biz savaşa tek geldik unionmuzu almadık... siz sözünüzde durmadınız...YALAN MI değil... aeonxxx siz almazsanız adam almıcaz demişti biz almadan aldı... tigrl queen hepsi siz aldıktan sonra geldi ctesi geldi siz cumadan başladınız adam almaya... bu konunun aslı bu uzatmaya gerenk yok... ßY£....

Istersen bır hakem tutalım ve kımın kzandıgı sonucuna varalım.Ne dersın?Mesela modeatorlerden bırı.

alez demiş ki:
dalikanlı adam 1.adam gibi yenilirse boyun eğer...!!! 2.haklıysa helyum gazı gibi üste çıkar...!!! 3.unionu toplayıp GW ye çağırmaz... 4.morarınca yeni konular, başlılar açmaz (sizin gibi) 5. ben olmazsam sen 100de 1i bile olmazsın

kendin diyorsun delikanlı adam yenilgiyi kabul eder diye bu svaştan kaçtınız yani yenildiğiniz anlamına gelir . 2. helyum gazı gibi üste çıkar diyorsun ve burda sen hala konuştuğundan yere batıyorsun . 4. burda morarıp korkudan savaştan kaçtığınız halde burda klavye delikanlılığı yapmaya çalıştığınızdan burda kimseye delikanlılık dersi VEREMEZSİN!!!

kac tane guıld war kazandınız konusuyosnz Vice yaptıgınz 2 savasi gordk unıon la gelsdnız 8 lı pt sızı dagtti daha ne dıosn sen bız szle savas yapmadık bıle unıon la gelmsnz erkeklık yaparsnz 1v1 de BiroL_Efe geldı janganda 10 kısı kestı gıttı ona ne dıycen sen gıt lvl kas 90 ol ole konus (BiroL_Efe )... 64 +5 varken elınde bow vardı bılıoysn bende 60+3 vardı senı kestm 85 lvlsn 20k canın var :P utan chara bak:):): (BiroL_Efe)...

((bu arada sonucu belli maca hakem napsın))

@alez
bizim buralarda bi tabir vardır güzelim,belki sizin oralarda da kullanılır. Biraz argo olduğu için sansürlü yazacağım.Arif olan anlar.

Elin şeyi ile gerdeğe girilmez.

elin,günün yaptığı savaşı gelip burda sen kazanmışsın gibi anlatma.
konuyu çok çarpıtıyosun bence. :I

alez demiş ki:
kac tane guıld war kazandınız konusuyosnz Vice yaptıgınz 2 savasi gordk unıon la gelsdnız 8 lı pt sızı dagtti daha ne dıosn sen bız szle savas yapmadık bıle unıon la gelmsnz erkeklık yaparsnz 1v1 de BiroL_Efe geldı janganda 10 kısı kestı gıttı ona ne dıycen sen gıt lvl kas 90 ol ole konus (BiroL_Efe )... 64 +5 varken elınde bow vardı bılıoysn bende 60+3 vardı senı kestm 85 lvlsn 20k canın var :P utan chara bak:):): (BiroL_Efe)...

((bu arada sonucu belli maca hakem napsın))
alez BiroL_Efe jangana yanımıza geldi ve ordaki herkes ona cape tak 1vs 1 pvp yapalım dedi ama o yapamadı çünkü eziqliğini belli etmemek istedi ama nafile o zaten yaratılıştan böyle Globalden bana hırsız diyor desin hiç önemli değil sizin sözünüze kim inanır VICE guildi ile war ı biz istedik ve o savaşta TheBlackList diye bi guildin adı yoktu . korkudan hepiniz kaçtınız.

A.T.P demiş ki:
@alez
bizim buralarda bi tabir vardır güzelim,belki sizin oralarda da kullanılır. Biraz argo olduğu için sansürlü yazacağım.Arif olan anlar.

Anlayabilecekler mi acaba :detective:

Baştan beri anlatılmaya çalışılan da bu zaten

buda 5.

yine savas teklifi yine kaciyorsunuz...

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hehe ben bişe merak ediyorum madem bizi blacklist gibi olamıyoruz blacklistteki adamlar master dahil olmak üzere neden guildlerini bırakıp _VICE_ guildine girdiler :D madem guildiiniz bu kadar iyiydi madem guildiniz bu kadar güçlüydü neden bıraktınız guildinizi ? :D :D :D blacklist gibi olamazmışız lol :D doğru olamayız biz guildimiz bırakıp gitmeyiz ve hatırlatırım bizim guildimiz kuralılı 1 yıldan fazla zaman oldu :wink1:

aa aeonxxx ayıp kimse blacklist in yerini kise tutamaz . Onlar kadar klavye delikanlısı ve onlar kadar korkak kimse yok . Biz 5uRr34L uniona girdik bu bizim a''lez bana pm den küfür etti başka bişey bilmez zaten :D

