Tamam alper biraz sinirlenmiş biraz kafası atık olabilir üstüne gitmememiz gerekiyor , fakat alper sende olayı çok abartma derim :)

Ya kimsenin ne düşündüğü beni ilgilendirmez. Zaten benim gözüme yanlış görünen şeyleri burdada böyle bağıra çağıra göstermek hoşuma gitmedi. Normal tepki gösterdim ve yaşlarıyla doğru orantılı tepkiler aldım. Normaldir. Benim amacım sadece genel toplum yaşayış tarzını eleştirmek. Ama yanlış yerde yaptım galiba.

2 dir görüyorum herkeze ters gidiyor ne alaka falan diyor diğer topiclerde burası huzur yeridir ters giden birşey olursa yönetim el atar sanane ulan ya..

Arkadaşım kafam atık diyorum gelmiş bana "sanki bıçaklıcak" diyor. açık adres ve telefon veriyorum ; gel diyorum banane diyor. Tükürdüğün şeyi birdaha yalama ve benle sakın muhattap olma :coffee:

GreenPearL demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Kriptex demiş ki:
Alper sen adamın evinimi bombalıyıcan ?
Evet yani bu da biraz saçma oldu böyle şeylere gerek yok ama dediğim gibi doğaç birazcık tolerans gösterebilsen daha iyi olur :s
Alper Bombalıcam demediki 8O Öyle bi Yazı göremiyorum Ama biraz sakin olun lütfen :rolleyes1:
Evini yok edicem ne demek ? :sfff:

GreenPearL

Bilgiliyim
aLper#24 demiş ki:
2 dir görüyorum herkeze ters gidiyor ne alaka falan diyor diğer topiclerde burası huzur yeridir ters giden birşey olursa yönetim el atar sanane ulan ya..

Arkadaşım kafam atık diyorum gelmiş bana "sanki bıçaklıcak" diyor. açık adres ve telefon veriyorum ; gel diyorum banane diyor. Tükürdüğün şeyi birdaha yalama ve benle sakın muhattap olma :coffee:
Alper Tamam biraz sakin reLax yaw 8O

Daha bölüm açılalı 60dk olmadı biz daha ortama ısınamadan ortamın havasını bozdunuz . (:

GreenPearL

Bilgiliyim
Evini yok edicem bombalamak anlamına gelmez belki Evi talan edicek belli değil yani

Bıçaklamak kelimesini ilk sen kullkanıyorsun şu an. Beni böyle tahrik edebileceğini sanıyorsan yine yanılıyorsun. Beni ilgilendirmezsin. Evine gelemeyeceğimi bildiğin için zaten bu kadar rahatsın. Gerçi gelebilecek olsamda gelmem neyse heyecanını anlıyorum. Ama asıl üzüldüğüm konu enim tepkimin ne olduğunu anlamamanız. Eğer 14 yaşında bir çocuğun 2 yıllık ilişkisi varsa ve sonundada böyle topluma açık bir alanda böyle bağırıyorsa bu yanlıştır. 12 yaşında biriyle birlikte olmak bence yanlış. Sizin tepkileriniz tekrar söylüyorum yaşlarınızla orantılı o yüzden tahrik olmamı bekleme :) Yok evime gel yok sık kafama güldürüyorsun sadece

Evet yanii bence bu kadar uzadığı yeter daha ilk günden böyle birbirimizle mücadele içinde olursak ileride napıcaz :s

aLper#24 demiş ki:
Kri ; benim kılıma gelsin bakalım evine noluyor. Ozaman gör :wink1:
Olayı dahada kızıştırmak istemem ama bak şimdi sen daha adamın evinin adresini bile bilmezken adamın evini nasıl bulacaksın ve evini yok ediceksin :twisted:
Neyse tamam konuyu kapatın biz eski muhabbetimize dönelim :uyku:

Kriptex demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
Kri ; benim kılıma gelsin bakalım evine noluyor. Ozaman gör :wink1:
Olayı dahada kızıştırmak istemem ama bak şimdi sen daha adamın evinin adresini bile bilmezken adamın evini nasıl bulacaksın ve evini yok ediceksin :twisted:
Neyse tamam konuyu kapatın biz eski muhabbetimize dönelim :uyku:
bence dee :S bu kadar yeter seviyenizi alçaltmayın ileride yeterince kavga edersiniz merak etmeyin

Advance ; Ben kavga edilmesine birşey demiyorum daha ilk günden böyle olaylar çıkmasına şaşırdım doğrusu , ayrıca daha önümüzde uzun bir maraton var nefesinizi hemen tüketmeyin .

@hamster544

sizin gibileri bilirim yaşlarınıza göre konuşur , adamlık taslarsınız benim kimseden korkum yok ulan aç telefonu aynılarını söyler yine seni tehdit ederim. Senin belliki adam akıllı ilişkin olmadı benim ilişkime laf atıyorsun , bıçaklamak kelimesine gelince, sevgilimin tüyüne dokan hele bi dokan ; bıçak neymiş ,evi bombalamak neymiş ozaman görürsün sen kime çattığını bilmiyosun daha dur bakalım . Ara diyorum ,ara ozaman sana mı reel mi tehditleri görücez :wink1: vede bundan sonra en büyük düşmanımsın benim arkadaşımın topicine nasıl yorum yaptıysan , durduk yerde rahat batıp da buraya geldiğinde kötü kötü eleştiriler yaptıysan bende sana bin katını yapıcam. Kendini eleştirmen gibi gösterip bana hava atıyorsun , fakat yemem bilirim sizin gibi klavye artistlerini şuan inan içini okuyorum benden korkuyorsun. Ara , veya bana açık adres ver görüşelim?

Ben açık adresimi topluma açık yerlerde vermem. Tamam ben senden korkuyorum. Hala nerdesin ben seni eleştirmedim, senin üzerinden genel ilişkileri eleştiriyorum diyorum, hala sevgilimin kılına dokunamazsın diyorsun. Banane senin sevgilinden senden ya

Yukarı Alt