Ayrıca ona irade değil içgüdü denir. Yine yanlış kavram kullanmaktan yanlış fikirler sürüyorsun.

GreenPearL

Bilgiliyim
hamster544 demiş ki:
Benim bir akrabam ölene kadar gerçek anne ve babasını bilmedi. Bence sen metafiziğe gereğinden fazla güveniyorsun. Hiç bir bilimselliği olmadan bana bir histen bahsediyorsun. Hissetmezse ne olacak, buda ihtimal dahilinde. Ben sana şu ana kadar kesin olmayan bir şey söyledim mi?
Hayır söylemedin fakat söylemiceğin anlamınada gelmiyor sonuçta Senin akraban iradesine falan güvenmemiş demekki belki aklından geçmiştir fakat gerçek olacağını aklının bir ucuna bile getirmemiştir Sonuçta Kolay bişey değil annen ve baban senin gerçek annen ve baban değil Zor bi durum

Tekrar söylüyorum irade değil içgüdü. İkincisi yaşamadığın şeyler hakkında yorum yapğma ve hala olasılıklar üzerinden gidiyorsun.

GreenPearL

Bilgiliyim
Yaşamadığımı Nerden biliyorsun + çok kesin konuşuyorsun sen benim ne yaşayıp ne yaşamadığımı bilemezsin.
Ps:Bi Daha Senle Muhattap olamicam kusura bakma lütfen. :byes:

Nedenini de söylede bileyim. Fikirlerini kabul ettiremediğin için mi yoksa?

Ayrıca yabancı gelinde de değiliz. "Ps" yazmana gerek yok...

GreenPearL

Bilgiliyim
hamster544 demiş ki:
Nedenini de söylede bileyim. Fikirlerini kabul ettiremediğin için mi yoksa?

Ayrıca yabancı gelinde de değiliz. "Ps" yazmana gerek yok...
Sen Çok izLiyorsun Galiba Yabancı Gelin Falan filan :mrgreen: + fikirlerimi sana kabul ettirmek diye bi çabam'da yok bunu bil

GreenPearL

Bilgiliyim
hamster544 demiş ki:
Bir şeyi bilmek takip etmek değildir. Sen hep hoşlandığın şeyleri mi biliyorsun?
Evet h0şlandığım şeyleri biliyorum çünkü hoşlanıyorum ve ilgimi çekiyor :thumbsup:

Neyse cevap vermek istemiyorum. Antipatik olmayada çalışmıyorum. Herşeye saldıran biride değilim, sadece hassa olduğum konularda bir şey görürsem doğal olarak sinirlenip tepki gösteriyorum. Sınırları zorlamadan. Eğer geriye dönüp bir kez daha okursanız kimin neyi neden yanlış yaptığını görebilirsiniz. Neyse...

GreenPearL

Bilgiliyim
BestGirlEver demiş ki:
BİRAZCIK HATIRIM VARSA BİRAZ
abla biliyorsun sana saygım ve sevgim sonsuz [ Lütfen yağcılık diye algılanmasın ] ama hamster arkadaşımız durmadan birilerine laf atmadan duramadığı için ve burda bize gelen kültürünün ne kadar iyi olduğu göstermek çabasında olduğu için Yaa neyse ne önemi var ben sustum. :kalp:

Replay demiş ki:
hamster544 demiş ki:
Bir şeyi bilmek takip etmek değildir. Sen hep hoşlandığın şeyleri mi biliyorsun?
hayır,ama insan hoşlandıgı seyleri daha cok bilir
sarp özel konuşmuyorum,kimse ortamı kızıştırmaya çalışmasın -.-
hamster544 demiş ki:
Neyse cevap vermek istemiyorum. Antipatik olmayada çalışmıyorum. Herşeye saldıran biride değilim, sadece hassa olduğum konularda bir şey görürsem doğal olarak sinirlenip tepki gösteriyorum. Sınırları zorlamadan. Eğer geriye dönüp bir kez daha okursanız kimin neyi neden yanlış yaptığını görebilirsiniz. Neyse...
doğaç tamam zaten dünkü konuşma çoğu şeyi ortaya koydu uzatmaya ne gerek var şimdi eğlenme zamanı hadii :D :dance:

GreenPearL

Bilgiliyim
Neyse Yaa Ben cod 5 oynuyorum bitirdikten sonra gelirim 1-2 bölüm kalmıştıtda xD

aLper#24 demiş ki:
Fundacım bana biraz müsade tamam? Dertliyimde, kafa dağıtmam gerek
tamam madem dinlenmek istiyorsun kapa monitörün düğmesine uzan bi şeyler yap işte bilmiyorum ama NE YAP NE ET CEVAP YAZMA :D

Eğer beni cevap verme zorunluluğunda bırakmasalar cevap vermiyeceğim ama yine üstüme geliyorsun. Genel kültürle ne alakası var. Benim kendimi sana kanıtlamaya ihtiyacım yok. Ayrıca şu ana kadar yazdıklarımdan hiçbiri genel kültürle alakalı değil, hepsi özgün fikirlerdir. Ne alakası var genel kültürle acaba?

Yukarı Alt