NiTRoS_ demiş ki:
aa aeonxxx ayıp kimse blacklist in yerini kise tutamaz . Onlar kadar klavye delikanlısı ve onlar kadar korkak kimse yok . Biz 5uRr34L uniona girdik bu bizim a''lez bana pm den küfür etti başka bişey bilmez zaten :D
ya bilion mu bu ezikler sırf bizi yenebilmek için kendi guiltlerini terk edip _VICE_ guildine girdiler.Sonra bu oyundakiLyMacSau ban dioki GW istiyoruz GW yapalım dedi.Sonra bizim yeonyang a ilgilen şu eziikle ne zman savaş istiyorlarsa yaplım ben işim var dedim.Adam 2 dakka sonra savaş yapmıyoruz diyor.SS ler yukarda bak bak gül :D :D :D Bu harbi saf katıksız noobikler :D :mrgreen: :mrgreen: :lol:

BiroL_Efe global atıyo sürekli benim hakkımda hırsız falan diye yaptığım bişey yok ama :wink1: resimlere güldüm zaten Bu LyMacSau uslandı artık bak bişey yazamıo belki seviyesini yükseltti artık korkaklığını saygısızlığı eziqliğni kabul edio Bu arada FW de işler karıştı biz yani SuiCasT guildi olarak Mostar ' a saygımızdansaldırmıyorduk ama Mostar bize dalıodu. Üzülmek istemezdik ama ne yapalım bole oldu .

A.T.P demiş ki:
@alez

elin şeyiyle gerdeğe girilmezse
elin şeyiyle artislik de yapılmaz...!! unionu toplayıp guild savaşı demek ne kdr akıl karı ?? (değil tabikide)

bizim buralarda da şöle bi laf kullanılır sansürlü kullancam bende hani onlar unionu alıp artislik yapıyolar ya ben de bu galibiyeti üstlenirim.

öle g*t£ böle şey ( senin kullanıdığın anlamda ŞEY) ( bu lafım magna cartaya_union toplayıp GW diyolar)

aeonxxx demiş ki:
hehe ben bişe merak ediyorum madem bizi blacklist gibi olamıyoruz blacklistteki adamlar master dahil olmak üzere neden guildlerini bırakıp _VICE_ guildine girdiler :D madem guildiiniz bu kadar iyiydi madem guildiniz bu kadar güçlüydü neden bıraktınız guildinizi ? :D :D :D blacklist gibi olamazmışız lol :D doğru olamayız biz guildimiz bırakıp gitmeyiz ve hatırlatırım bizim guildimiz kuralılı 1 yıldan fazla zaman oldu :wink1:

lol... guildimizi bırakmadık ezik nasıl olsa siz kale savaşına giriyodunuz ya orda kapışalım dedik öle unionu toplayıp ötmek kolay !!! aldınız cvbınızı kalede heheh. sizin ezik guildden pek adam göremedim ama hahaha

NiTRoS_ demiş ki:
insanın bi şerefi olur haysiyeti olur da burda pm den küfür etti yalan yanlış şeyler yazmaz...!!!
ben senmiyim küfür ediyim ve de etmedim diyim..!!!

aeonxxx demiş ki:
NiTRoS_ demiş ki:
ya bilion mu bu ezikler sırf bizi yenebilmek için kendi guiltlerini terk edip _VICE_ guildine girdiler.Sonra bu oyundakiLyMacSau ban dioki GW istiyoruz GW yapalım dedi.Sonra bizim yeonyang a ilgilen şu eziikle ne zman savaş istiyorlarsa yaplım ben işim var dedim.Adam 2 dakka sonra savaş yapmıyoruz diyor.SS ler yukarda bak bak gül :D :D :D Bu harbi saf katıksız noobikler :D :mrgreen: :mrgreen: :lol:
zuahahaha

Guildde savaş yapalım die bi konuşma geçti ben de dedim şu ezik magna cartaya bi sorıyım belki yaparız fln die sordum size tmm dediniz sonra guildden savaş isteyen Z1na ya sordum savaşa yapalım mı magna cartayla die
o da dedi ki oneki yeniyo mu kaç para fln dedi yok dedim o geçen hafta 2 kere yendiğiniz guild vardı ya o dedim heee on ezikler mi dedi evt dedim o zmn kalsın dedi
zuahahahah

NiTRoS_ demiş ki:
BiroL_Efe global atıyo sürekli benim hakkımda hırsız falan diye yaptığım bişey yok ama :wink1: resimlere güldüm zaten Bu LyMacSau uslandı artık bak bişey yazamıo belki seviyesini yükseltti artık korkaklığını saygısızlığı eziqliğni kabul edio Bu arada FW de işler karıştı biz yani SuiCasT guildi olarak Mostar ' a saygımızdansaldırmıyorduk ama Mostar bize dalıodu. Üzülmek istemezdik ama ne yapalım bole oldu .

yaptığın bişey yok heee puyahahaha

o BiroL_Efe nin elinideki +7 yi alıp bi yerine bişey yapmak için mor oldun ya birol efe ye.. sonra o da seni harcadı ya hehehe.. ne çbk unuttun yawrum daha bi-iki hafta olmadı be zuahahahah

Yukarı Alt