kağıt gibi sallanır Sonra yere koyar önünde Taş motoruyla taşlama yapardım bütün vucüdü kıvılcımlardan yanardı sonra kafasını punta makinesine sokar tam şafağından 5 saniye basılı tutardım o acıyla kıvranırken Cinsel organını Mengeneye bağlar spiral Taşıyla başını keserdim SonRa ayaklarından yavana asar ölüme bırakırdım... Daha Çok çeşitleride var ama en Sakin olanı buydu ötekiler daha şiddetli
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

karakuwet demiş ki:
Kurbanın ilk önce ayak parmaklarının Tırnaklarını tek tek kerpetenle çekerdim SonRa Press makinesinde el parmaklarını Son seviyede presslerdim parmaklarını sade deri tutdar kağıt gibi sallanır Sonra yere koyar önünde Taş motoruyla taşlama yapardım bütün vucüdü kıvılcımlardan yanardı sonra kafasını punta makinesine sokar tam şafağından 5 saniye basılı tutardım o acıyla kıvranırken Cinsel organını Mengeneye bağlar spiral Taşıyla başını keserdim SonRa ayaklarından yavana asar ölüme bırakırdım... Daha Çok çeşitleride var ama en Sakin olanı buydu ötekiler daha şiddetli
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sen cok korku fılmı ızlemıssın.. :popcorn: :popcorn:

Önce bayıltırım sonra bütün iç organlarını söker içine taş tıkayıp denize atarım :D:D:D

Çok Sadistim Galiba :D

İlk önce kurabını iyi bi döverim sonra üzerine erittiğim lastiği damlatırım her yerine,daha sonra saçlarını sökerim yerinden.Söktükten sonra ayak parmaklarını koparır yedirirdim.(Maksat kurban aç kalmasın :lol:)En sonda üzerine işer gömerim :mrgreen:

Böyle bi psikopatlığı yapacak biri değilim bu arada sadece laf olsun diye yazdım :wink1:

RollsRoyce demiş ki:
ilk önce soyardım cıplak atardım buzhaneye belli aralıklarla sıcak su dökerdim ondan sonra 5 tane fareyı ustunde tencereyle kapatır üstten sıcaklık verirdim fareler kemirirken kaldırırdım tencereyi kıyma makinesine ayak ve ellerini kıyma yapar jiletle suratına faça atar pombalıyla kafaya ölmeden bir el sıkar param parca olurdu 8)
2fast 2furius :D

Yukarı Alt